Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Cyśka super!!!
Kupuje taka samą komodę w Ikei jak u Ciebie na zdjęciu.
Ja też kiepsko sypiam. Wcześnie rano budza mnie ptaki i już nie mogę zasnąć. Za to w dzień sobie odbijam i jak dzieciaki są w szkole drzemke zaliczę.
Dziewczyny zgłosiłyście sie już do położnej? Ja nie wiedziałam że trzeba. Znalazłam fajną babkę w okolicy. Zadzwoniłam, spytała czy chce chodzic na szkołe rodzenia. A że mi nie zależy umówiłyśmy sie na wizytę w środę. Ma przyjechać, pogadać i odpowiedzieć mi na pytania dot. porodu. Fajne to :-)

Odnośnik do komentarza

Sandra Super niespodzianka ❤️ u mnie nie ny nigdy nie wpadł na taki pomysł. Ale kiedyś nie było tak mody jak teraz na to baby shower czy jakoś tak. Super sprawa ☺️
cyśka wyglądasz przepięknie ☺️ kołyska bardzo podobna dla mojej. Też mam do niej baldachim, ale raczej nie będę używać.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Evaeva kochana gratulacje !!
Jeśli chodzi o spanie to ewentualnie mam problem z zaśnięciem, bo córcia aktywuje się po 21 i tak czasem do północy kopie. Ja jestem nocny marek, późno chodzę spać, lubię rano pospać i zapowiada się, że malutka ma podobny tryb. Wstaję ostatnio jakos od 2 tyg ok godz. 3 nocy do wc i wysypiam się do 9-10 tej ;) Czasem się wiercę, bo doskwiera mi ból bioder, ale to nie co noc i da się wytrzymać. W upały na razie czuję się super, dom się jakoś jeszcze bardzo nie nagrzewa więc jest ok. Przetwory z mężusiem też robimy także pewnie w przyszły weekend ruszymy z dżemami z truskawek (zamierzamy w termomixie) kiedyś próbowaliśmy i wyszły smaczne. Potem będą porzeczki i maliny także w ruch pójdzie sokownik. A ogórki to już nie wiem czy damy radę - może teściowa zrobi dla nas. My zamówiliśmy wczoraj łóżeczko dostawne także już coś do przodu. A przed chwilą przy okazji zakupów w lidlu znalazłam kilka rzeczy ( w tym fajne przewiewne bodziaki ) :

monthly_2019_06/sierpnioweczki-2019_75664.jpg

monthly_2019_06/sierpnioweczki-2019_75665.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) nas też już dawno tu nie było ale to chyba dlatego, że w końcu jestem aktywna. Spacery, spotkania z najbliższymi, uzupełnianie braków wyprawkowych. Trzeci trymestr okazuje się w moim przypadku najlepszym :d cofnelam parę stron w stecz ale nie sposób wszystkiego nadrobić :) póki co widzę większość dobrych wieści więc aby tak do końca :) moja Zosia też duża nie jest- w 29tc ważyła 1140, teraz w środę mam badanie trzeciego trymestru więc te dokładniejsze i też jestem mega ciekawa jak kruszynka rośnie. U nas też małe dzieci w rodzinie więc lekarz uspokajal, że taka nasza uroda:) pozdrawiamy z coraz większym brzuszkiem :*

monthly_2019_06/sierpnioweczki-2019_75666.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73xpfef678.png

Odnośnik do komentarza

Sandra Super miałaś niespodziankę, widać, że fajna rodzinka :)

Cyśka Jak zawsze pięknie :)

Kalina Świetnie, że wreszcie samopoczucie Ci dopisuje, oby jak najdłużej. Jestem pod wrażeniem, że tak dobrze wyglądasz pomimo, że ta ciąża jest dla Ciebie taka ciężka.

Ja wróciłam z wesela. Przy tych upałach czuję się fatalnie, jest mi strasznie duszno i kręci mi się w głowie, więc już samo ogarnięcie się, żeby jako-tako wyglądać mnie wykończyło. Posiedziałam 2 godzinki i zwinęłam się do domu, ale ważne, że udało się chociaż na chwilę.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Sandra, ale przepięknie siostry Ci showera zorganizowały i mężuś nic nie pisnął. Ja też mogę pomarzyć tylko o czymś takim :) Karolek będzie w rodzinie męskim rodzynkiem, bo na zdjęciu wśród dzieci same dziewczynki? ;)
MamaRadzia to trafiłaś z tym weselem akurat na upalną pogodę, ale dobrze, że dałaś radę pobyć troszkę
Cyśka, Kalina ślicznie wyglądacie !!

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Pięknie wygladacie dziewczyny, nie widać po was że to już 8 miesiąc.
Kalina, bo pewnie Ci umknęło moje pytanie. Czy r9zmawialas już z lekarzem na temat porodu i kiedy po nim wyciągna Ci te dreny? No i jak się to ma do karmienia? Ciekawa jestem co tobie powiedza.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe słowa :) łapie trochę słoneczka. Do tej pory byłam blada jak ściana przez te szpitale i brak wychodzenia na powietrze.. Teraz z innym nastawieniem patrze na ten czas co został do porodu bo już tak się nie męczę ;)
Zakochana, urolog rozpisal mi cały plan odnośnie tych cewnikow i to nie będzie takie hop siup jak sobie myślałam. 6tyg po porodzie dopiero czeka mnie zabieg z rozbijaniem kamieni aby moje cialo już było zregenerowane. Jaka metoda dowiemy się dopiero po zrobieniu zdjęcia rtg, bo ważne jest położenie kamieni i ich wielkość. No i w zależności od metody rozbicia, minimum jeszcze tydzień po zabiegu do wyjęcia cewnikow. Także sobie z tym pochodzę jeszcze. Jeśli chodzi o sam poród to nie ma żadnych przeciwskazan do porodu SN. Utwierdzil mnie tylko w tym, że te dreny w żaden sposób nie wpływają na przebieg naszej ciąży. Jedynie nasze samopoczucie i bóle. Ale to co się wycierpimy to nasze. Ja napewno będę chciała szybko o tym zapomnieć, że w ogóle kiedykolwiek to miałam:) aaa i karmić można normalnie, to nie ma żadnego wpływu. Czy Ty masz inne wieści od swojego lekarza? Jestem ciekawa czy takie same procedury są o od czego to zależy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73xpfef678.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Kalina, no to u mnie w zasadzie podobnie za wyjątkiem tego karmienia, powiedział że przy rozbijaniu nie m9ge karmić. Ze ewentualnie zrobimy badanie, ale bez kontrastu i zobaczymy dzie te kamienie sa i ewentualnie wyjmia, a zabieg dopiero jak skończę karmić chyba że kolka się powtórzy to wtedy natychmiast. I dlatego Ciebie pytam. Bo ja chce to wyjąć od razu po połogu i rozbić, ale karmić bym chciała długo. To będę to jeszcze potem zagadywac czemu uważa że nie m9zna karmić.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dziewczyny które już mają dzieci, jak dopadnie was kryzys polecam komedię "wychodne mamusiek", fajne podsumowanie macierzyństwa. Dom nie musi być idealny, ma być szczęśliwy- nawet jeśli wiaze się to z balaganem i działaniem bez planu.
Dochodzi 5 rano. O 3 jadłam ciasto, o 4 piłam herbatę. Nie spałam cała noc, nie mogłam zasnąć nie wiedzieć czemu. Noga mnie cos boli. Ale teraz już jestem mega zmęczona i chyba w końcu zasnę.
O te raz widzę mama Radzia ze Ty też bezsenna, mam nadzieję że zasnęłaś wcześniej ode mnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...