Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Co do poloznych to ja lezac 4 dni w szpitalu trafilam na prawie same fajne, tylko jedna byla niezbyt mila ale chyba poprostu taki typ czlowieka. Za to trafilam na swietnego lekarza, takiego z powolania, ale i tak w tym szpitalu nie bede rodzic (chyba ze nie zdaze do docelowego ; )) z tego wzgledu, ze lekarz prowadzacy zalecil mi szpital w ktorym pracuje, bo w przypadku komplikacji i tak tam przewoza czy jak cos sie dzieje powaznego z matka czy z dzieckiem a po moich ostatnich turbulencjach to dosc istotne. Ale bylam pozytywnie zaskoczona personelem szpitalnym jak i tym, ze mialam sale z lazienka i bylam w niej sama

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ją też w nocy trafiłam na IP.Zaczęło się od tego że wczoraj często stawiała się macica,brzuch jak kamień
Nie pomagała nospa, magnez i było to często ,potem doszła biegunka i już migiem do szpitala.Na ktg całe szczęście ok ,takie pojedyncze skurcze ,szyjka 3 cm a rozwarcie na 1cm.Dostalam kroplowkę nawadniającą,z magnezem i steryd na rozwój Płucek .Ale ważne że jestem pod opieką i jutro będzie moja lekarka.Mam nadzieję że mały posiedzi do końca miesiąca chociaż .Także noc z przygodami. Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Patrycja to dobre wiadomości! I dobrze że pojechałaś - zamartwialabys się całą noc a rltak to wiesz że wszystko ok :)

Bozka o rany Ty też?! Dobrze że tak jak u Pati wszystko okazało się być w porządku. Ale wiadomo - lepiej być pod opieką i sprawdzić bo w razie 'w' jest się na miejscu wśród ludzi którzy mogą coś zrobić.

A my dzisiaj wyjątkowo wstaliśmy wszyscy o 8! Cud! Nie pamiętam kiedy moja córka spala dłużej niż do 6:30! Ale wczoraj moi rodzice nas odwiedzili i z tego powodu w ogóle nie poszła na drzemkę - nie miała czasu! Ja i tak się nie wyspałam bo gorąco, bolał kręgosłup i biodra albo na siku musiałam iść - ech... wyspie się za 3-4 lata :)

Odnośnik do komentarza

Bożka trzymaj się , wiesz kiedy wyjdziecie do domu?
Co do biegunki to ja mam od dłużego czasu codziennie , mówiłam wczoraj ale nic lekarZ na to nie powiedział

Ja dopiero się obudziłam , jestem padnięta .ale chociaż odespałam 2 nocki .
Ja wczoraj leżałam na porodówce ale na szczęście nikt nie rodził bo jak bym usłyszała jakieś krZyki kobiet to pewnie bym się przeraziła

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny trzymam za was kciuki które mają gorsze dni i samopoczucie. Byłam dziś w Biedronce i słuchajcie kupiłam ochraniacz na łóżko minky za .... 9.99. kocyk za 9 i są body 2pack za 4.79. też nabrałam tego. Pajace za 5 zł. Wzięłam koszule do szpitala za 8 zł także ruszajcie która może. Ja byłam z rana ale potem był sajgon

Odnośnik do komentarza

Bożka wypuścili bo wszystko było dobrze z nami po 1 w nocy bylismy w domu , ale jak tylko będę się niepokoić to mam dzwonić do nich odrazu.Dzis też nie czuje tych ruchów jak wcześniej tylko tak na dole , pewnie jest tak ułożonyj.jeszcze zostało mi 5 tygodni pracy z czego tydzień mam urlop , ale zobaczymy czy tak długo popracuję
Dawaj znać jak tylko czegoś się dowiesz

Odnośnik do komentarza

bławatek 1
Dziewczyny na jednej z list z rzeczami do zabrania do szpitala mam "koszula rozpinana" Myślę że chodzi o koszule rozpinaną tylko u góry s nie z góry na dół. Spotkała się któraś z was żeby szpital chciał koszulę rozpinaną z góry na dół?

Koszula rozpinana to pewnie w sensie, że do karmienia. Na pewno nie chodzi o rozpinaną z góry na dół.
Ja się wybieram na zakupy w środę po lekarzu. Oj wydam troszkę kasy ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny....w końcu jestem wymęczona po Rzeszowie prowadziłam auto ponad 500 km i było ekstra hehehe weekend udany z Mężem na maxa...od dwóch dni mam ala biegunkę i też mi się wydaje że organizm się oczyszcza przed porodem jutro będzie równe 4 tygodnie do porodu matko, ale już ?! Kiedy to zleciało...Patrycja super że już w domu, a Tobie Bożka wszystkiego dobrego

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg6cy1go55.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Maltan nie jest polecany. Zawiera glukoze, która jest pożywką dla grzybów, dlatego często się po nim grzybica na skutkach robi. Najlepsza jest czysta lanolina, taka w słoiczku za 3 zł, tylko ciezko ją dostać. Trzeba pytać w aptekach, zwłaszcza takich gdzie robią leki, bo ona jest bazą do niektórych maści.

Jak czytam o Waszych przejściach to naprawdę głupio mi narzekać na cokolwiek.
Dobrze że puki co wszystkie dzieciaczki grzecznie siedzą w brzuchach, i oby tak jak najdłużej :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...