Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Witaj Marzka, napisz coś coś więcej- jeśli oczywiście chcesz ;) - czy to twoje pierwsze dziecko i jak znosisz ciążę? Czemu chcesz wyprawkę dopiero po porodzie, że strachu czy tak po prostu nie ciągnie Cię do tego?
Ja witam się w piękny poranek, oby cały dzień był taki :)

Odnośnik do komentarza

No można znaleźć naprawdę super rzeczy w necie używane. A jeszcze jak mieszkasz bliżej dużego miasta to w ogóle.
Ja znalazłam mnóstwo kolysek, pi knych i nawet tańszych ale daleko. A wysyłać nie chcieli. Jak się pojawiła ta w mojej okolicy to zaraz ja brałam, choć ba dziej podobała mi się inna.
Ale jestem zakochana i już widzę w niej moje maleństwo ❤️
Jeszcze tylko pościel i gotowe.
Zostaje mi tylko komoda, koszule dla mnie i art higieniczne. I właściwie mam wszystko.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cobra, Dokładnie taka miałam wypatrzone jako jedna z dwóch. Tylko u mnie w okolicy nikt nie sprzedaje akurat, znalazłam jedna ciemny brąz za 180 używaną ale nie mam weny i sił do malowania a u mnie tylko biała wchodzi w grę. Nowa 290. Ale wczoraj wypatrzyłam kosz Mojżesza za 280 z bujakiem i też się zaczelam nad nim zastanawiac.

Odnośnik do komentarza

Cobra kołyska jest przepiękna <3 Sama chciałam trafić na jakaś fajna okazje, ale udało się z łóżeczkiem dostawka chicko next2me. Kobieta używała 4 miesiące i sprzedaje za 400 zł, dziś jedziemy odebrać. <br /> A nam sobota minęła na grillowaniu ze znajomymi, a później jeszcze ze sąsiadami :) Dzjs tez słonko nas przywitało i uciekam do rodziców, bo mąż w oracy :(

Koza wyglądasz przepięknie !

monthly_2019_05/sierpnioweczki-2019_75027.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

On jest w ogóle przeciwny kolysce, woli od razu łóżeczko, ale to ja będę w nocy karmić więc ja kupię Co będę chciała. Ale wolę go już w to nie mieszać :) poza tym kurczę ten kosz mi się bardzo podoba i może łatwiejszy byłby do przenoszenia :)

Odnośnik do komentarza

Zakochana to moja druga ciąża, ale od samego początku mam jakieś problemy. Jestem objęta leczeniem w 4 poradniach (patologii ciazy, hematologicznej, diabetologicznej i nadciśnienia tętniczego), ciagle czepiaja się mnie jakieś infekcje a maluch bardzo wolno rośnie. Kilkukrotnie przyjnowalam leki i antybiotyki. Dziś pierwszy raz zaaplikuje sobie insuline bo cukier po nocy mam w granicy 92-97 i podobno trzeba juz aplikować do konca ciazy jak sie raz poda. Dlatego odwlekam wyprawkę bo boje się zapeszyć kupując te wszystkie rzeczy. To takie moje obawy. A teraz żeby już nie marudzić to w ramach przedstawienia się to mam 37 lat ( tak wiem trochę ;) ) mam wspanialego 5 latka, mieszkam w Krakowie i uwielbiam szarlotke z lodami ( ale obecnie nie mogę ani jednego a tym bardziej drugiego) lubie czytać książki u oglądać seriale. Mam pytanie czy ktoś podobnie jak ja jest z Krakowa?

Odnośnik do komentarza

Marzka82
Zakochana to moja druga ciąża, ale od samego początku mam jakieś problemy. Jestem objęta leczeniem w 4 poradniach (patologii ciazy, hematologicznej, diabetologicznej i nadciśnienia tętniczego), ciagle czepiaja się mnie jakieś infekcje a maluch bardzo wolno rośnie. Kilkukrotnie przyjnowalam leki i antybiotyki. Dziś pierwszy raz zaaplikuje sobie insuline bo cukier po nocy mam w granicy 92-97 i podobno trzeba juz aplikować do konca ciazy jak sie raz poda. Dlatego odwlekam wyprawkę bo boje się zapeszyć kupując te wszystkie rzeczy. To takie moje obawy. A teraz żeby już nie marudzić to w ramach przedstawienia się to mam 37 lat ( tak wiem trochę ;) ) mam wspanialego 5 latka, mieszkam w Krakowie i uwielbiam szarlotke z lodami ( ale obecnie nie mogę ani jednego a tym bardziej drugiego) lubie czytać książki u oglądać seriale. Mam pytanie czy ktoś podobnie jak ja jest z Krakowa?

Cześć Marzka, też mieszkam w Krakowie :-) Mam wspaniałego 4-latka, sama mam prawie 34 lata i też byłam pod opieką poradni patologii ciąży (podejrzenie hipotrofii), ale w tej chwili tylko heparyna, witaminy i wizyty kontrolne u swojego lekarza. Jesteś dzielna, trzymam kciuki za spokojną ciążę do samego szczęśliwego finału :-) Wiesz już, czy czekasz na synka czy córeczkę? U mnie będzie drugi syn :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza

Marzka82
Cześć Bergamotka2018 fajnie, że też jesteś z Krakowa. No proszę czterolatek :) tylko rok różnicy do mojego Stasia. Wiek przedszkolny jest chyba najlepszy w wychowywaniu dzieciaków:) Ja też spodziewam sie drugiego synka. Choć był maleńki zawód że nie córcia ale tylko przez minutę ;)

Super, ja mam Frania - masz rację, wspaniały wiek! :-) Też marzyła się nam córeczka, zwłaszcza że synek prosił o siostrę i był trochę rozczarowany (a myślałam, że każdy mały chłopiec marzy, żeby mieć brata!). Ale teraz to już nie ma żadnego znaczenia, czekamy na Tadzia, a ja będę królową domu <3

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

No to masz pod górkę od początku :( walczysz dzielnie z małym. Będzie dobrze:) A skoro drugi synek to większość wyprawki pewnie i tak i tak masz po starszaku :) W pierwszej ciąży też bałam się kupować i dlatego sporo rzeczy pożyczyłam więc teraz nie mam.
Ja delektuje się ciastem z bananem i lodami w promieniach słońca, do tego kawa inka i jest błogo:) uwielbiam ciepełko :) jutro idę na krzywa to się okaże czy za tydzień tez zjem ciasteczko z owocami.

Odnośnik do komentarza

Zakochana koniecznie najedz się i zjedz też za mnie :). Życze oczywiście prawidlowego wyniku krzywej. Ja wczesniej nie objadalam sie slodkim i teraz mam straszna "chcicę" na choćby landryneczkę :) a banany i lody .... ach moge pomarzyć ;) Ja w poprzefniej ciaży mialam duzo rzeczy od żony kuzyna i teraz czeka mnie kompletowanie od nowa. Jedynie sprawilismy sobie nosidełko, łóżeczka i wózka pozbyliśmy sie bo już nie liczyliśmy na dziecko. :) Miłej niedzieli w słoneczku, byle do sierpnia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

To u nas z imieniem jak u Marzki z wyprawka, chyba coś wybierzemy dopiero jak się urodzi. Póki co nic mi jakoś szczególnie nie pasuje, choć imiona podobają mi się wszystkie. Ale nie ma takiego które by mi szczególnie pasowało :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...