Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy sie i my ❤dawno do Was nie zagladalam bo bylam pewna ze bedziemy musialy sie porzegnac. W niedziele z krwawieniem trafilam do szpitala to nawet nie bylo krwawienie tylko potop a kiedy zaczely wylatywac skrzepy bylam pewna ze to koniec! Okazalo sie ze mam krwiaka i prawie od tygodnia mieszkamy w szpitalu ale z dzidziolkiem wszystko w porzadku a to najwazniejsze ze z niunia ma sie dobrze! Dziewczyny modle sie kazdego dnia obysmy przetrwaly jeszcze aby te 15 tygodni ale damy rade bedziemy lezec i wszystko bedzie dobrze niunia walczy to musi byc dobrze❤

Odnośnik do komentarza

skakanka chętnie przyjmiemy Ciebie i Twoja córeczkę :D

Justyna80 ale się pewnie strachu najadłaś biedna :( na szczęście z maluszkiem wszystko dobrze i tak zostanie. Trzymamy za was kciuki a Ty leż i odpoczywaj. Krwiak jest duży? Skoro tak się opróżnił to chyba zmalał. I może się wchlonie reszta?

zakochana to masz wielbiciela zabawy w chowanego ☺️ najważniejsze, że wszystko dobrze.

night z tą płcią to niby wiem, że chłopak. Ale ja jakoś nie mam przekonania do tego, bo w 13tc te wyrostki są do siebie bardzo podobne i różnią się tylko końcówką. Lekarz dość szybko rzucił okiem na to. Też widziałam to "coś" ale pewności nie mam czy lekarz nie strzelał. Narazie się nie nastawiam na chłopaka... Czekam na połówkowe ☺️

A trzy tygodnie temu miałam 2kg już na +. Aż się boję ile wyjdzie na wadze w środę :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Witamy serdecznie każda nowa mamusie u nas :)
Ja przytylam kilo od ostatniej wizyty, wcześniej chudłam minimalnie przez te mdłości. U mnie Night brzuch większy od twojego. Piersi jedynie nabrały jedrnosci bo wcześniej to flaczki po karmieniu poprzednika pozostały.
Mam też w 13 tyg zasugerował że chyba coś dynda, ale że upewnimy się za miesiąc. No i teraz choć mały cały czas wypinal do nas pupę to na chwilę się odwrócił i udało się zrobić piękne zdjęcie na ktorym widać stojącego siusiaka i lekarz nie miał już wątpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w sobotę! :-) Z radością witam w gronie nową Mamusię, a za Justynę i jej maleństwo z całego serca trzymam kciuki! Ależ musiałaś się biedna najeść strachu... Ale skoro to był krwiak a dzidziuś zdrowo rośnie, to wierzę, że wszystko będzie dobrze.
Co do wagi to u mnie najpierw była w dół, a teraz wciąż waga sprzed ciąży. Nie wiem jak to możliwe, bo naprawdę sporo jem. Brzuch też jeszcze malusi, a piersi znacznie większe i bardzo wrażliwe.
Płci maleństwa nie znam kompletnie, żadnych sugestii lekarza ani moich przeczuć. Muszę się uzbroić w cierpliwość.
Nastawiłam rosół i odpoczywam. Starszak śpi, jakiś wirus go dopadł... Od wczoraj stan podgorączkowy, coś się kluje. Oby nic poważnego. Mieliśmy jechać do dziadków, ale w tej sytuacji nic z tego.
A Wy jakie plany na weekend Dziewczęta?

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka witaj :)
Justyna teraz to już będzie tylko lepiej :) dobrze że z dzidzią wszystko ok. Trzymam kciuki za Was :)
Ja już przytyłam 2,5 kg i przeraża mnie to bo wiem że tycie się dopiero zacznie :(
Mam swoje przeczucie co do płci, ale czekam cierpliwie na połówkowe wtedy się dowiem. W poprzedniej ciąży przeczucie się sprawdziło, a teraz się okaże :D

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka fajnie, że dołączyłaś, przydadzą się dziewczynki, bo z kim te nasze chłopaki się będą umawiać? ;-)
Justyna80 dobrze, że z dzidziusiem wszystko w porządku, może faktycznie krwiak się wchłonie i będziecie mogli wrócić do domu. Trzymam kciuki i życzę Ci wytrwałości, bo pobyt w szpitalu jest strasznie męczący.

Ja ciągle mam 5 kilo mniej niż przed ciążą przez te wymioty, ale już jest lepiej i zaczynam odrabiać straty. Piersi nabrały jędrności, ale jak się uprę to jeszcze w stanik sprzed ciąży się mieszczę. W poprzedniej ciąży bardzo dałam o piersi, wydałam dużo pieniędzy na staniki, bo z miseczki D doszłam do I, potem przy karmieniu też inwestowałam w dobrze dobrane staniki, a po karmieniu i tak zostały flaki, więc teraz się specjalnie nie przejmuje i większość czasu noszę stanik sportowy, bo mi w nim najwygodniej, zwłaszcza jak bolał mnie brzuch i musiałam leżeć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Niedziela to wszystkie jeszcze śpią:) Ja wstałam chora całkiem, niby tylko kichalam a dziś już mnie całkiem rozłożyło. Wszystko mnie boli :/ najgorszy ten katar. Gorączki naszczęście nie mam więc może to nie grypa tylko jakieś przeziębienie.

Odnośnik do komentarza

Witam się w piękna i słoneczną niedzielę :D
U mnie. Jeszcze trzy dni do wizyty i cztery dni do magicznego drugiego trymestru :D
Ciągle coś odliczam ☺️
zakochana zdrówka życzę ☺️ dla mnie kochanie to tragedia. Zaraz mnie wiązadła ciągną jak diabli. Na szczęście kicham kilka razy dziennie i jakoś da się przeżyć. Na kochaniu się kończy ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe przyjęcie:))
Cobra
Wszystkie kolory tęczy masz na ręce :( U mnie w przychodni mówią, żeby uciskac przez 5 minut na wyprostowanej ręce, żeby nie było siniaka, ale mnie i tak się zawsze robią.
Justyna
Będzie dobrze! Tez miałam krwiaka na początku ciąży, mój na szczęście się wchlonął, ale lekarz mi tłumaczył że największe zagrożenie jest w chwili pęknięcia i krwotoku, a teraz to już musi już być dobrze. No i czym dzidziuś większy tym zagrożenie maleje.

Zakochana
Zdrówka:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dzięki dziewczyny. Po napisaniu posta położyłam się i dopiero teraz obudziłam. Ale to dziwne uczucie spać w środku dnia. Dobrze że dziś niedziela. Mąż zabrał małą do babci to będę miała czas na leżenie. Obiad z wczoraj mam, tylko ziemniaki świeże ugotować. Zdrowa czułam się wypompowana a teraz to w ogóle nie mam siły wstać. U nas jest brzydko i pada. Pogoda idealna do spania
Ja kiedyś też miałam takie siniaki bo zawsze zaraz zginaly mi rękę z wacikiem i kazały uciskac. Wyczytałam żeby mieć wyprostowana kilka minut i tak uciskac wacik i teraz już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Dziewczyny, położyłam się na plecach i czuję go :) Tak delikatnie ale to na pewno dziecko:) Ciekawe czy zmienił w końcu pozycję i będę już go czuć codziennie czy dalej będzie się bawił w chowanego :) W takich momentach uświadamiam sobie że naprawdę jestem w ciąży, cudowne uczucie:) A teraz było mocniej, ale podskakuje:)

Odnośnik do komentarza

Zakochana fajnie ze juz wyraznie czujesz ruchy, tez juz bym chciala chociaz cos mnie łaskocze jak poloze sie na lewym boku..ale nie jestem pewna..dziwne bo w pierwszej ciazy w 16 tyg juz czulam ruchy a tu juz 16 i 3 dni i jakos nie bardzo..

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

No widzisz Katia ja teraz jakoś w 15 zaczęłam czuć a potem prawie 2 tyg. cisza. Swirowalam ale do lekarza nie poszłam bo wmawialam sobie że na tym etapie i tak by nie uratowali a jak nie krwawie to z lozyskiem wszystko ok. I pewnie kopie w druga stronę albo tamto to nie byly ruchy. No i naszczęście faktycznie, tak się ułożył że lekarz powiedział że nie mam szans czuć. Ale jest mały to może w końcu stamtąd wyjdzie :) Gdyby to było po 25 tyg to pewnie na drugi dzień bym dzwoniła do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Witaj skakanka :)

Ja za miesiąc się dowiem (jak zechce pokazac) czy u mnie zamieszkała druga córcia czy synek.

justyna wytrwałości! Już musi być dobrze - limit strachu wyczerpalas!

U mnie 2kg mniej a jem sporo i nie miałam mdłości. Ale w pierwszej ciąży miałam dokładnie tak samo. I cycki też wyglądają wreszcie jak kiedyś albo lepiej (z flaczkow pokarmieniowych) - mąż się cieszy :) Za to w spodniach ciążowych to już od 2 mca chodzę bo brzuch wywalilo.

zakochana szybkiego powrotu do zdrowia! U mnie mąż zainfekowany jakiś - śpi właśnie. Mam nadzieję że na mnie nie przejdzie.
Super ze dzidziusia czujesz! Mnie się zdarzylo poczuć mojego dopiero kilka razy. Ale jak ma kopać jak moja córa to poczeeekam - nie pali mi się znowu być poobijana :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...