Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

A wy kiedy chcecie rozlozyc materac pościel ogólnie przystroić łóżeczko u mnie leży w kuchni letniej rozkręcone. A chciała bym przed porodem powiesić to wszystko położyć posciel nacieszyć się bo jak złapie mnie wcześniej to by musiał to mąż robić he myślałam tydzień około przed planowaną CC. Jak wietrzycie materac nie oszukujmy się ale trochę śmierdzi chemia zastanawiam się wystawić go samego bez pokrowca na kilka dni na dwór jutro kończę 33 tydzień raju trochę zaczynam się niepokoic jakiś stres mnie dopada

Odnośnik do komentarza

Ja rozkładam łóżeczko (tzn teraz kołyskę) po 38tc dopiero. Żeby wszystko na świeżutko było. Jak nie zdążę, to mąż to zrobi gdy będę w szpitalu. Zawsze się udawało ☺️

A tymczasem zobaczcie co się u nas dzieje. :/ klima od rana na chodzie i nie wyrabia, choć nie wyobrażam sobie co by było bez niej. Nawet dzieci z domu nie wypuszczam choć bratanica wydzwania że mają przyjść do niej na basen. Dziwię się, że ją szwageirka puszcza na dwór w taki skwar. Ja nie puszczam.

monthly_2019_06/sierpnioweczki-2019_76145.jpg

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra ja tez z wielkopolskiego, spod Poznania I u nas tez piekarnik. Mieszkamy nad jeziorem, ale nawet nie mozemy pojsc sie wykapac bo te 200 m sa nie do pokonania. W domu mamy 26, leze pod wiatrakiem, ale mam dosc. Nudy straszne.
Przed chwila przyszly materacyki. Zamowilam dwa bo mam dwa lozeczka jedno do gory a drugie na dole. Czy pierzecie pokrowiec czy tylko przescieradlo? Ja juz przescieradlo popralam, ale powlekac bede dopiero tak jak Cobra pisze kolo 37-38 tc.

Odnośnik do komentarza

Cyśka mogłaś dziś dać mocz na posiew odrazu,to albo infekcja układu moczowego albo pochwy,okaże się jutro po zbadaniu. Ja tak walczyłam z leukocytami ,i zawsze robiłam posiew i było czysto.Przu badaniu się okazało że to infekcja pochwy i pomogły globulki. I zaczęłam od tego czasu brać żurawit i wczoraj odebrałam wyniki i leukocytów nie ma.

Odnośnik do komentarza

mamaAnia ja mam do Poznania 45km więc pewnie pogoda podobna ☺️ teraz już termometr pokazuje 42,5. Masakra :/ niech to już się skończy. Mam ciągle mokre majtasy, spocone pewnie ale zaraz mam myśli czy to nie wody się sączą. Muszę załatwić papierki lwkmusowe to będę spokojniesza.
Któraś ma te papierki? Nie wiem jak się to bada właściwie, bo przecież jak wodę się sączą to lecą powoli i jak to złapać na ten papierek...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra
mamaAnia ja mam do Poznania 45km więc pewnie pogoda podobna ☺️ teraz już termometr pokazuje 42,5. Masakra :/ niech to już się skończy. Mam ciągle mokre majtasy, spocone pewnie ale zaraz mam myśli czy to nie wody się sączą. Muszę załatwić papierki lwkmusowe to będę spokojniesza.
Któraś ma te papierki? Nie wiem jak się to bada właściwie, bo przecież jak wodę się sączą to lecą powoli i jak to złapać na ten papierek...

Cobra co do papierkow ja mam ale ja mam.mocz zasadowy wiec nie odroznie wod od moczu.
Odnośnik do komentarza

BOŻKA2408
Cyśka mogłaś dziś dać mocz na posiew odrazu,to albo infekcja układu moczowego albo pochwy,okaże się jutro po zbadaniu. Ja tak walczyłam z leukocytami ,i zawsze robiłam posiew i było czysto.Przu badaniu się okazało że to infekcja pochwy i pomogły globulki. I zaczęłam od tego czasu brać żurawit i wczoraj odebrałam wyniki i leukocytów nie ma.

Żurawit kupiłaś na własna rękę, czy polecenie ginekologa?
Dziekuje Wam za tak szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Czyli istnieją jakieś papierki do sprawdzania czy wody płodowe zaczęły się sączyć. Dobrze wiedzieć ;) Ja ostatnio mam więcej takiej wydzieliny wodnistej, ale to podobno normalne w tym czasie ciąży, bo dopytywałam lekarza. Cyśka ja np.biorę tabletkę żuravitu codziennie profilaktycznie, aby uniknąć infekcji -jest bez recepty, pytalam gin czy brać i można spokojnie. Jak masz opcję to może też kup sobie sok z żurawiny są w sklepach ze zdrową żywnością m.in. pewnie podziała szybciej. Tabletki to myślę, że spokojnie żuravitu możesz wziąć ze 2. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze jutro oddała rano mocz z posiewem. Wyniki moczu będziesz miała po kilku godzinach na posiew pewnie trzeba czekać 2 dni ok, ale zobaczysz co Ci wyjdzie, bo z tym moczem czasem różnie wychodzi w różnych labolatoriach. Ja dziś dwa prania ciuszków niemowlęcych i jedno nasze zrobiłam, bo wszytko schnie jak szalone. Jutro ma być ochłodzenie to akurat będzie można zacząć prasować. Faktycznie słyszałam, że dobrze jest w komodzie czy szafie przykryć jakimś prześcieradłem albo poszewką już gotowe ciuszki, żeby się nie kurzyły. Co do torby to jeszcze nie pakowałam, muszę jutro kilka rzeczy zamówić w dolce sonno, bo nawet koszul nie mam ;) Dziś dotarły mi dwa biustonosze do karmienia z firmy ALLES i są super także polecam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Co do owocow to na duzo pozwolic sobie nie moge przez ta cukrzyce..jogurty pije kefiry tez... makarony i ryze tylko brazowe.. same dania lekkostrawne i gdzies sie zablokowalam..polozna mi tez mowila zebym wlasnie na noc siemie lniane wypila ale zwatpilam bo poczytalam w necie ze moga skurcze wywolac ale chyba sprobuje bo juz nie daje rady..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...