Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie na szczęście jak na razie zgaga omija, więc nie mam w tym temacie doświadczenia, ale współczuję dziewczynom, które to dopadło, bo pamiętam jak męczyło moją szwagierkę, zwłaszcza pod koniec ciąży. Jej też mleko i migdały nie pomagały i męczyła się z tym do końca.
Za to zastanawiam się co robić z problemami ze snem. Zasypiam ok. 11, potem budzę się na siku i nie mogę zasnąć przez 2-3h. Jak wreszcie zasnę, to za chwilę dzwoni budzik męża i już potem nie zasypiam. Próbowałyście pić np. melisę wieczorem? Myślicie, że to może pomóc?

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

MamaRadzia
Mnie na szczęście jak na razie zgaga omija, więc nie mam w tym temacie doświadczenia, ale współczuję dziewczynom, które to dopadło, bo pamiętam jak męczyło moją szwagierkę, zwłaszcza pod koniec ciąży. Jej też mleko i migdały nie pomagały i męczyła się z tym do końca.
Za to zastanawiam się co robić z problemami ze snem. Zasypiam ok. 11, potem budzę się na siku i nie mogę zasnąć przez 2-3h. Jak wreszcie zasnę, to za chwilę dzwoni budzik męża i już potem nie zasypiam. Próbowałyście pić np. melisę wieczorem? Myślicie, że to może pomóc?

Hej :) Ja od ponad miesiaca mam taki problem ze snem i niestety próbowałam wszystkiego, ale bez skutku. Nigdy nie miałam problemów ze snem, a teraz to nawet miejsca w łóżku nie mogę sobie znaleźć, kręcę się jak nie wiem co. Ginekolog odparł, że taki urok mojej ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

Hej dziewczyny. Jak dobrze, że nie mam narazie zgagi i oby tak pozostało hehehe. Ja dzisiaj cały dzień leniuchuje w piecu się pali, opał naniesiony i oglądam TV. na obiad dzisiaj robię domowe burgery z piersi z kurczaka.....i cały czas myślę, co zrobić Mężowi do słoików.Z racji, że cały czas wyjeżdża w trasy bo jest kierowcą międzynarodowym robię słoiczki, ale już brak pomysłów....bigos,flaki,fasolka, pulpety, roladki już się przejadły, a zup wcale nie chce...macie coś godnego polecenia

Odnośnik do komentarza

Bedi1409
Mam ten sam problem z gotowaniem dla meza na wyjazdy..tez jest kierowca miedzynarodowym, przedwczoraj pojechal w trase i znow 3 tygodnie sama..jemu tez juz sie przejadly te wszystkie kotlety i ostatnio na wyjazd upieklismy schab w calosci, zeberka, kurczaka i gyrosa. Tym razem nawet pierogow nie wzial bo tez juz ma dosc..tylko ze ja nie pakuje w sloiki tylko w te worki do hermetycznego pakowania.

Odnośnik do komentarza

Bedi1409
Kiedys tez w słoiki pakowalam ale wyprobowalismy ta zgrzewarke noi o wiele mniej miejsca te jedzenie zajmuje. A co to psucia to jeszcze sie nie zdarzylo zeby cos mu nie wytrzymalo 3 tygodnie..jedynie co jak robie mu nalesniki to musi je szybciej zjadac..a mieso wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza

O Boziu dziewczyny! Współczuję tym że zgagą - ja nie miałam to nie pomogę :/, i tym co mężowie kierowcami są. Mam do nich ogromny respekt bo to ciężka harowka i zawsze ustępuje im na drodze :) A mnie się zawsze wydawało że wszystko da się zapasteryzowac :)
Próbowałyscie makaronów albo kasz z sosem (w tym mięso pokrojone oczywiscie)?

ugliewoolie dobre wiadomości - super! Nie przejmuj się moj bobas też tyłem do nas cały czas był więc płeć poznam na polowkowych jak dobrze pójdzie :)

Odnośnik do komentarza

Patelii mi też w 13w2d powiedział, że raczej chłopak. W poprzedniej ciąży też w podobnym momencie stwierdził, że chłopak i się sprawdziło. Swoją drogą niezły urodzaj na chłopaków się zapowiada na sierpień ;-)
Jeśli chodzi o wagę, to się nie martw, ja schudłam 7kg (z 59,5 na 52,5). Zrobiłam sobie morfologię i jonogram, ale wszystko wyszło dobrze i lekarz powiedział żeby się tym nie martwić, bo skoro wyniki są Ok i przestałam chudnąć to nie ma to wpływu na dziecko. Teraz udało mi się przytyć pół kilo, więc myślę, że teraz będzie szło już w jednym kierunku ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...