Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny dziś pierwszy dzień ciepła i zauważyłam wieczorem trochę opuchnięte kostki.Troche dużo dziś byłam w ruchu...Trochę się wystraszyłam ale ciśnienie 133 na 85 ,wyniki z moczu akurat dziś odebrałam bo jutro wizyta i czysciutko żadnego białka,leukocytów,bakteri...Teraz trochę poleżalam z nogami w górze i schodzi. Czy któraś się z tym spotkała, oczywiście powiem jutro lekarce...Oczywiście panikuje

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Bergamotka. No to u nas była akcja bo moja córka zachorowała przed świętami na ospę a ja nigdy nie chorowałam. Byłam w szpitalu zakaźnym miałam robione wyniki i na szczęście jakimś cudem mam własne przeciwciała i nie musieli mi podawać immunoglobuliny.
Ale pani doktor kazała mimo wszystko odizolować się od córki bo w ciąży nigdy nic nie wiadomo i lepiej unikać zakażenia.

Także mieliśmy takie przeboje że nikomu nie życzę tyłu nerwów ile ja przeszłam... Dlatego się tyle nie odzywalam, bo nie chciałam Was straszyć

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny podziwiam, za te cewniki naprawdę. Tylko kobieta potrafi znieść wszystko dla dobra maluszka.
MamaRadzia to fajnie, że u Was też będzie cztery lata różnicy :)
Mój mąż długo nie chciał się zdecydować na drugie, w końcu jak zaczęliśmy starania to udało się w pierwszym cyklu, szok ogromny zwłaszcza, że przy pierwszym nie poszło tak gładko :)

Co do ospy w przedszkolu mojego syna też był przypadek ospy, ale on teraz w domu siedzi z zapaleniem ucha także myślę że już raczej nie zachoruje.
Hej Kalina :)

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

No ja też was dziewczyny podziwiam. Fajnie Kasia że do nas dołączyłaś. Nikt tak nie zrozumie zakochanej jak ty i na odwrót ☺️
panda już myślałam nawet, że nas zostawiłaś na placu boju a ty takie rzeczy przechodziłaś. Dobrze ze juz wszystko opanowane.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Wy ciągle o tej glukoze, na sama myśl jestem przerażona. Ostatnio to mdlałam po niej i musiałam leżeć na łóżku w pokoju zabiegowym- Dobrze że takie mieli. A teraz to już w ogóle nie wiem jak się tam wybiorę i jeszcze te 2 h czekania. Ominęła mnie wizyta przez szpital i mam dopiero za 2 tyg. I pewnie wtedy mi zleci.
Oby wszystkiesmy miały dobre wyniki. Mam koleżankę która w każdej ciąży ma cukrzycę, ale miała tylko dietę której tak ściśle nie przestrzegała i jedyny efekt był taki że dzieci 4,5 kg rodziła. W dodatku SN :)

Odnośnik do komentarza

Jako że ja 3 kg ledwo dałam rady to mam nadzieję że ten 4 kg nie osiagnie bo cc to dla mnie kolejna przerażająca wizja. Mam nadzieję że cukrzyca mi nie wyjdzie, ostatnio nie miałam.
A tak w ogóle to 27 tydzień już mi leci :)
Mielgo dnia dziewczynki bo zapowiada się kolejny słoneczny :)

Odnośnik do komentarza

zakochana dasz radę herosko! Nie przejmuj się tak bo każda ciąża inna i tym razem może być bez sensacji przy tej glukozie. Przezylas już tyle przeżyjesz i to :)

Tez jestem zdania ze kobiety potrafia bez slowa znosic takie męki w imię dzieci i rodziny i w ogóle. Całe szczęście ze to kobiety rodzą a nie faceci bo już by gatunek ludzki wymarl :)
Moj M ma katar i taaaki chory ze ło matko :D

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie balam bo myslalam ze bede mdlala i wymiotowala jak przy pierwszej ciazy a tu wielkie zdziwiwnie bo sie dobrze czulam tylko troche mnie glowa rozbolala..noi przerazilo mnie to ze w luxmedzie juz nie wolno nawet cytryny dodac jak kiedys a o tych smakowych calkiem mozna zapomniec..ale poszlo jakos..ja sie cesarka juz nie przejmuje bo wiem ze i tak pewnie znowu bedzie..

Odnośnik do komentarza

Dacie radę dziewczyny z glukozą, ja przebrnęłam przez to bez trudu to i Wy dacie radę :) a z cesarką to nawet nie dopuszczam jej do świadomości, choć wiadomo że jak nie będzie innego wyjścia to i tak będzie trzeba zrobić. Ale wolę myśleć że dzidziutek będzie na tyle zgrabniutki że go przepcham :) moja bardzo "odpowiedzialna" szwagierka która jest w 28 tc przytyła już ok 25 kg i lekarz jej powiedział że ma uważać co je bo nie tylko ona będzie mieć problemy ale i dziecko bo już jest stanowczo za duże. Ona stwierdziła że to wina teściowej (mieszka z nią) i ma to w nosie...

Odnośnik do komentarza

Cześć ☺️ też mnie czeka ta glukoza ale zawsze ja dobrze znisilam. Gdybym ja miała cukrzycę, to chyba urodziłabym kloca ok 5kg, bo bez cukrzycy pierwsze dziecko ważyło 3860g, drugie 3600g a trzecie 4250g :D
Już się boję ☺️

A z bardziej pozytywnych rzeczy, to wreszcie kupiłam pierwszą rzecz rzecz ta Witka :D ma brykę :D

Dokładnie taką, tylko używaną. Ale z widocznych śladów użytkowania to tylko stelaż jest delikatnie porysowany od wkladania wózka do bagażnika. Reszta elegancka :D

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_74466.jpg

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cześć! Ja w tym tyg robiłam krzywą cukrową i wynik nie wyszedł prawidłowy. Za wysoka glukoza na czczo, wyższa od tej po godzinie i dwóch. Odwiedziłam już diabetologa dostałam glukometr, badam cukier w domu i od razu zmieniłam dietę... I wiecie co wyniki idealne, oczywiście bardzo się cieszę, ale zaczęłam wątpić w wiarygodność tego wyniku z laboratorium. Krzywej się nie powtarza bo to za duże odciążenie dla organizmu, ale z tym wynikiem jest ewidentnie coś nie tak. No i już jestem zakwalifikowana że mam cukrzycą ciążową :-\

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxk0s3680piod8.png
https://www.suwaczki.com/tickers/dxomvcqg4bof2uua.png

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam glukozę z obciążeniem już 15tc ze względu na cukier na granicy w krwi. Na szczęście wyszła okej. Polecam dziewczyny tą glukozę pomarańczową wypiłam ją jak soczek :D
Trzymam kciuki za Wasze diety, moja koleżanka też miała cukrzycę ciążową i dała radę, przytyła w ciąży tylko 7kg, więc zawsze jakieś plusy na pocieszenie.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098u698vgrltie.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...