Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też jestem tego zdania. Nie można takich rzeczy zostawiać niewyjaśnionych. To jest dużo pieniędzy, ale juz nawet nie o ilość chodzi. Jeśli nie z bratowa, to z bratem może porozmawiaj na spokojnie. Może zauważy że dzieciaki kupują coś nowego na co nie miały kasy. No nie zazdroszczę sytuacji bo tak czy tak będzie w rodzinie już kwas i brak zaufania niestety.

Bożka gratulacje ❤️ wreszcie się doczekałaś i ty ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za rady..tak zrobię. Chociaz wiem ze bedzie z tego wielka afera...poobrazaja sie na calego bo ich dzieci zawsze sa swiete..ale trudno. Ja pol nocy przez ta sytuację nie spalam, tylko myslalam jak to rozegrac...pomysle jeszcze a narazie zbieram sie na badania. Miłego dnia..

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Beznadziejna sytuacja, ale to nie są już dzieci tylko nastolatki i dobrze wiedziały co robią. Ale też myślę że lepiej z bratem najpierw rozmawiać jeśli masz z nim lepsze relacje.
Ja miałam okropna noc, mimo że zjadłam dodatkową dawkę magnezu to w nocy obudziłam się z krzykiem, mąż oczywiście przejęty co się dzieje, a jak się obudziłam to doszło do mnie że to skurcz całej nogi. Zazwyczaj mialam tylko podudzia a tu od posladka do piety. W dodatku krzyczała spiac i dopiero pytania męża mnie obudziły. Wogole brzuch mnie bolał tak dziwnie, nie mogłam znaleźć pozycji żadnej wygodnej. Jestem nie wyspana, wstałam teraz do pracy. Noga jeszcze boli, brzuch już normalny. Jeszcze mąż z lekka pretensja czy on nie może jednej nocy przespać, bo co noc go budzę. No żesz ty! Ja też bym chciała spać cała noc, a nigdy go nie budzę tylko sam się budzi jak ja wstaje do toalety, a że skrzypi nam podłoga to nie moja wina.
Pogadalam sobie i już mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Katia Współczuję sytuacji, ludzie potrafią być wredni. Aż strach pomyśleć co wyrośnie z tych chłopaków jeśli potrafią dziecku ze skarbonki pieniądze ukraść...

Zakochana Może już czas żeby pójść na L4? Już i tak długo pracujesz, a może będąc w domu mogłabyś trochę poodpoczywać z nogami do góry i to by pomogło trochę na te skurcze? Przede wszystkim po takiej nocy mogłabyś odespać. A chłopy to już takie są, ja jak nie mogłam spać w pierwszym trymestrze to mój też narzekał, że się nie wysypia, bo się wiercę z boku na bok. Albo jak karmiłam Radzia w nocy. A dodam, że też chodziłam do pracy i jakoś sobie radziłam że wstawaniem do dziecka, ale i tak to on był niewyspany...

Ja też miałam ciężką noc, wczoraj mnie chyba zawiało jak szłam na badania i przez dzień bolała mnie głowa jak przy zatokach, a w nocy dostałam dreszczy, ale nie miałam siły wstać po termometr żeby sprawdzić czy to od gorączki. Radziu też chory, od początku tygodnia siedzi w domu i trzeba się nim zająć, a ja na nic nie mam siły...

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Niestety problemem naszych czasów są rodzice którzy idealizują swoje dzieci i nie dadzą złego słowa powiedzieć na nie. Ale ja bym też nie zostawiła tego bez słowa i nie przelała obrażaniem się bo nie ma pożytku z takiej rodziny.
Mój chłop narzeka że ja w nocy wszystkie okna otwieram bo mi gorąco i przeze mnie jest chory. Dlatego zdarza mi się w nocy przetransportować do innego pokoju.
A ja teraz siedzę na badaniach krzywej cukrowej i się meega nudzę. I jeść mi się chce.

Odnośnik do komentarza

To powiem Wam dziewczyny, że mój mąż jest naprawdę wyrozumiały. Każde moje marudzenie, cierpienie, nocne wstawanie do toalety, wiercenie się itp itd znosi bez słowa i jeszcze jest bardzo wyrozumiały, bo to ja nosze nasze dziecię i się mecze.
W dodatku jak się złe czuje to mówi, abym nic nie gotowała tylko odpoczywała, a on sobie poradzi.
Muszę zacząć go doceniać hahha

Trzymam kciuki za badania ! Ale wiem, ze będzie wszystko dobrze :)

Zakochana podziwiam Cię z pracą, a mąż zawsze może spac na kanapie :D

Odnośnik do komentarza

Ja na urlopie - wzięłam sobie dwa dni, bo wczoraj miałam usg tarczycy i wizytę u endo. Jakos w lutym miałam tsh 3.08 bralam eutyrox 0,25 i teraz wynik 2.84 więc kazał mi brać większą dawkę 0,50 żeby spadło poniżej 2,50 bo dla ciąży tak jest najlepiej niby. I tak myślę czy wziać większą dawkę czy pozostać przy mniejszej bo wynik nie jest chyba zły jak na 2 trym. Może któraś z Was jest obeznana w temacie ;) a dobrze, że mam te dni urlopu, bo niestety choroba mnie rozłożyła i się kuruję domowymi sposobami. A już mysłałam, że uda mi się bo do tej pory nic mnie nie dopadło i tu taka podoga a ja w łóżku. Na pocieszenie właśnie kurier przyniósł paczkę z h&m pierwsze bodziaki z krótkim rękawem kopertowe i kiecka ciążowa na lato ( pasuje mi chociaż jedną mieć jak już zamienię się w prawdziwą słonicę ) Mariola też czekam na Twoje wieści z badań i trzymam kciuki :) co do magnezu ja biorę oprócz codziennego suplementu pregnyplus, 1 tabletkę mgneb6 i skurczy brak. A w nocy prawie wogole nie wstaję, chyba że kot mnie obudzi, bo chce jeść to przy okazji zajdę do wc ;)

monthly_2019_04/sierpnioweczki-2019_73907.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Z tym Tsh to jakaś wielka niewiadoma. Ja miałam ma początku ciąży w 8t tsh 4,9. Tydzień później już 2,3. Poszłam jednak do endo. Zrobiła usg, spojrzała na wyniki ft3 i ft4 (jest też ginekologiem) i powiedziała, że wszystko jest ok. Że tsh w ciąży może skakać o to jest normalne. A widzę, że wy macie leki już przy niższych tsh niż moje. Ale ja wolę pakować w siebie leków jak najmniej. Póki co ufam lekarzowi. Teraz mam tsh 3,6. Ft3 i ft4 w normie. Może gdybym powtórzyła, znowu byłoby niższe. Wizytę u niej mam we wtorek. Zobaczymy co powie.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Bergamotka2018
Aaa, Cobra, możesz mi w wolnej chwili wpisać w tabelce synka - lekarz powiedział że bez wątpienia syn :-)

Jasne :D zaraz się tym zajmę.
Jak coś, tylko się przypominajcie dziewczyny, bo ja nie zawsze pamiętam, że mam coś wpisać ;) wiecie, kalafior ciążowy :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Jak odróżnić ból brzucha od bolu żołądka? Boli mnie dziś ale od pępka górę więc to raczej żołądek... Czuje się winny pierwszych tygodniach, mdli mnie i jest mi niedobrze. Ledwo przetrwałam dzień, na szczęście dziś było spokojnie. Leżę teraz bo mały nie kopał cały dzień tylko się tak wyprezal, na szczęście te raz czuję normalne ruchy. Nie wiem czy mi coś zaszkodziło, czy on uciska.

Odnośnik do komentarza

Cobra
Z tym Tsh to jakaś wielka niewiadoma. Ja miałam ma początku ciąży w 8t tsh 4,9. Tydzień później już 2,3. Poszłam jednak do endo. Zrobiła usg, spojrzała na wyniki ft3 i ft4 (jest też ginekologiem) i powiedziała, że wszystko jest ok. Że tsh w ciąży może skakać o to jest normalne. A widzę, że wy macie leki już przy niższych tsh niż moje. Ale ja wolę pakować w siebie leków jak najmniej. Póki co ufam lekarzowi. Teraz mam tsh 3,6. Ft3 i ft4 w normie. Może gdybym powtórzyła, znowu byłoby niższe. Wizytę u niej mam we wtorek. Zobaczymy co powie.

U mnie tsh 0,165 ale to chyba inny przelicznik :-) pozostałe: ft3, ft4, anty TPO i anty TG w normie. Konsultowałam z endo i mówił że ok ale teraz w połowie ciąży powinno wzrosnąć. Kontrolę mam w połowie maja

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...