Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. U mnie nadal kiepskie samopoczucie. Czasami tak wymiotuje, ze czuje jelita w gardle tak mnie szarpie. A jak nie wymiotuje to mnie muli. Weekend ogolnie ciezki. Malo snu, budze sie co noc o 1-2 w nocy i nie moge zasnac do 5 rano. Potem chodze pol dnia nie przytomna.

Przy 1 ciazy poczulam ruchy ok 17 tyg. Mowi, sie ze przy 2 ciazy szybciej czuje sie te ruchy, ale ja nir wiem jak ma sie to w praktyce.

Mnie jak czasami ciągnie brzuch to biore naraz dwa magnezy i dodatkowa luteine. I z reguly przechodzi. Nastepna wizyta dopiero 6 lutego. W miedzy czasie na koniec stycznia prenatalne. Juz nie moge sie doczekac.

A jak u was z objawami ciazowymi? Zelzalo troche?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja jutro idę na usg prenatalne i wyniki krwi też odbiorę to będzie komplet... Ale bym chciała już wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka! Może się uda trzymajcie kciuki!

Witam wszystkie nowe Mamusie i gratuluję!

Zakochana dobrze ze masz dziś wół ę odpoczywaj i pisz jak tam u Ciebie!

Buziaki dla Was i wszystkich fasolek!

Odnośnik do komentarza

Leżałam i było całkiem dobrze, nawet że dwie godziny w ogóle nie czułam brzucha i myślałam że już przeszło. Ale 20 min temu znowu tak mnie złapało, jak przy przy okresie, a ja wtedy ściany mogłam gryźć z bolu. Zadzwoniłam do mojego lekarza bo nie wiedzialm czy i ile moge na wlasna reke wziasc nospy. Kazał wziąść dwie nospy i dwa magnezy od razu, i wieczorem znowu. Jakby nie pomoglo to mam dzwonić.
Dziś to jakoś na pewno po lekach przejdzie jak w sobotę , ale boję się ze złapie mnie w pracy a tam nie mam jak się położyć. Myślałam że dotrwam do końca stycznia bez l4, bo to istotne do mojej wypłaty, ale zobaczymy co będzie. Byle te bóle nie były związane z dzieckiem :(

Odnośnik do komentarza

A co do rosołu to chętnie bym zjadła, ale niestety nie mogę nawet patrzeć na surowego kurczaka ani nawet byc w tym samym pomieszczeniu w którym się go przyrządza bo od razu wymiotuje. Tylko mąż od 8 tygodni u nas gotuje mięsne potrawy, a dziś gi nie ma :(
Mówią że każda ciąża inna, szkoda że u mnie każdą gorzej przechodzę. A 13 tydzień zamiast ulgi przynosi pogorszenie.

Odnośnik do komentarza

Etus super wiadomości! Gratulacje :)

Night kciuki zacisniete żeby dzidziuś zechciał pokazać płeć :P No i żeby wszystko było ksiazkowo!

Zakochana Ty to masz los biedna :/ W łeb powinien dostać ten kto durny tekst powiedział że ciąża to nie choroba! Ja pierdziele chyba nawet gorzej niż choroba bo nic zrobić nie można! O tyle tylko że wiadomo że w końcu wszystko minie bo poród być musi :)

Odnośnik do komentarza

Etuś
Ja po dzisiejszej wizycie.
1.8cm człowieka :)
8+4
Termin na 28.08 <3
<br />
Super ☺️ prawie tak jak u mnie. U mnie z usg ciąża 3 dni młodsza, ale moja dr stwierdziła, że różnica tak mała że będziemy brali pod uwagę OM.
Także termin na 29.08.
Zobaczymy, która z nas będzie pierwsza :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny i my meldujemy sie po prenatalnych wszystko w jak najlepszym porzadku Pan doktor sie smial ze jajuszek nie widac i chyba bedzie dziewczynka! Tylko ze po moich przejsciach to jedno byle by donosic i urodzic szczesliwie malenstwo, nie wyobrazalne szczescie moc uslyszec znowy ten najpiekniejszy dzwiek to cudne bicie seduszka
Pan doktor polecil nam genetyka bo w moim wieku to wszystko mozliwe ale doszlismy z mezem do wniosku jak testy papa i reszta wyszla dobrze to po co kolejny stres ostatnio tez nie konsultowalismy nic nigdzie! A czy Wy te starsze wiekowo decydowalyscie sie na konsultacje genetyczna po prenatalnych?

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, znowu odzywam się po długim czasie, nawet nie nadrobiłam wątków za bardzo...wybaczcie, ale moje samopoczucie było masakryczne, non stop migreny...budziłam się z bólem głowy i z nim zasypiałam, więc ograniczałam na maksa TV, kompa i telefon (o dziwo bateria w telefonie naprawdę długo trzyma:)) Zaprzyjaźniłam się z amolem i wcierałam go w skronie, piszę o tym, bo chwilami nawet pomagało. Dzisiaj byłam na usg genetycznym i jak zobaczyłam Synka ( na 99% już nam Pani Doktor powiedziała i nawet na zdjęciu gołym okiem widać:)) i dowiedziałam się, ze wszystko jest super to uwaga, ból głowy minął! W przyszłym tygodniu mam prenatalne, robię, bo ze względu na charakter mojej pracy, mam refundowane, więc czemu nie. Traktuje je trochę w sumie jako konsultacje z innym ginekologiem a testy z krwi mam nadzieje, ze tylko jeszcze bardziej mnie uspokoją:) Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się. I tak na marginesie od tygodnia nie wymiotowałam i Wam tez tego życzę, buziaki.

Odnośnik do komentarza

Lili 05 ja w sobotę miałam takie bóle głowy i smarowalam się maści tzw kotek a pełna nazwa to balsam świątynia niebios to taka mała maść z olejkami eterycznymi smaruje zawcze czoło skronie za uszami i szyję z tyłu poza tym dla mnie lek cud na katar tylko wtedy nie smarować pod nosem bo szczypie a gdzieś z góry nos i czoło

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny.
Wczoraj byłam na moim wyczekanym usg . Widziałam dzidzie. ..niestety serduszko nie bilo. Dziecko zmarło w 8 tyg i 6 dniu ciaxy . Czyli wczoraj. Miało już 2,2 cm.

Miałam wybór albo czekać albo szpital. Wybrałam druga opcje . Jestem od rana w szpitalu. 2 godziny temu dostałam czopki i juz się zaczyna.

Rozmawiałam z Panią doktor. Dużo mi wytłumaczyła i jest mi lżej.

Życzę wam kochane szczęśliwych rozwiązań.
A ja ...nie dam za wygraną. Z mężem do mojej 40 tki będziemy nadal próbować. I może jeszcze zawitam tu ponownie ale tym razem ze szczęśliwym rozwiązaniem.

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

sandawilla :( cholera jasna, tak mi przykro kochana... Nie spodziewałam się w ogóle takiej informacji.
Trzymaj się jakoś. Ja też wybrałam szpital i zabieg. I nie żałuję. Trzy miesiące po zabiegu byłam w ciąży.
Na pewno jeszcze się uda.
Dużo siły Wam życzę...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...