Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Zakochana i mnie czeka jeszcze glukoza .mam 29 maja ,obym to jakoś zniosła .
Tak teraz mi się przypomniało badanie na tolerancję laktozy, jak musiałam ją wypić .To było okropne
2 dni dochodziłam do siebie

Ale wam te dzidzie szaleją w brzuszkach ;) Mój to chyba leniuszek , jakoś mocniejszych kopniaków nie ma ,chwilę pokopie i koniec ;) ostatnio zaczął się wypychać strasznie

Odnośnik do komentarza
Gość Katia88

Bylam na usg.. ,,malutka,, w koncu lekarz powiedzial ze dziewczynka wazy 1040g i jest wszystko wporzadku. Tylko twardnienie brzucha mam zbyt czesto..jak bedzie wiecej niz 10 skurczy to podadza kroplowke rozkurczowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Mama Radzia a może Arturek się przekręcił głowa do dołu :-P ja tak miałam w pierwszej ciąży pamiętam jak mała tak szalała i się rozpychala jak nigdy potem było normalnie a za kilka dni na wizycie wyszło, że jest odkręcona.

W tej ciąży nie wiem kiedy mała się przekręciła bo ogólnie ma rytulal ok 21 chwilę skacze i już :-) i rano zawsze jakby się budziła :-D
W ciągu dnia kilka ruchów też jest

Odnośnik do komentarza

mamaRadzia Mój tak wariował cały dzień po glukozie. Istne szaleństwo. On się często rusza i już mocno. Dzisiaj od rana wali mnie po pęcherzu że aż boli. W ogóle brzuch już podskakuje bardzo a to dopiero 25tc.
I tak jak przypuszczałem, z prawej na dole ma nogi a z lewej na górze główkę. Więc wali w obie strony równocześnie. Chciałabym, żeby się już okrecil główka w dół.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, może faktycznie Arturek się próbował obrócić. Mam nadzieję, że nie będzie mi robił takich akcji codziennie, bo spać się nie da.
A w ogóle to pisałam Wam ostatnio, że w przesyłce z Allegro brakowało poduszki, napisałam maila i dzisiaj już dostałam poduszkę, kurier przywiózł pod dom, więc naprawdę fajnie udało się to załatwić.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

~Anna13
Iwona29
Zobaczcie jakie mam dziwne winiki któraś coś wie : możecie pomóc jakaś dziwna miara

Na czczo masz za malo ale to minimalnie.pozatym reszta wynikow niby w normie.ale nie wiem czy po 2 h powinno byc mniej niz po 1 h.ale na tym sie nie znam
Odnośnik do komentarza

Witajcie :) Mój synek tak wczoraj orzez cały dzień szalał! Pierwszy raz, aż byłam w szoku. Brzuch w stożek się zamienił :)
Ja tez mam jeszcze przed sobą badanie glukozy, wiec nie jesteś sama zakochana :)
Jutro wizyta u ginekologa i zobaczymy ile młody urósł. A wczoraj odebrałam wyniki i wyszły mi śladowe ilości białka w moczu, podwyższone 4 punkty i w dodatku TSH 5,55 ... tragedia. Nir wiem czy bardziej się martwic białkiem w moczu czy tarczyca

Odnośnik do komentarza

Iwona29 ja tak miałam po glukozie. W pierwszej ciąży ledwo dojechałam do domu, teraz też tak było i cały dzień do niczego, bez sił na cokolwiek. Cieszę się, że mam to już za sobą bo dla mnie wypicie to pikuś a potem zaczyna się masakra :(
Katia dobrze że z malutką wszystko ok :)
Cyśka a bierzesz leki na tarczyce? Ja mam Hashimoto i też mam skoki wyników, ale i moja gin i endokrynolog mówią że jak się bierze leki to nic się nie stanie. Też miałam ponad 5, mam teraz większą dawkę letroxu i spadło. Tobie też na pewno wyregulują i będzie ok :)

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Cyśka badaj reguralnie cisnienie bo bialko bywa przy zatruciu ciążowym ,przynajmniej ja tak miałam ale niekoniecznie byc moze masz jakąs infekcje a jak leukocyty i bakterie?, tsh stanowczo za wysokie ,badalas wczesnieb tsh?

Odnośnik do komentarza

MoniiB
Iwona29 ja tak miałam po glukozie. W pierwszej ciąży ledwo dojechałam do domu, teraz też tak było i cały dzień do niczego, bez sił na cokolwiek. Cieszę się, że mam to już za sobą bo dla mnie wypicie to pikuś a potem zaczyna się masakra :(
Katia dobrze że z malutką wszystko ok :)
Cyśka a bierzesz leki na tarczyce? Ja mam Hashimoto i też mam skoki wyników, ale i moja gin i endokrynolog mówią że jak się bierze leki to nic się nie stanie. Też miałam ponad 5, mam teraz większą dawkę letroxu i spadło. Tobie też na pewno wyregulują i będzie ok :)

Ja przed ciążą mialam tsh 2,66 i dostalam leki ,teraz mam 0,88 norna w 2 teymestrze to 2,35,tsh najwazniejsze jest w pierwszych 20 tygodniach
Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Tak mnie nakreciłyscie na te ciuchy z biedronki że poprosiłam koleżankę żeby zerkla jak będzie. Była dziś w 2 i żadnej nie mieli Wogole tych ciuchów. Okazuje się że nie do wszystkich punktów trafia wszystko z gazetki. W jednym były tylko zabawki z gazetki i kołderką ta minky. A liczyłam na leginsy.

Odnośnik do komentarza

W 4tc pierwszy raz wyszło mi 5,60 i brałam 50mg aż do końca stycznia. Później wyregulowalo się i zaprzestałam, bo źle się czułam. Ale od wczoraj po odebraniu wyników znowu zaczęłam brać. Ogólnie T3F i T4F wyszło dobrze.
Wstawiam zdjęcie mojego wyniku moczu. Leukocytów jest właśnie mało, nie rozumiem tego. Może się spotykałyście z czymś takim?

monthly_2019_05/sierpnioweczki-2019_74941.jpg

monthly_2019_05/sierpnioweczki-2019_74942.jpg

Odnośnik do komentarza

MoniiB
Cyśka mi powiedziano że najważniejsze jest żeby zawsze pamiętać o tabletkach i nigdy nie mijać. Pewnie podniosło się bo przestałaś brać. Ja bym poszła jak najszybciej do endokrynologa na Twoim miejscu. Ft3 i ft4 też mam w normie a leków nie wolno mi pomijać

To prawda ze.nie powinno sie odstawiac ja pomimo wyniku 0,88 biore caly czas dawke 50.i tez mam ft3 i ft 4 w nirmie pozatym robilam jeszcze anty tpo i anty tg zeby wykluczyc hashimoto
Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, jak zwykle odzywam się po dłuższym czasie, ale nie miałam kiedy nawet skupić się na pisaniu ( czytałam co jakiś czas, co tam u Was słychać :) ). W ogóle już nie pamiętam, która z Was wstawiała zdjęcie sypialni po remoncie, ale mnie natchnęła na kolor i mąż miał zapewnione atrakcje w majówkę, i remontował.
Z bieżących tematów, podobno normy tsh w ciąży są dość niskie i ostatnio ginekolog tłumaczył koleżance, że niedawno był na międzynarodowej konferencji i z najnowszych badań wynika, że pewnie je podniosą. Ja biorę letrox od czasu starań o dziecko, bo wyszła wtedy u mnie niedoczynność, obecnie tsh 1,5 i biore 75 letroxu cały czas. Cyśka, może po prostu inny lek, w sensie innej firmy, by już lepiej na Ciebie podziałał. A co do białka w moczu, też miałam ślad, co drugie badanie praktycznie. Moja Gin stwierdziła, ze jeśli ciśnienie jest ok, to nie mamy się czym przejmować. Teraz za, to mam ketony w moczu...powtórzę jeszcze raz badanie przed wizytą.
Dzisiaj byłam u innego lekarza na usg, super specjalista w mega nowoczesnym gabinecie z super sprzętem ( nie prowadzę u niego ciąży ze względu na cenę i długie terminy). Mój synuś- Dominik rośnie jak na drożdżach, 1530 gram 28+3 :) Dzisiaj mi doktor wszystko pokazywał, nawet naczynia odchodzące od serca, zastawki, mózg, w ogóle wszystko wszystko SZOK no i zdrowy maluszek oczywiście :)
Pozdrawiam i życzę wam samych dobrych wyników, buziaki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...