Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Tes święta spędzam "gdzieś" ☺️ śniadanie u moich rodziców na dole, niedziela u teściowej, pon znowu u moich rodziców ale już z rodzeństwem moim też.
Ja robię dzisiaj tylko pisanki i szykuje koszyczki na jutro. Jutro upieke sernik i tyle z moich świątecznych obowiązków :D
Na leniwca w tym roku ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku całe Święta spędzam u Teściów znaczy się jedziemy z Nimi do Babci mojego Męża tam zjeżdża się cała Rodzina.....ja dzisiaj jadę już do Męża, bo właśnie kończy ostatni kurs i zjeżdża z trasy ;) co do przygotowań to przed chwilą skończylam robić białą kiełbasę, pasztety już gotowy, ćwikła z chrzanem, trzy ciasta sernik, orzechowiec i pomarańczowe ciasto. Wystarczy resztę niech inni robią

Odnośnik do komentarza

Ja juz mam dosyc swiat po dzisiejszym dniu spedzonych w kolejkach w sklepach....ale sa jeszcze ludzie na tym swiecie, panowie szczegolnie zwracali uwage mi ze ja w ciazy to bez kolejki ale baby krzywo patrzyly :-) i stalam wolalam sie nie narazac tej znieczulicy :-) takze przygotowania..jakies salatki ciasta dopiero jutro bede robic..chociaż mialam nic nie robic ale moze jednak uda sie mezowi zjechac na 2 dni :-)

Odnośnik do komentarza

Hubrydy można, pytałam na początku ciąży mojej gin - to podobno ostatnio modny temat na konferencjach naukowych, jako żart podono, że bardziej szkodzi kobietom w ciąży stres związany z brakiem hybryd czy odrosty na głowie ;) my z przygotowań tylko jakaś sałatka jarzynowa wieczorkiem a tak szykujemy jakiś wypad za miasto i część u rodziny. Monikacz, ale masz duuużego synka :D ja na katar zatokowy mam pneumovit zatoki jest opisany, jako bezpieczny dla kobiet w ciąży, bo w składzie ma tylko roztwór z wody mineralnej. Wersja pneumovitu na zwykły katar też chyba istnieje. Ostatnio Pani gin wspomniała, żeby nie jeść za dużo jajek w święta bo mogą w większych ilościach powodować zaparcia ;) to takie małe info przed świątecznymi ucztami. Wesołych Świąt kochane, dużo odpoczynku a za rok już będziemy świętować Wielkanoc z naszymi ok. 8 miesięcznymi pociachami :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Ja dziś ciasta popieklam zakupy ostatnie zrobiłam i zajechalam do rodziców jutro Żurek jeszcze zrobię pomogę coś przy sałatce i jajkach faszerowanych ale wieczorem to już kręgosłup mi doskwiera i nogi puchna... Ale daje rade choć brzuszek już ciąży fest...

Spokojnej soboty dziewczyny! I świat jak z bajki!

Zakochana jak tam u Was?

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_74304.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...