Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Was jest dużo super <3<br /> Dziewczyny z Rzeszowa mogą się kiedyś wybrać na lody :)
Kalina moja też nie rusza się jakoś spektakularnie, czasami wcale przez cały dzień, dopiero wieczorem jak się położę to się zaczyna ruszać :) Kalina Sto lat!

Bergamotka śliczna wyprawka :)

Cobra będziesz nam tu przykładem trójkę ogarnąć i zaraz czwórkę to nie lada wyzwanie :D

MamaRadzia cieszę się że młody Ci tak ładnie przybrał a w ogóle jak piszesz Arturek to od razu mój mąż mi przychodzi do głowy bo tak ma na imię, dobry wybór :D
U nas chyba będzie Julka, ale jeszcze się waham chciałam Hanie,ale mąż się nie zgodzi :P

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

U nas córeczka będzie Jagoda :) a ja chwalę się piżamkami i pajacami z wyprzedaży 50% - część ma zamki błyskawiczne także polowałam właśnie na coś takiego (podobno do lekarza albo jak dzidziuś ma nerwa przy ubieraniu przydają się) dziś kupiłam do poczytania fajne czasopismo z jednej strony wariant "będę mamą" z drugiej "twoje dziecko" jak dla mnie nieco zielonej całkiem ciekawe artykuły także polecam, 3.99 zł więc też niedrogie ;)

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_74540.jpg

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_74541.jpg

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_74542.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

U mnie z ruchami jest podobnie. Jak zaczął się ruszać to czułam go cały dzień praktycznie, a ostatnio zrobił sobie 2 dni przerwy i ponownie wróciły mocne kopniaki :)
Co do kosza mojzesza, moje koleżanki odradzają i w ogóle im się nie przydały. Bardziej polecają loEczko dostawne. Myśle, ze to wszystko zależy od naszego dziecka. Ja mimo wszystko zdecydowałam się na taką dostawkę.

Odnośnik do komentarza

Kupowałam online w kapphalu, ale chyba znowu niektóre z nich mają w regularnej cenie czyli 79.99 zł (kosmiczne ceny.. ) za dwupak. Ja płaciłam 40 zł za dwie sztuki także już lepiej. Chciałam wszystkie bez stópek, żeby na dłużej starczyły bo czasem stópki się robią już za małe mimo, że pajac byłby jeszcze ok, ale nie ogarnęłam, że w opisach produktów jest info o stópkach w danym rozmiarze a w większych np jest są bez. No, ale nic i tak się przydadzą. Jakby ktoś kupował w kapphalu to myśłę, że mają zawyżoną rozmiarówkę także dobrze to wziąc pod uwage.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

A ja jestem Asia w lipcu koncze 28 lat mieszkam w Zgierzu pod Łodzią i jest to moja pierwsza ciąża- bedzie Filipek :)
Odnosnie ruchow to poczatkowo byly delikatne ale od kilku dni potrafi pokazac na co go stac :D i jak nigdy mężowi nie udaje sie poczuc bo jak przyklada reke to sie uspokaja tak ostatnio widzial bez dotykania jaka impreza :D nie myslalam ze to jest takie cudowne uczucie :) a co do wyprawki to mamy sporo ciuszkow, kokon, becik, ze dwa kocyki, jakies pierdolki typu nozyczki czy opakowanie na smoczek, dostawke do loZka i ja dla siebie kupilam artykuly higieniczne po porodzie i to by bylo na tyle, a pokoj bedzie mial niebiesko- szary :))

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

Hej dziewczyny! Jak tam rozpoczęła się Majówka? U Nas nudy, Mąż w trasie niestety.....co do wyprawki, wczoraj zamówiliśmy komodę i łóżeczko Adaś na dniach będzie już wózek Bebetto Luca i fotelik Jolie z bazą. Ubrań mam bardzo dużo,zabawki, pampersy, trochę kosmetycznych rzeczy. Pokój w sobotę został pomalowany na niebiesko- taki atrament będzie dla Karolka kącik, jak wszystko przyjdzie to pokaże foty,a tam gdzie łóżko sypialniane to kolor biały.... właśnie żeby dodać foty trzeba się zalogować? Bo pokazałabym Wam wyprawkę Naszą

Odnośnik do komentarza

Część Mamusie :-) dawno się nie odzywałam ale nie miałam za bardzo czasu, ten strajk starsza nie chodziła do przedszkola, cały czas na polu chciały siedzieć i się bawić a wiadomo przy młodszej to oczy i w d..e trzeba mieć ;-) a dodatkowo kupiłam sobie tunel foliowy i sadzilam warzywka :-) u nas wszystko dobrze drugie prenatalne wyszły w porządku.
Witam nowe Mamusie:-). Ja mam na imię Dorota mam 30 lat mieszkam w Żorach a pochodzę z Krynicy - Zdrój. To moja trzecia ciąża mam w domu dwie córki (4-lata w lipcu, 2-lata w październiku) a czekamy również na córkę :-)
Mam trochę czasu bo jedziemy ze znajomymi na Mazury i co rzadko się zdaża mąż prowadzi ale w innych samochodach też mężczyźni prowadzą więc niech jedzie ;-)
Piękne macie pokoiki, ciuszki, wyprawki ja nic nie kupuje bo mam po starszych córkach jedynie to muszę kupić dla siebie rzeczy do szpitala.
W poniedziałek moja przyjaciółka urodziła synka, miała poród 2 w 1 zaczelo się porodem naturalnym ,musieli ostatecznie cesarkę zrobić bo małemu tętno zanikało. Ale mały zdrowy 3200.
Pozdrawiamy, miłego weekendu:-*

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Miłej majówki dziewczyny.A mi z wyprawki to brakuje pampersy,kosmetyki,ciuszki do szpitala/ale kupię gdzieś w Kik lub Pepco, żeby w razie jakiś plam nie bylo szkoda/,no i termometr i tu pytanie bo z zakładu pracy dostajemy wyprawki i tam wiem ze jest z chicco taki ale to przychodzi do 3 tyg od urodzenia,i myślę żeby kupić taki zwykły do tego momentu.Wanienkę,kolyskę, wózek,przewijak nie mam w domu jeszcze tylko u mamy ,także dopiero w czerwcu wszystko zawiozę i urzadzę. Ale tak całą resztę mam w komodach .Już się nie mogę doczekać jak urzadzę kącik dla Miłoszka.

Odnośnik do komentarza

sandra1409
Post ucięło grrr.... Konto mam z nickiem sandra1409 to ja bedi 1409 heheh pokazuje Wam Nasza wyprawkę wózek, fotelik, komodę, łóżeczko, ubranka,zabawki i pokój pomalowany

Bedi? to ty ☺️ masz już sporo wyprawki. Ja nadal tylko wózek... Muszę. Kupić komode, żeby mieć gdzie chować rzeczy i wtedy zacznę kupować ubranka... Zostały mi niecałe 4.miesiace do porodu. Wiecie, jak to zleci? :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...