Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Muminka010

A ja leżę na duphastonie i podtrzymuje ciąże :( cały czas mam plamienia, już psychicznie nie wytrzymuje :( byłam w szpitalu przez dwa dni, jest tętno, nie ma krwiakow i nie wiadomo skąd krew :(
Czasem już tracę nadzieję...

Odnośnik do komentarza

~Muminka010
A ja leżę na duphastonie i podtrzymuje ciąże :( cały czas mam plamienia, już psychicznie nie wytrzymuje :( byłam w szpitalu przez dwa dni, jest tętno, nie ma krwiakow i nie wiadomo skąd krew :(
Czasem już tracę nadzieję...

Nigdy nie trać nadzieji kochana. ❤️
Z dzieckiem w porządku i tego się trzymaj. Leż i łykaj co trzeba. Wszystkie tu trzymamy kciuki za Was i mamy wiarę, że wszystko będzie dobrze.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Oby minął wszystkim spokojnie, radośnie i owocnie :-)
Tabelka sierpniówek wspaniała, dziękuję!
Muminka, trzymaj się Kochana, bądź dobrej myśli, przesyłam masę dobrych myśli w Twoim kierunku.
Nana30, mnie też dopadły okropne mdłości. W poprzedniej ciąży tylko leciutkio mnie mdliło z rana, a teraz cały dzień balansuję na granicy "jestem głodna czy będę wymiotować?" Jutro do pracy po przerwie świątecznej i zastanawiam się, czy też mnie tak będzie męczyć. Ale chociaż coraz bliżej piątku, a w piątek wreszcie wizyta u gina!

https://www.suwaczki.com/tickers/17u9anlindfj1v50.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5etbqc9gcx.png

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

A ja dziś pierwszy raz od kilku tygodni miałam nawet siłę pobawić się z dzieckiem. Żołądek nieco mniej uciskal, wczoraj cały dzień leżałam i chyba pomogło. Choć teraz wróciłam z kościoła i znów mi gorzej. Czyli jednak siedzenie mi nie służy :/
Wypakowałam też z pudła ciążowe ciuchy, w poszukiwaniu spodni, bo już wszystkie mnie cisną. Niby waga nawet kg w dół, ale brzuch jakby pełniejszy.
Pozdrawiam wszystkie i:)

Odnośnik do komentarza

Sandawilla
Cobra bratowa się domyśliła hi hi

Hehe tak. Ale nic nie powiedziała, bo wiedziała że nie chcę mówić nic przed lekarzem. Ale dzisiaj wpadli na poprawiny. Brat zaproponował wspólne wakacje w Danii. 1000km samochodem. Wtedy sama powiedziałam, że niestety nie dam rady. I wtedy już oboje chórem, że tak właśnie myśleli :D

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Na nowy rok życzę nam wszystkim zdrowych bobaskow!
Mam też dwa pytanka do Was :
Jak u Was z brzuszkami? Ja jestem w połowie 10tygodnia nie objadam się jakoś bardzo a brzuszek już mam... Nawet na sylwestra znajomi się już pytali który to w końcu miesiąc...

Macie jakieś problemy żołądkowe? Ja nie jem bardzo dziwnie, ani bardzo dużo a brzuch mnie boli... Mam wzdęcia i albo nie idę do WC trzy dni albo idę trzy razy dziennie... Aż mnie jelita bolą... Macie jakieś sposoby na poprawę trawienia?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Ja tez zamilkłam przez Święta i w sumie chciałam poczekać do pierwszej wizyty, a mam ją jutro. Jest to moja pierwsza ciąża. Od kilku dni zaczynaja się nasilać mdłości, nie mogę patrzeć na jedzenie :( Nie wyniotuje, ale muli mnie okropnie! W dodoatku jestem zmęczona i przyjmuje jeszcze tabletki na tarczyce, która wyszła mi tak nagle. Trzymajcie za mnie jutro kciuki

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie. Czuje jakby coś mi siedziało na żołądku i w gardle. Przez to zbytnio jeść nie mogę... A umie 7 tydzień, wiec na brzuszek muszę jeszcze poczekać ;)

~Night...
Hej dziewczynki!
Na nowy rok życzę nam wszystkim zdrowych bobaskow!
Mam też dwa pytanka do Was :
Jak u Was z brzuszkami? Ja jestem w połowie 10tygodnia nie objadam się jakoś bardzo a brzuszek już mam... Nawet na sylwestra znajomi się już pytali który to w końcu miesiąc...

Macie jakieś problemy żołądkowe? Ja nie jem bardzo dziwnie, ani bardzo dużo a brzuch mnie boli... Mam wzdęcia i albo nie idę do WC trzy dni albo idę trzy razy dziennie... Aż mnie jelita bolą... Macie jakieś sposoby na poprawę trawienia?

Odnośnik do komentarza
Gość Sadnawilla

Dziewczyny trzymam kciuki za piątkowe wizyty .
Problemów żołądkowych nie mam ale częściej w nocy chodzę do wc na siusiu.
Ja tylko od jutra znów zacznę racjonalnie się odżywiać, bo trochę ostatnio przeginam z jedzeniem. Ten okres świąteczny mnie wykończył hi hi . I znów wrócę do ćwiczeń. Oczywiście dla kobiet w ciąży :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...