Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Mam do was pytanie. Czy czujecie czasami ruchu tak dosłownie co 5 s. Ja właśnie teraz godzina 3.35 tak mam (nigdy w sumę w nocy ne zwracałam na to uwagi) i nie wiem czy taka aktywność jest normalna? Ostatnio położna powiedziała mi, że jak dziecko jest za bardzo aktywne (zmienia rytm) to trzeba jechać na ktg. Czy ruch co 3/4 sekundy jest normalny? W dzisn od kilku dni dużo mniej czuje ruchy, wczoraj w dzień to już w ogóle, a teraz w nocy to strasznie kopie/wierci się.

Odnośnik do komentarza

Lenka post ucina zawsze w miejscu, gdzie wstawisz jakąś buzke. Tutaj wchodzi tylko : D :D i mi jeszcze jedna z telefonu i serduszko. Nic więcej. Cokolwiek innego wstawię to właśnie ucina post ;)

kikki Mój mały jak ma akurat aktywność to te ruchy właśnie są co chwilę. Co kilka sekund.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Dzieki Cobra
Co do ruchow to moj maly tez miewa dni ze bardzo szaleje prawie non stop a czasami spokojnie, ostatnio dal mi niezle popalic ze az bolalo, akurat w tym dniu byla polozna, mierzyla tetno i wszystko bylo w normie wiec sie nie stresowalam chpciaz odkad sie dowiedzialam, ze maly owinal sie pepowina to i brak ruchu i jego nadmiar mnie stresuje, na szczescie polozna mieszka bardzo blisko i w razie czego moge jechac do niej no albo na ip (mam nadzieje ze nie bedzie to konieczne)

Odnośnik do komentarza

W ulotce skinorenu jest, ze nie ma badań na wpływ w ciąży (na stronach aptek internetowych, że nie można w ciązy i w okresie laktacji) :/ ja kiedyś stosowałam cepan i był spoko, ale też jest napisane o nim to samo :(

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Kwas azelainowy, który jest w skinoren praktycznie nie wchłania się do krwiobiegu więc można go stosować, pozatym nie jest ani embriotoksyczny ani teratogenne.
Ja go używałam również w pierwszej ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dzień dobry. Zapowiada się kolejny słoneczny dzień. Chciałam ubrać jakąś sukienkę, wydawało mi się że mam tak dużo over size to spokojnie mam w czym w lecie chodzić. A tu zonk- over size nie daje rady:/ nie mieści się mój malutki brzuszek ;/
Udało mi się 2 wugrzebac, nie wiem skąd je mam. Pewnie jakieś dawne próby zakupów w ciuchowni- dobrze że nie wyrzucilam. Ale jak dotrwać do terminu to za 7 tygodni to do szpitala pojadę chyba od razu w koszuli do porodu bo w nic innego się nie wcisne :D

Odnośnik do komentarza

Zakochana 7 tygodni! Jak ten czas leci trochę ci zazdroszczę że tak mało ci zostało ja jeszcze całe 10 tygodni. Za tydzień będę wiedzieć jaki poród mnie czeka mam nadzieję że lekarz mi odpowie będzie już ponad 30 tydzień. Jak na CC to pewnie gdzieś tydzień dwa wcześniej umawiają. Zobaczymy jak to będzie. Ja w te ciepłe dni siedzę w domku nie daje rady wyjść normalnie odrazu palę się od środka. A czy wy też macie problem ze stopami chodzi mi o to czy hmm ciężar spadł na przód stopy pięty ok ale przód palce poduszka pod paluchem bolą jak diabli ??

Odnośnik do komentarza

Iwona29 ja moze moze nie z samymi stopami mam problem ale cale nogi jak "nalane", juz nie wiem jak wygladaja moje kostki, a wczoraj po zakupach (nie byly dlugie) to mialam tak spuchniete stopy ze ledwo ubralam luzne klapki : ( ale puchna cale nogi, nie tylko stopy i jeszcze pojawil sie na udach cellulit ale mysle, ze to wlasnie przez puchniecie (albo sie pocieszam liczac, ze po porodzie zejdzie), mi nawet hektolitry wypijanej wody nie pomagaja, ale w sumie w cieple dni nogi zawsze mi puchly, tyle ze nie tak jak teraz

Odnośnik do komentarza

My już po wizycie. Wyniki badań, jak to mówi mój lekarz: doskonale (włącznie z glukozą :D
U małego też wszystko dobrze. Rośnie odpowiednio do aktualnego tc i ma już ponad 1,5kg pomimo że ja nie przytyłam nic w ciągu ostatniego miesiąca.
Jedyne co, to jeszcze jest ułożony pośladkowo ale lekarz mówi żeby się tym nie przejmować bo ma jeszcze czas.

kikki ja też mam przebarwienia, ale ja wstrzymuję się z walką z nimi do jesieni. Tego typu produkty raczej nie są zalecane w lecie. Na lato tylko filtr spf 50. A jesienią wrócę chyba do Biodermy White Objectiv bo dość dobrze mi się sprawdzała wcześniej.

Iwona a u ciebie co zadecyduje czy będzie cesarka?

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

bławatek właśnie zobaczylam ze mamy ten sam dzień ciąży :)

U mnie nogi nie puchną ale za to zylaki mi wyszly na jednej i bola. Bylam u chirurga naczyniowego i od razu dostałam receptę na pończochy lecznicze (uciskowe) i mam w nich chodzić i rodzic! Chyba się ugotuje jak te upały dalej tak beda trwac. Jutro mam wizyte u gina i moze dostane juz zwolnienie bo coraz gorzej mi wysiedziec w pracy. Chociaż na plus działa to ze w biurze klima no i do ludzi czlowiek wychodzi. Ale chyba juz czas się ulotnic i odpocząć.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam dzisiaj u fryzjera. Chciałam jeszcze polatać po mieście, ale nie dałam rady z ten upał. Nie mam sił po prostu, wróciłam do domu. W domu już klimatyzator chodzi bo wczoraj miałam 28 stopni w mieszkaniu. On działa tylko na salon i kuchnię, ale tutaj spędzam cały dzień więc i tak dobrze.
bławatek Super wiadomości. Ja mam wizytę we wtorek, będzie dopiero 28tc. Zobaczymy jak mój maluch urósł ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...