Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Night fajne koszule :)
Dziewczyny tylko w Lidlu uważajcie na rozmiarówkę jakiś czas temu kupiłam tam taką dżinsową ciążówkę noszę normalnie jakies 42 i taki też rozmiar wzięłam i jest naprawdę ogromna. Legginsy ciążowe L też na razie są za duże, może posłużą bardziej na końcówkę ciąży :)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) dużo jak zawsze nowości u Nas :) jest co czytać :d
A ja po wizycie dzisiaj, malenka moja ma już ponad 900g, wszystko u niej dobrze, główka póki co do dołu i szaleje w brzuchu ile sił :)
Z gorszych newsów.. Mam jednak cukrzycę ciążowa :/ trzeci pomiar przekroczony dosłownie o 3mg ale jeśli chodzi o cukrzycę to tu doktor mówi, że trzeba precyzyjnie patrzeć. Także czeka mnie teraz wizyta w poradni diabetycznej i przygoda z glukometrem na 3 miesiące :) no i oczywiście dieta.. :) czy któraś z Was też się z tym boryka?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9n73xpfef678.png

Odnośnik do komentarza
Gość Katia88

Hej, to u was i tak dziewczyny dobrze ze wyslal was do diabetologa a nie od razu do szpitala tak jak mnie..codziennie jakies badania..mialam miec wczoraj spotkanie z diabetologiem a okazuje sie ze jest na urlopie i nie wiadomo czy jutro bedzie..cos czuje ze sobie poleze tutaj..masakra

Odnośnik do komentarza

Katia trzymaj się Kochana - niestety masz na to wszystko zerowy wpływ więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i dotrwać. A tej cierpliwości życze Ci duuuuzo teraz!

Ja wczoraj do Biedry dotarłam i kupiłam sobie koszule nocna - na niej mi zależało i wzięłam ostatnia sztuke w moim rozmiarze :) A teraz do roboty jadę - już moja stacja metra więcz buta jeszcze 15 min i dotre.

Odnośnik do komentarza
Gość Katia88

Wlasnie byl obchod i chyba jednak bedzie ten diabetolog jutro..uff wiec jest szansa ze w piatek mnie puszczą..teraz musze lezec godzinke pod ktg, noi mam miec dzisiaj w koncu zrobione usg wiec sie w koncu dowiem kto w brzuszku siedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Iwona, ja w poprzedniej ciąży właśnie tak przechodziłam to badanie, musiały mnie na kozetke położyć bo myślałam, a po powrocie do domu spałam do wieczora.
Chyba ostatnią z was pójdę na to badanie choć termin mam prawie najwcześniej. Jutro albo pojutrze muszę się zmobilizować.

Odnośnik do komentarza

Iwona29 Ja właśnie tak miałam w pierwszej ciąży, zawroty głowy i duszności, na szczęście wtedy tak to załatwiłam, że mąż mnie zawiózł do domu i po 2 godzinach przywiózł na pobranie, więc mogłam sobie poleżeć w łóżku. Za to tym razem nic mi się nie działo, nawet mnie za bardzo nie mdliło.

Katia88 Trzymam kciuki żeby Cię jak najszybciej wypuścili i żeby wszystko było dobrze.

Ja dzisiaj się wybrałam na ciuchy, była wyprzedaż 2 zł za sztukę i kupiłam trochę ubranek dla Radzia i Arturka, ale przede wszystkim upolowałam sukienkę na wesele, bo 9 czerwca trzeba będzie się w coś wbić. Jest taka luźniejsza, ale poczekam i zobaczę jak będę wyglądała za 3 tygodnie i wtedy ewentualnie sobie ją zwężę. I nawet udało mi się załatwić to bez stania w kolejce, a stało co najmniej 40 osób. Pierwszy raz skorzystałam z pierwszeństwa dla kobiet w ciąży (wliczając w to całą poprzednią ciążę).

Za to Arturek wczoraj przesadził. Jak zaczął szaleć w brzuchu o 19:30, tak skończył dopiero po północy. Brzuch skakał na wszystkie strony przez tyle godzin. Ja nie wiem skąd on ma na to siłę. Generalnie on się dużo rusza, ale jeszcze nie słyszałam, żeby jakieś dziecko tak długo szalało. Martwiłam się, ale dzisiaj rusza się normalnie, więc chyba nic mu nie jest. Miałyście kiedyś coś takiego? Bo wizytę mam dopiero za tydzień.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

bławatek 1
zakochana chyba nie będziesz ostatnia bo jeszcze mnie glukoza czeka :-( Mam już skierowanie ale jakoś się nie specjalnie spieszę do tego. Nigdy takiego badania nie robiłam i trochę się boję jak to będzie.
A wizyta u gina za 3 tygodnie więc odwlekam jak mogę ;-)

Badanie powinno sue wykonac miedzt 24-28 tc
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...