Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się rozpisałyście, my tydzień temu pojechaliśmy do moich rodziców do 230 km, dobrze że klima w aucie bo wydychać nie szło. Wszystkie wnuki się zjechały, 8 ich na razie jest a jeszcze 2 w drodze, odpoczywaliśmy na jeziorkiem.
Ja mam takie 2 okna co bym musiała chyba codziennie myć bo moje dziewczyny cały czas ich dotykają aż przez nie nic nie widać okno jest umyte może przez 5 minut aż nie wyczają że umyłam, ale mąż kupił myjkę z karcher i nie ma problemu. A tak to mam w domu 22 okna do umycia, jedne większe inne mniejsze. Ale na razie odpuszczam może przyjdzie chęć ;-)
Ja tydzień temu dostałam pierwszy swój mandat za przekroczenie prędkości (prawo jazdy mam 11lat) chciał mi dać 100 zł ale dał 50zl i ze strachem w oczach podszedł i się zapytał czy nic się nie dzieje, a ja w śmiech i mówię że nie, ale jakby co to obok jest porodówka.
Super wiadomości po wizytach ja mam swoją jutro zobaczymy co u małej słychać. Tak się skubana wierci że rano to mam cały brzuch obolały. Butelek na razie nie kupuje bo chce karmić piersią może też będzie cycusiowa dziewczynka jak dwie poprzednie;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

MamaRadzia dzieki, zaraz sobie popatrze na te stronke : )
Co do butelek to jednak tez poki co wiecej nie kupuje, mam jedna a jakby jednak bylo potrzebne wiecej to meza wysle, a pozniej bede kupowac na biezaco przy rozszerzaniu diety. U mnie zostaly teoretycznie 34 dni do porodu, nadgonilam z robota po szpitalnych perypetiach ale z pomocnikami : ) ale w sumie to wydaje mi sie ze ta ciaza dlugo trwa, nie zlecialo mi szybko, moze dlatego ze szybko sie dowiedzialam no i ze pierwsza, wszystko nowe i totalna zmiana trybu zycia zwlaszcza w ostatnich dwoch - trzech miesiacach (nigdy nie siedzialam tyle w domu, nawet podczas studiow na wakacjach zawsze sobie dorabialam a jak mialam troche wolnego to jakies wyjazdy), juz sie nie moge doczekac spacerow i wspolnych wyjazdow (locze na pierwszy jesienia), siedzenie w domu i brak ruchu dobija (a pewnie jak maly da w kosc to bede tesknic za odpoczynkiem ;))

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) Jesteśmy studentkami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i przeprowadzamy ankietę na temat SZCZEPIEŃ W CIĄŻY. Zachęcam wszystkie MAMY oraz te Panie które aktualnie są w ciąży do wypełnienia naszej ankiety :) Jest ona w pełni anonimowa, wyniki będą opublikowane na konferencji medycznej. Ślicznie dziękujemy za poświęcony czas i proszę czuć się swobodnie do dalszego przesyłania linka na swoich profilach. Im większą liczbę ankiet zbierzemy , tym nasze badanie będzie bardziej wiarygodne :) Dziękujemy :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZgQ9diyBxSkoLY2CIgcuegkF-3rBQgkd9IuHFjI0BM3huOg/viewform?fbclid=IwAR3vqi8vO31JgUucQFzJHXSdgHg67qrPOqBhORNlkDbQCJ51PfG1_RL59ug

Odnośnik do komentarza

A z dobrych wieści, kolejna mamusia, która musiałw nas opuścić jest w ciąży ☺️ sandawilla dzisiaj pochwalił się pozytywnym testem. To już chyba czwarta mama, która po stracie znów jest w ciąży. Ja też to przeszłam, więc bardzo i jeszcze bardziej cieszą mnie takie wiadomości ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki. Ja po wczorajszej wizycie. 33tydz. Mała waży 2360g główka do dołu. Szyjka zamknięta ilość wód plodowych w normie. Teraz przez dwa tygodnie mam się na maksa oszczędzać ze współżyciem włącznie a później mogę powrócić do swoich małych szaleństw czyli ćwiczeń sprzątania itp. I czekać aż Mała zacznie pchać się na świat. Piszę Mała bo jeszcze nie zdecydowałam się na imię ;) poza tym wyprawka już ogarnięte zajęło mi to jeden dzień czyli wszystko zamówiłam przez internet z tytułu tego iż nie lubię sklepowych zakupów. Z ważniejszych rzeczy został mi wózek i fotelik. Teraz tylko pranie i pakowanie torby. Miłego dnia

http://s8.suwaczek.com/201908211780.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powodzenia na badaniach i trzymam kciuki za dobre wyniki tych co oczekują :)

Cobra dobre wieści o sandawilla - pamiętam ją! Super że im się udało - oby tym razem bez komplikacji do końca.

Ja musiałam z młodą do dentysty iść - rzutem na taśmę udało mi się wczoraj w nocy termin złapać na dziś na 9:00 :) Zwykły przegląd ale chciałam to załatwić przed porodem bo mój to ja nie wiem czy by to ogarnął potem :) hehehe
No i zajechałam po drodze na latte i ciasto - posmakowało małej bo czkawkę ma :D hehehe

Miłego dzionka Mamy!

Odnośnik do komentarza

Część Mamusie:-) ja już po wizycie, szyjka zamknięta rozwarcie na centymetr, mam lekka anemię przepisał żelazo. Powiedział że może miesiąc wytrzymam. Skierowanie na Gbs dostałam więc niedługo muszę zrobić.
Ja z córką do dentysty za tydzień idę już trzecie podejście robię bo nie chce buzi otwierać.
Super wiadomości ze kolejna zobaczyła dwie kreseczki oby tym razem wszystko dobrze było :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochana.Super że po wizytach u Was wszystko dobrze.Ja też jutro wychodzę do domku,jeszcze będę miała robione usg i zobaczymy ile mały waży i czy z szyjką ok.Takze do 26 lipca oszczędny tryb życia i już będzie 38 tc zaczęty ...Tutaj obecnie na polożniczym nie ma miejsc ,dziewczyny mają przekładane planowane cc bo tyle jest nagłych przypadków.Obym nie musiała wrócić szybciej,póki co wszystko się wyciszyło,tylko czuję jak mały jest nisko.Takze wszystkie jesteśmy jeszcze w dwupaku i oby jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

Hej czy to normalne w 35 tc. Od wczoraj czuję taki hmm dyskomfort/ nie nazwałabym tego bólem, może coś jak delikatny skurcz ale trwa cały czas w okolicy wejścia do pochwy. Wieczorem przeszło. Kilka razy wczoraj twardniał mi brzuch. Dzisiaj leżałam i jak wstałam to znowu cały czas czuję ten dziwny dyskomfort. Macie tak?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja po wizycie. I tak z małym ok chodź nie miałam pomiarów. Serduszko 122. Badał mnie przez USG dopochwowe i szyjka tylko 2.5 cm główka napiera mam się oszczędzać brać scopolan. I oby wytrzymać te 2 tygodnie tak mówił wizyta za 3 powiedział Że powinnam dotrzymać i będziemy się już umawiac na CC. Dostałam pałeczki mam sobie zrobic wymaz i podstawowe badania. Nie poszaleje teraz przetrwać 2 tygodnie a później niech się dzieje

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta same dovre wiesci : ) a ja woasnie zastanawiam sie w co spakowac sie do szpitala.. temat juz chyba byl poruszany tu kiedys ale nie pamietam co pisalyscie a raczej tego nie znajde ; ) jakis czas temu kupilam torbe taka niby sportowa - treningowa, ape dla dwoch osob jest zdecydowanie za mala.. a Wy w co sie pakujecie? Walizki, torby? Podobno dovrze spakowac osobno siebie i dziecko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...