Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

nosorożec
U mnie szyjka z połówkowego 37mm :-)
Aktualnie jakieś 3,5kg na plusie. W poprzedniej ciąży 11kg na plusie, teraz chciałabym podobnie :-P

To podobnie z tą szyjką.kazalam jeszcze wczoraj sprawdzic wody plodowe bo mam te problemy z nietrzymaniem moczu i czasem mam plamy na przescieradle w nocym ,wiec wod mam bardzo dobrą ilosc,wody przezroczyste wiec z nimi ok.polowkowe 18 kwietnia.
Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie :)
Patrycja mamy ten sam termin :)
Ja mam na plusie już 5 kg, w tamtej ciąży przytyłam 12 i teraz nie chciałabym tego przekroczyć
Ja już się czuję jak stara dupa, fajnie że nie jestem tu najstarsza bo dopiero bym się załamała...
Nam się teraz wydaje że mamy duże brzuszki, dopiero się zacznie pod koniec jak brzuch już naprawdę przeszkadza...:)

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

koza nikt tu na pewno nie myśli, że starsze mamy są lepsze od młodych ☺️ ja pierwsze dziecko urodziłam mając 23 lata. Właściwie miesiąc po urodzinach.

Ale znam dużo mam. Jedne przed 40-stką, drugie przed 20-stka. Nawet 17-etnie mamy znam trzy, w tym moja bratanica :D
I czasami te młodsze są lepszymi matkami niż starsze. Na to nie ma reguły. Jest wiele historii o krzyedzeniu dzieci i robią to zarówno starsze jak i młode mamy.

Najważniejsze, żeby dziecko kochać. ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra Mi się właśnie też podobało imię Witek, ale mąż nie chciał, bo w rodzinie już jest jeden Witek i nie chciał powtarzać. W ogóle u nas był problem z imieniem na chłopaka i kompletnie nie mogliśmy się dogadać z mężem. On nie chciał tych imion, które mi się podobały i vice versa. Więc wybraliśmy kilka imion, które odpowiadały nam obojgu, ale żadne nas nie przekonywało w 100% i wtedy z pomocą przyszedł Radziu :D Jak wymienialiśmy te imiona to on mówił, że mu się nie podobają i dopiero jak doszliśmy do Artura to powiedział, że fajne i on chce mieć braciszka Artusia, więc już przy tym zostajemy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

BOŻKA2408
U Nas będzie Miłosz.Gdyby była dziewczynka to miała być Hania.

Hania była u mnie na drugim miejscu. Piękne imię. W ogóle dla dziewczynek te imiona jakieś ładniejsze. W poprzedniej ciąży zrzucilam wybór imienia dla syna na męża :D ja nie mogłam nic wymyślić. Dla dziewczynek ja wybieralam a on się godził. I tak mamy już Wiki, Julke i Szymka ♥️ ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ale się dziś rozpisalyscie.... Zdjecia piękne co jedno to ładniejsze. Zazdrosze Wam figur na prawdę... Ja mam już 10kg do przodu... I martwi mnie to... Jeden lekarz mówi mi że w ciągu miesiąca powinno się przytyć max 2kg...ja się w tym nie mieszcze... Drugi nie mówił nic na temat mojej wagi... Mi wszystko poszło od pasa w gore w biodrach tylko 2cm więcej. Może potem wrzucę jakąś fotę to mi powiecie jak bardzo źle że mną jest hehe

Co do imion do dziewczynka będzie Laura, a chłopiec Wiktor choć ostatnio Ignas wpadł nam też w ucho.

Odnośnik do komentarza

Mama Radzia super zdjęcie.
U mnie będzie Wojtuś. Od początku ciąży wszyscy tak do niego mówili i wszyscy byli zgodni że będzie chłopiec, choć ja chciałam dziewczynkę. Mój starszy wymarzył sobie brata i chyba go wymodlił.
U mnie sytuacja była taka że z dwoma pierwszymi zaszłam od razu. Pomiędzy miałam jedno poronienie. A przy trzecim długo się staraliśmy. Już zaczęłam tracić nadzieje

Odnośnik do komentarza

Night chyba trochę przesadzasz - wg mnie bardzo dobrze wyglądasz i wcale nie widzę że jakieś 10kg Ci się ukrywa - może w cycki poszło? :D
Ja mam tyle samo wzrostu - wrzucę fote jak dojadę do domu bo teraz dopiero wracam z pracy a jeszcze córkę muszę odebrać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...