Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) dołączam do Was!
Pojutrze czeka mnie druga wizyta, 14.12 usg potwierdziło mi wczesną ciążę ( pęcherzyk, bicie serduszka jeszcze nie). Lekarz nie powiedział mi nawet ktory to miesiąc ani planowanego terminu porodu. Z aplikcji to 7 tydzień. Wie tylko mąż na razie. Ciąża to dla nas niespodzianka; bo planowaliśmy za 2-3lata.. To moja pierwsza i mam wiele obaw i stresu, że sobie noe poradzę. Też tak macie/ mialyscie? Pozdrawiam w ten świąteczny dzień

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!
Dołączę do Was jeśli pozwolicie :)
O ciąży dowiedziałam się tuż przed świetami, niejako przezprzypadek ;P Wybierałam się do lekarza z przeziębieniem, które męczyło mnie od ponad 3ch tyg wiec na wszelki wypadek zrobiłam test ciążowy gdyby trzeba było jakiś antybiotyk. Okres spóźniał mi się już dobrych 10 dni, ale zrzuciłam to karb odstawienie antydepresantu, wiec jakiez było moje zdziwienie kiedy test wyszedł pozytywny haha . Trudno mi było uwierzyć, ze to prawda, bo o maleństwo staraliśmy się od 2008 roku.. w trakcie wizyty u lekarza pobrali mi krew na betę, która wyszła powyżej 3000 :) Ostatnia miesiączkę miałam 16go listopada wiec wg kalkulatora jestem w 6 tygodniu ciąży a termin porodu wypada na 23 wrzesień 2019. Obecnie jestem na wyjeździe, wiec na wizytę u ginekologa jeszcze muszę poczekać niestety.... jeżeli chodzi o symptomy to oprócz tego, ze jestem płaczliwa haha to reszty brak. Nie wiem czy powinno mnie to niepokoić czy nie? Czy któraś z Was tez nie ma żadnych dolegliwości ciążowych? A może jeszcze za wcześnie? Hmmmmm...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjk9kv74zm.png

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Mnie też pojawiły się 2 kreski w Wigilię rano :) Etap totalnego przerażenia już przeszedł, teraz bardziej martwię się żeby wszystko było dobrze.. Czy to normalne tak się tym przejmować? Jutro mam pierwszą wizytę, nie mam pojęcia czego się spodziewać. Termin wypada mi na 25 sierpnia 2019. Jestem teraz w 5 tygodniu i 2 dni. Trzymajcie kciuki. :)

Odnośnik do komentarza

Zakochana może zrobimy taki napis na pierwszej stronie "Sierpniówki 2019" i nasze nicki z data porodu co? Widziałam to na kilku forach ☺️
Wiadomo ile jest dziewczyn i kto na kiedy ma termin.
Tylko to ty napisałaś pierwszy post i musiałabyś go teraz edytować ☺️
Co o tym myślicie?

Jeśli nie masz czasu albo chęci, ja przejrzę forum na komputerze i spiszę wszystko a ty tylko wkleisz w swój post...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Cobra jestem za! Tylko że jeszcze nie mam ustalonej daty przez lekarza a ta wg aplikacji to 13.08 choc wydaje mi się że za wcześnie;) jutro mam wizytę.
Mam do Was pytanie : jak powiedzieć przełożonemu? Tak wprost jestem w ciąży i idę na L4? Moja praca nie wymaga zastępstwa bo jesteśmy 3 na takim samym stanowisku. Czy Waszym zdaniem to będzie taktowane jak poinformuje i od razu pójdę na zwolnienie? O ile lekarz mi da:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...