Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Fraszelka, jeśli pozostanie tydzień to jeszcze może być po prostu drobne dziecko. Ale ponieważ u mnie w poprzedniej ciąży wystąpiła hipotrofia, teraz ryzyko wystąpienia jest spore. Nie znam przyczyny. Bardzo rzadko udaje się ją zidentyfikować. Trzeba monitorować uważnie stan dziecka i często wcześniej rozwiązać ciążę, jeśli warunki w brzuchu się pogorszą.

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza

Bergamotka trzymam kciuki żeby to było tylko mniejsze dziecko. Ale bardzo dobrze, że będziesz mieć usg dodatkowe lepiej to obserwować :)
Bożka ale duży chłop :) mój to taki okruszek przy Twoim
Ja raczej na trzecie nie pójdę, chyba że coś będzie nie tak. Teraz mam 15.04 połówkowe i jak będzie wszystko ok to trzecie sobie daruje

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnio długo dyskutowalam o tym z moja gin. Podobno w najgorszym przypadku problem leży po stronie łożyska. Sama zgłębiać ten temat bo pierwszy raz się z tym spotkałam i strasznie sie martwię. Badania mam w przyszłym tygodniu na pewno wspomnę o tym na usg (robi je inny lekarz) ja mam tylko nadzieję, że to błąd wyliczeń wieku ciąży przez gin. I z bąblem jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Dziewczyny 3 badanie prenatalne USG w 30 tygodniu jest bardzo ważne, ponieważ na tym etapie ciąży lekarz bada mózg oraz kończyny, i tu ewentualnie mogą wyjść wady które wcześniej nie były widoczne więc nie wiem dlaczego dużo osób je lekceważy.

Odnośnik do komentarza

Fraszerka i Bergamotka... Trzymam kciuki za mojego i Wasze Fasolki u mnie ten sam problem pisałam o tym wcześniej... 10.04mam USG i zobaczymy u mnie jeszcze problem bo obraz USG bardzo kiepski więc też podejrzenie zbyt małej ilości wód plodowych... Dajcie znać kiedy macie kolejne USG i głowy do góry musi być dobrze! Ja tego się trzymam!

Odnośnik do komentarza

Teraz dopiero doczytałam, że jest Was aż tyle z tymi problemami. Wierzę że to tylko podejrzenia i wszystko dobrze się skończy :)
Panda ja będę miała usg u mojej lekarki, ona też dokładnie wszystko ocenia i jeśli będzie ok to nie widzę powodu żeby robić trzecie prenatalne. Chyba że coś wyjdzie nie tak to wtedy wiadomo że trzeba iść

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ale jestem dzisiaj zla na sam koniec dnia..troche zmienię temat bo musze sie komus wygadac..moj syn ma dzisiaj urodziny..noi tak jak zawsze byli dziadkowie i mojego meza siostra z dziecmi. Syn dostal od dziadka 200zl zbieral na wymarzona pilke i stoj pilkarski (fan pilki noznej :-) ) od razu wrzucil sobie do skarbonki ktora zawsze na widoku stoi w pokoju u niego. Pozniej jak sie wszyscy rozjechali to okazalo sie ze tych pieniedzy tam niema co chwile dzieci siostry meza wychodzily do pokoju syna..i teraz nie wiem co z tym zrobic..moj tato mowi zebym dala sobie spokoj bo za reke nie zlapalam oni i tak sie nie przyznają a ich rodzice sie poobrazaja. No ale kurde jak tak mozna..rodzina i takie rzeczy robic..krasc dziecku pieniadze ze skarbonki..az dzisiaj chyba nie zasnę z nerwow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...