Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ja już po polowkowych... Okazało się że nieco za wcześnie poszłam (sami mnie tak zapisali mam 19tydzien i 4dzien czyli 20tydzien...)lekarz nie widział wszystkiego dokładnie i mam jeszcze iść za 4tygodnie, maluch waży 270g niestety nóżki mocno zacisniete to nie pokazał co tam ma... Lekarz powiedział że raczej dziewczynka ale nie gwarantuje czy między zacisnietymi nóżkami coś się nie kryje więc dalej nic nie wiem eh... Już mam dość każda wizyta z Nadzieją że się dowiem czy to będzie Laura czy Wiktorek bo już nie wiem jak mam mówić... A ciężko tak hm... Bezplciowo...

Odnośnik do komentarza

Night Kurcze, szkoda, że nie było widać :-/ Będziesz musiała drugi raz płacić za badania za te 4 tygodnie? Trochę mnie to zmartwiło, bo mam umówione te połówkowe na 20+1 i boję się, że też mi powiedzą, że jeszcze wszystkiego nie widać, a nie wyobrażam sobie drugi raz płacić 300 zł. Zaczynam się zastanawiać czy nie przełożyć ich.

Cobra Świetnie, że masz już wyniki i wszystko jest OK :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

MamaRdzia ja jestem z programu prenatalnego dla woj. Opolskiego i nie płacę za badania... Sami mnie umówili na ten dzisiejszy termin... Więc sami musieli mnie umówić ponownie hehe choć trochę się lekarz powyklocal w rejestracji bo pani nie chciała mnie jeszcze raz rejestrować. W sumie to się cieszę dzidzia będzie wtedy dwa razy większa więc lepiej będzie wszystko widać i mój Partner będzie wtedy w Polsce to pójdzie ze mną a bardzo chciał zobaczyć dzidzie. Ja już nie wiem czy oni sugerują się na tych prenatalnych skończonym tygodniami czy tymi w których jesteśmy... Ale u mnie dodatkowo maluch jest umiejscowiony na samym dole... Dlatego też kiepsko widać.

Odnośnik do komentarza

Tyle naszkrobałyście że nie nadganiam dziś haha :D
Co do ciuszków to też uwielbiam bodziaki, nigdzie się nie podwijają, łatwo dziecko przebrać.
MamaRadzia ja miałam przy synku dwie takie pieluchy bambusowe i super się sprawdzały. Miałam też pieluszki muślinowe i też są super. Trochę się te materiały w dotyku różnią ale polecam i jedno i drugie :D
Cobra super :) wiedziałam, że będzie dobrze :D Moja lekarka zawsze chce widzieć każdy wynik, skanuje sobie to i dostaje spowrotem
Night w sumie to fajnie bo częściej będziesz widzieć dzidzię :)
Kikki mi też się wydaję że te kłucia to nie ruchy tylko rozciąganie

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

Nosorożec u mnie też dzisiaj połowa w końcu ;) nie wiem może sobie wmawiam, ale czy nie powinnam już czuć Dzidzi? Nie umiem też rozróżniac, bo to moja pierwsza ciąża.... miałam parę razy wrażenie, że to mogło być Maleństwo, ale nie jestem pewna.....w poniedziałek byłam u Ginekologa wszystko dobrze jest....dodam, że mam łożysko na przedniej ścianie i pewnie będę czuć ruchy nieco później....

Odnośnik do komentarza

Bedi ja też mam łożysko na przedniej ścianie i poczułam dwa dni temu pierwsze ruchy :D
Ale to moja czwarta ciąża i wiem czego "szukać". To jest takie delikatne pukanie trwające kulka sekund. Naprawdę łatwo to przeoczyć. Ja akurat siedziałam i miałam trochę scisniety brzuch. I wyłapałam ten ruch, choć w pierwszej ciąży na pewno nie wiedziałabym, że to jest to :D
Już niedługo zacznie się tak wiercić, że nie będziesz miała wątpliwości. ❤️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Mojego najlepiej czuję jak zjem coś słodkiego i się położę. Wtedy czuć tak mocno i wyraźnie. Jeśli mało Leżysz to łatwo przegapić te pierwsze ruchy bo są bardzo delikatne. Myślę że na dniach się zorientujesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja dziś po wizycie słyszałam serduszko. Też jestem w 20 tygodniu i 6kg do przodu mam wrażenie, że tyje tu najwięcej ale brzuch mam niewiele widoczny za to piersi ogromne.
Ruchy od 2 tygodni już czuję i to zawsze z prawej strony nisko. Za tydzień prenatalne i potwierdzimy czy to na pewno dziewczynka.
Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ostatnio gdzieś się spotkałam że sposobem zgadywania płci na podstawie ruchów. Wiadomo że to tyle ma wiarygodności co i kształt brzucha, ale ciekawie czy choć u kilku dziewczyn się pokrywa. Ponoć po lewej stronie to na chłopca, po prawej na dziewczynkę. Ja czułam na poczatku tylko po lewej więc akurat by się zgodzilo. To tak z przymrużeniem oka ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...