Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest noc a ja spac nie moge:( dziewczyny chcialam sie pozegnac 23.02.2019r po ciezkich bojach przyszedl na swiat moj maly rycerz❤ jestem przeszczesliwa ze moglam z nim byc ❤ze ta chwile moglam go dotknac i poczuc ta matczyna milosc byl taki sliczniutki, taki bezbronny , wygladal jakby spal❤ serce mi peka ze Nasz malutki synek Nasz maly wielki wojownik walczyl do samego konca bo serduszko bilo ale odeszly wody i ani ja ani lekarze nie bylismy w stanie nic zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Jest 3.50 i ja jak zwykle nie śpię. Nie wiem czemu przeważnie o tej porze tak mam. Pomyślałam że poczytam coś i zasnę. A tu taki szok! Justynko, nic nie zapowiadało czegoś takiego. Myslalysmy że to tylko krwiak i nic złego już nie może się stać. Jestem z Tobą całym sercem. Przeżyłam to co Ty tylko w późniejszych tygodniach i wiem jaki to ból, widok tego śpiącego maleństwa jest że mną do dziś choć minęło wiele lat. Nie będę pisać, że wiem co czujesz bo każdy przeżywa to inaczej. Mogę Ci tylko powiedzieć choć dziś sobie tego nie wyobrażasz pewnie zdanie które ktoś mi powiedział i teraz wiem, że to prawda, ze czas nie leczy ran, ale uczy jak z nimi żyć. Najwazniejsze to przezyj żałobę w pełni, nie boj sie o nim mówić i plakac jesli poczujesz potrzebę. Mam nadzieję że znajdziesz w sobie siły i przetrwasz to. Będę o tobie myslec cała ciążę i pewnie jeszcze dłużej. Ściskam Cię mocno :*

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny powiedzcie mi co to jest. Jak leżę to od kilku dni, ale dziś dość często czuję takie hmm skurcze ale zlokalizowane różnie 1x po lewej, 2x na dole brzucha, 3 po prawej, ale raczej malutki obszar, czasem co któryś promieniuje w okolice wrażliwe :p. Tak może nawet boli? 3/10, trwające max 0,2s średnio co 15/30 minut. Też tak macie? Ja dzisiaj już czuję tak 6x i zastanawiam się czy to jakieś więzadła? Bo jestem w 16t i 2 dni, to chyba nie ruchy? To 1 ciąża.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do dziewczyn ktore stosowaly luteine dopochwowa...czy wam tez sie zwiekszyly po stosowaniu uplawy?? Ja juz nie moge..co 20 minut musze zmieniac wkladke noi mam wrazenie ze ta tabletka wylatuje ze mnie cala niewiem czy cos sie wchlania

Odnośnik do komentarza

~Katia88
A ja mam pytanie do dziewczyn ktore stosowaly luteine dopochwowa...czy wam tez sie zwiekszyly po stosowaniu uplawy?? Ja juz nie moge..co 20 minut musze zmieniac wkladke noi mam wrazenie ze ta tabletka wylatuje ze mnie cala niewiem czy cos sie wchlania

Biorę luteinę dopochwowo od jakiś dwóch tyg upławów nie mam rano jak wstanę czasem troszkę jakby pozostałości po tabletce ...wydaje mi się że szybko się wchłania . Może za płytko aplikujesz ??

Justyna przykro mi , dużo siły dla Was ... Niesprawiedliwe to wszystko ☹️

https://www.suwaczki.com/tickers/859943r8di5qkzpn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...