Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Panda082019

Co do kg to ja mam +10 i kończę 30 tydzień. U mnie poszło w cycki od samego zajścia już i brzuch tylko rośnie reszta bez zmian w poprzedniej ciąży było identycznie.
Brzuch wyszedł dopiero jakiś miesiąc temu dopiero ;-)
Ostatnio dużo jem bo mam ssanie a waga stoi w miejscu chyba mała zdąży zjeść zanim ją przyswoje :-D
W poprzedniej ciąży też było tak samo że na koniec wręcz schudłam 1,5 kg a mała 3400 .

Odnośnik do komentarza

Patrycjaaa
30 kg to nieźle , ja mam nadzieję max jeszcze 4 kg mi dojdzie ale zobaczymy , jeszcze zostało ponad 2 miesiące

Zastanawiam się czy biust po ciąży będzie taki sam jak przed czy niestety już nie mi 2-3 rozmiary poszły i czy ta skóra na brzuchu nie zostanie ?

U mnie to właśnie te dwa, trzy ostatnie miesiące to najwięcej kg nachodzi ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Piękny dzień! W końcu upragniony spacer:) u mnie w mieście duuuzo się działo dzisiaj, jedynie co mnie wkurzyło to brak toalety. Zawsze w parku wiedziałam gdzie się udać a tu dzisiaj toaleta w remoncie. Ledwo dotarłam do domu :) taki urok ciąży i cewnikow dodatkowo :d

Dziewczyny nie przejmujcie się kg bo to najslodsze kg jakie sa;) Ja myślałam, że w końcu trochę ich złapie ale teraz przy cukrzycy ciążowej wprowadziłam dietę i pewnie dużo nie będzie na plusie. Póki co +5kg. Ale rozpaczą za czekoladą, batonikami i ciasteczkami. W ciąży oszalała na punkcie słodyczy :dd a teraz tylko pomidorki, sałaty i rzodkiewki. Zdrowiej.. Ale czekoladę czuje w powietrzu :d też tak macie jak czegoś nie możecie jeść?

A tu pierwsze moje zdj podsyłam z dzisiaj :)

monthly_2019_05/sierpnioweczki-2019_75244.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73xpfef678.png

Odnośnik do komentarza
Gość Katia88

Kalina93
Pieknie wyglądasz :-)
Ja na diecie dopiero 3 tygodnie ale juz mam dosc...szczegolnie jak moj synio je jakiegos slodycza-szczegolnie lody..co ja bym dala zeby chociaz loda jednego dziennie zjesc..no ale coz..trzeba sie poswiecic

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio mam taką ochotę na słodycze, a nigdy nie specjalnie mi do nich nie ciągnęło. A za lody dam się zabić :) mam pół zamrażarki zapasu. U mnie 11 kg na plusie, pierwszy raz w życiu zobaczyłam na wadze siódemkę z przodu. Ale dowartościowują mnie komplementy wszystkich że ciąża mi służy :) Ze spacerowaniem mam ciężko, ledwo wróciłam dziś od taty który mieszka kilkaset metrów dalej, ale wygrzałam się na słoneczku u teściowej na ogrodzie :)

Odnośnik do komentarza

Patrycjaaa Ja w poprzedniej ciąży przytyłam prawie 16 kg. Brzuch wrócił bez problemu do stanu sprzed ciąży, niestety piersi, które w ciąży bardzo urosły, a jeszcze bardziej na początku karmienia, nie dały rady. Pojawiły się rozstępy, a po zakończeniu karmienia wróciły do rozmiaru sprzed ciąży, niestety bez poprzedniej jędrności.

Kalina Pięknie wyglądasz, bardzo młodziutko :)
Mnie też od jakiegoś czasu ciągnie na słodycze, zwłaszcza batoniki. Najbardziej zaraz po śniadaniu, mimo że na śniadanie zjadam dużo i jestem pojedzona, to muszę jeszcze na koniec coś słodkiego dołożyć. Ale co tam, tyle czasu męczyły mnie mdłości i wymioty, że teraz mi się należy ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Poprzednio miałam duży brzuch ale urósł dopiero tak od 7 mca i nie miałam rozstępów, tzn. 2-3 były i po ciąży szybko szybko zniknęły, brzuch wrócił do formy bez większych ćwiczeń. Biust w ciąży urósł mi o rozmiar, natomiast po porodzie o 3! Z B przeszłam na f, tyle nabijao mi mleka. Jak przestałam karmić to z czasem spadły do B. Nie miałam na nich naszczęście rozstępów ale straciły jedrnosc. Ta ciąża jest zupełnie inna. Trudno przewidzieć Co się stanie u każdej, jedne ch7dna zaraz po porodzie i inne potrzebują czasu. Napewno te z pierwszym dzieckiem i przed 30 maja większe szanse od niewysportowanych wielorodek po 30 - mam na myśli siebie ;) żałuję że nie cw8czylam ch9c trochę mięśni brzucha przed ta ciąża. No ale to dowodzi że ani geny, ani kremy nie mają nic d9 rzeczy tylko tylko nasza kondycja. U mnie w rodzinie żadne nie miała rozstępów, ja też wcześniej nie a teraz będą. No i trudno. A odnośnie jeszcze biustu to koleżanka miała żawsze małe c a po ciąży i karmieniu zostały jej f. Wogole zostało jej trochę kg ale te piersi najbardziej. A rodziła 6 lat temu. Więc naprawdę nie wiadomo co się z nami stanie :)
A lody to też ostatnio siedzą mi w głowie. Mogłabym jeść codziennie.

Odnośnik do komentarza

Mi jak wskoczylo na wage +10kg 3 miesiace temu to bylam przerazona tempa w jakim to idzje ale nie wiem jak to dziala ale od tamtego momentu mam caly czas taka sama wage czasami zawaha sie i jest +11kg ale to maksymalnie...
Kalina- od miesiaca tez jak mo wykryli cukrzyce i tak jak mowisz to bylo straszne z dnia na dzien odstawic biorac pod uwage ze jadlam ich naprawde duzo :D ale teraz jest troche lepiej ale fakt ze ide do sklepu i prawie nic nie moge sobie kupic jest dobijacy (wczoraj pierwzzy raz pojadlam ciasta u mam :D) ale dwa miesiace damy rade potem sobie odbijemy :D

Odnośnik do komentarza

Pięknie wyglądacie dziewczyny ☺️
U mnie piersi po pierwszej i drugiej ciąży zmalały po karmieniu. Tzn rozmiar był ten sam, tylko takie flaczki były i bez push apu nie dało rady. Natomiast po trzeciej ciąży zostały takie, jakie były w czasie karmienia. Tzn nie aż takie napompowane, ale też nie flaczki. Zostały pełniejsze. Zobaczymy co zostanie teraz ☺️wolę tą ostatnią opcje :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Na piękny pokoik się zanosi. Ja mam dziś dzień lenia. Z rana n8by dobrze się czułam a potem jakoś tak mnie mdli. No i leżę już pół dnia w łóżku i zaraz zrobię chyba sobie drzemkę. Oczy mi się zamykają. A tak Wogole to mam pytanie, czy te z was z większymi brzuszkami też tak ciężko oddychacie. Nawet leżąc sapie jak lokomotywa a wystarczy że przejdę do toalety czy kuchni to jakbym z Giewontu zbiegła. Zastanawiam się czy to przez te dodatkowe kg czy to że mały jest miednicowo i głowa uciska mi bardziej pod klatką piersiową.

Odnośnik do komentarza

~Zakochana
Na piękny pokoik się zanosi. Ja mam dziś dzień lenia. Z rana n8by dobrze się czułam a potem jakoś tak mnie mdli. No i leżę już pół dnia w łóżku i zaraz zrobię chyba sobie drzemkę. Oczy mi się zamykają. A tak Wogole to mam pytanie, czy te z was z większymi brzuszkami też tak ciężko oddychacie. Nawet leżąc sapie jak lokomotywa a wystarczy że przejdę do toalety czy kuchni to jakbym z Giewontu zbiegła. Zastanawiam się czy to przez te dodatkowe kg czy to że mały jest miednicowo i głowa uciska mi bardziej pod klatką piersiową.

Tez tak mam.szczegolnie rano jak wstane po nocy na siku to serce mi wali jak szalone.a pozatym przytylam dopiero 3,5 kg w tym ok 1 kg wazy mala.
Odnośnik do komentarza

Ja się codziennie rano źle czuję. I to chyba jednak przez te tabletki :( jakby mi mięśni brakowało. Jak zjem śniadanie to potem dochodzę do siebie. Też mi się ciężko oddycha ale nie aż tak, żebym sapała na siedząco. Jak przejdę kawałek to już tak. Spacery nie dla mnie niestety. Ale jeszcze troszkę i wszystko minie ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...