Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Cyska. To naciąganie to norma brzuszek ściąga w dol. Moja koleżanka rodzi za 3 tyg przytyła tylko 3 kilo a brzuszka nie widać lekko ją taki jak ona miałam przed okresem. Z nią i dzidzia wszytko ok a co najlepsze to jej 3 ciąża. Po zdjęciu widzę że nie jesteś z metra cięta hehe. Masz długi tlow. Ciesz się że brzunio masz jaki masz po ciąży będziesz wyglądała szybko jak przed porodem. A co do ciągnięcia skóry stosuj dobre kremy ja używam palmersa kupiłam cały zestaw.

Odnośnik do komentarza

U mnie chiński kalendarz pokazuje dokładnie odwrotnie niż jest faktycznie :D Powinnam mieć dwóch pierwszych synów a potem córeczkę. Nawet jeden się nie zgadza :D
Dzwoniłam właśnie i wyników nie ma :(
Lekarz przyjeżdża z Poznania raz w miesiącu tylko na prenatalne (specjalista) i będzie dopiero jutro. Przywiezie że sobą wyniki. W czwartek powinnam mieć ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Jak się jest w pierwszej ciąży to się chce mieć szybko brzuszek okrągły brzuszek :) pamiętam jak wtedy codziennie sprawdzałam czy coś urósł ;) Ale prawda jest taka że lepiej jak rośnie później bo lżej jest. Ja mam już jakbym piłkę duża plażowa połknęła i ciężko mi leżeć. Zmiana pozycji to też już tak ostrożnie bo inaczej ciagnie. Zginanie już pomału odchodzi w niepamięć a zamiast tego trzeba kucnac żeby podnieść coś z ziemi. Tak jak teraz czułam się 7-8 m-cu a teraz to dopiero 5. Przeraża mnie co to będzie pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Jeśli myślicie już jakiejś wyprawce, albo przynajmniej o koszuli do porodu to fajną stronę odkryłam. Na innym forum dziewczyny zachwalaly koszule do porodu i karmienia dolce sono . Są też na allegro. Niedrogie rzeczy a fajne body, kaftaniki itp. rzeczy dla noworodka. Zwłaszcza jak ktoś chce uniwersalne to mają tam takie fajne klasyczne kropki czy gwiazdki. Na razie włożyłam do koszyka i może po polówkowych się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Zakochana he z tym kucaniem w samo sedno. Mi najgorzej w nocy podnieść się siku haha przejść po mężu jak slon. Ja po tej wizycie obiecałam sobie że pojadę po rzeczy po mojej córce. Chyba że okaże się chłopak to pojadę ale do sklepu... Tak mnie korci już od 14tyg żeby coś kupic. Z rana brzuszek mam taki mały ale wieczorem mam ło matko 7mc hehehe

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Super Arlusiek co do pkt 2 i 3 :) No to może się nam po równo te płci rozlozą. Po polówkowych myślę że większość będzie już wiedzieć jakiego ma lokatora. Co do 1 to szczerze polecam tę ćwiczenia o których pisałam.
A moja mała gwiazda dziś pyta mi się, jak ten dzidziuś znalazł się w moim brzuchu, czy na pewno go nie zjadłam. Na szczęście wystarcza jej odpowiedź że to taki cud że dziecko zjawia się brzuchu.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny za miłe słowa :) W ciąży schudłam 5kg i wyglądam lepiej niż przed hehe
A majtki z lidla tak! Od razu kupiłam sobie z ponad 10 sztuk takich i nie wyobrażam sobie innych, są bardzo wygodne i nie gniotą w brzuch przy siadaniu.
A co do wyprawki to ja się pokusiłam o kilka rzeczy na stronie Dolce Sonno. Za: 3 body z długim rękawem, 2 body z krótkim rekawem, 2 spodenki, 1 kaftanik zapłaciłam 111 zl. Rzeczy są piękne!

monthly_2019_03/sierpnioweczki-2019_73046.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Cyśka piękne są, a już na twoim zdjęciu to jak z katalogu. Też mam takie w koszyku, tylko że ja jeszcze włożyłam koszule, ręcznik i nagle uzbierało się 20 rzeczy za 300 zł. Ale to i tak wychodzi cenowo ok za taka ilość. Ale mój limit to 200 więc z czegoś narazie muszę zrezygnować :/

Odnośnik do komentarza

~Zakochana
Cyśka piękne są, a już na twoim zdjęciu to jak z katalogu. Też mam takie w koszyku, tylko że ja jeszcze włożyłam koszule, ręcznik i nagle uzbierało się 20 rzeczy za 300 zł. Ale to i tak wychodzi cenowo ok za taka ilość. Ale mój limit to 200 więc z czegoś narazie muszę zrezygnować :/

Wczoraj nuda mnie złapała i zrobiłam pamiątkową fotkę :) Faktycznie tanio... a gdzie zamawiasz??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...