Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Zaczęłam sobie myśleć w zeszłym tygodniu żeby przygotować sobie torbę do szpitala z rzeczami dla mnie w razie W. Oczywiście jeszcze tego nie zrobiłam. To W nastąpiło szybciej niż przypuszczałam. Musiałam nagle jechać do szpitala już prawie w nocy, z bolami jak porodywmi. Ovzyw8svie ledwo włożyłam coś do torby i mam tylko koszule i ręcznik. Leżę pod kroplowkami. Nieco już lepiej ale ból nadal nie pozwala zasnąć. Z dzidzia wszystko narazie ok. Trzymajcie kciuki żebym szybko wróciła do zdrowia i nie było komplikacji.

Odnośnik do komentarza

Zakochana mocno trzymamy kciuki! Dawam znać co tam u Was!
U mnie jest jeden szpital, niestety z nie najlepszą opinia. Jeszcze niedawno był tam czysty PRL, już pod względem wyposażenia jest całkiem nieźle ale personel to porażka. Wylądowała niedawno na izbie przyjść (nie będąc jeszcze w ciąży) i lekarz nawet nie umiał zinterpretować podstawowych wyników. Ja mam plan rodzic w mieście obok, w prywatnej klinice.

Odnośnik do komentarza

Zakochana mocno trzymamy kciuki! Dawam znać co tam u Was!
U mnie jest jeden szpital, niestety z nie najlepszą opinia. Jeszcze niedawno był tam czysty PRL, już pod względem wyposażenia jest całkiem nieźle ale personel to porażka. Wylądowała niedawno na izbie przyjść (nie będąc jeszcze w ciąży) i lekarz nawet nie umiał zinterpretować podstawowych wyników. Ja mam plan rodzic w mieście obok, w prywatnej klinice.

Odnośnik do komentarza

Zakochana
Wszystko bedzie dobrze! Trzymaj sie!

A mnie zaczelo wczoraj cos rozkladac zaczelo sie od bolu gardla a dzisiaj to już niemam sily wstac z lozka, syn tez zakaszlany. Mezowi cos pyknelo w plecach i chodzi na czworaka..normalnie szpital w domu.

Co do szpitala to u mnie w miescie jest tylko jeden i tez z nienajlepsza opinia, dla tego zdecydowalam sie poraz drugi na lekarza prowadzacego z miasta oddalonego odemnie 90 km

Odnośnik do komentarza

A u mnie co do szpitali to u mnie jest jeden ,ale po tym jak w lipcu tam wylądowałam po stracie na zabieg ,powiedziałam że nigdy więcej...Zmieniłam wtedy lekarza ,ale to niestety w innym mieście w odległości 27 km ....I tam też mam zamiar rodzić, a do tego moja lekarka jest tam ordynatorem na polożniczym ,i szpital cieszy się bardzo dobrą opinią.
.

Odnośnik do komentarza

Zakochana trzymam kciuki. Już po nocy jak jest lepiej to napewno teraz już wszystko się ustabilizuje. Ja mam dzisiaj wizytę jest 21 tydz i 4 dzień. Teraz pytanie z innej pokli jakie stosujecie kremy na rozstępy wczoraj się przerazilamm bo na piersiach zobaczylam 2 prążki ehhh tak wcześnie. Ale urosły mi ponad 2 rozmiary... Co polecacie ja używać palmersa tego mocniejszego w tubie i tolpa mum lifringujace piersi myślę zmienić jak się skończą co polecacie ???

Odnośnik do komentarza

zakochana trzymają się bidulo nasza :( oby przeszło już.

U nas jest jeden szpital. W czerwcu 2016 już w nowym skrzydle także nówka można powiedzieć. Ja rodzilam w starej jeszcze ale w nowej byłam z bratowa rodzić. Sale są teraz dwuosobowe z łazienką. Jak dziecko jest naświetlane to jest stanowisku na sali do tego. Dziecko cały czas przy matce. Opieka zawsze była tam dobra. Nie mogę narzekać na nasz szpital. Zwłaszcza teraz gdy taki ładny i nowy.

Mnie wzięło teraz przeziębienie. Smarkam, kicham, gardło pobolewa... Ehh...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Iwona29 ja stosuję zwykły balsam obecnie z Oriflame Milka& honey( póki co mnie nie uczula a ja mam z tym problem żeby trafić na coś co mi odpowiada. Ostatnio zakupiłam jakiś niby z naturalnych składników i byłam cała wysypana) i dodaję do niego olejek arganowy. Najważniejsze to dobrze natłuszczać / nawilżać ciało. Chociaż słyszałam, że jak ktoś ma tendencję do rozstępów to ich nie uniknie nawet jakby stosował kremy z najwyższej półki. Chętnie też się dowiem co stosujecie bądź co stosowałyscie w poprzednich ciążach.
Zakochana będzie dobrze:)

http://s8.suwaczek.com/201908211780.png

Odnośnik do komentarza

Zakochana odzywaj się po o chodzie! Będzie dobrze nie ma wyjścia!

Ja po prenatalnych (drugie podejście bo za pierwszym dzidzia za mała i kiepski obraz) wszystko ok i w końcu wiemy że będzie Laura! Dowiedzieć się w 24tyg bezcenne hehe nawet Pan doktor się dziwił. Mam kiepska przeciernosc tkanek co owoduje niewyrazny obraz z Małym kontrastem więc zdjęcia kiepskie ale najważniejsze że mała ma wszystko na swoim miejscu waży 525g i ma długie nogi więc będzie cały tatuś bo ja mam 156cm hehe i już wiem czemu tak kopie hehe cisno jej. Mój Partner był z nami na badaniu i nie mógł oderwać wzroku od monitora hehe. Więc ja już uspokojona dziecko o ok tydzień mniejsze ale mieści się w granicach normy ilość wód ok.

Co do wózka to ja miałam kilka typów... Ostatecznie po opiniach znjomych, cenach wyglądzie itp jesteśmy zdecydowani na Otisa z adbora u nas w mieście jest sklep gdzie na promocji 3w1 jest za 950zl. Tylko bazę do isofix kupię za 200zl i mam wszystko.

Odnośnik do komentarza

Ja w każdej ciąży używałam oliwki bambino. Smarowalam brzuch wieczorem i tyle. W pierwszej ciąży nie miałam żadnego rozstępu. W drugiej dwa koło pępka. W trzecie trochę takich cienkich się pojawiło, ale brzuch był ogromny.. Podejrzewam, że żadne kremy nie byłyby lepsze niż ta oliwka. Jak ma coś wyjść to wyjdzie,ale na pewno lepiej nawilżać niż nie nawilżać.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Night Super, że wszystko dobrze. Gratuluję dziewczynki :)

Iwona Ja w pierwszej ciąży używałam oliwki Bambino, rozstępy zrobiły mi się pod koniec na piersiach. Teraz mam oliwkę Babydream Mamas - cenowo to samo, a lepszy skład. Na razie rozstępów nie mam, mimo że nie zawsze pamiętam o smarowaniu, ostatnio miałam nawet tydzień przerwy, bo nie miałam siły. O dziwo nawet skóra mnie nie swędzi. Przy czym u mnie urósł tylko brzuch i piersi, a dalej mam 2,5 kg mniej niż przed ciążą, więc na razie nie ma powodu dla rozstępów. Ale też wychodzę z założenia, że jak ma coś wyjść to i tak wyjdzie.

Ja dzisiaj się poddałam. Cały tamten tydzień Radziu nie chodził do przedszkola, bo był przeziębiony, teraz jest strajk i też siedzi w domu. Jak był w przedszkolu to coś tam posprzątałam czy zrobiłam zakupy, ale głównie leżałam. Odkąd jest w domu to za wiele się nie da poleżeć i niestety od wczorajszego wieczora są tego efekty. Popołudniu miałam takie skurcze, że nie mogłam chodzić, przeszło po leżeniu, myślałam, że dzisiaj już będzie OK, ale jak tylko wstałam to to samo. Zostawiłam Radzia dziadkom i leżę, bo wtedy mi przechodzi, ale strasznie się źle z tym czuję, że nie jestem w stanie zająć się własnym dzieckiem i to już całkiem dużym. Dobrze, że dzisiaj popołudniu wizyta, to przynajmniej się dowiem czy z Arturkiem wszystko dobrze. Bo ogólnie to po prostu mam doła.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...