Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakochana

Na usg starym mam napisane 6t2d wg om, wg usg 5t5d. Było już serduszko. Teraz mam od @ 5t3d, to za wcześnie jeszcze. Ale tak jak pisałam wcześniej, serduszko można usłyszeć na dobrym sprzęcie na przełomie 6-7 tyg. Więc po prostu Lili byłaś o kilka dni za wcześnie. A kiedy miałaś ostatnią @?

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

To nie masz się czym martwić, ja miałam 2 dni wcześniej i dopiero w piatek idę na pierwszą wizytę. Ty jesteś teraz w 5t2d, czyli za tydzień dopiero mogłabyś usłyszeć serduszko. Więc spokojnie, trzeba uzbroić się w cierpliwość :) Ja też nie wiem czy już coś usłyszę bo to będzie równy 6t, a zazwyczaj ciąża z usg wychodzi młodszą, ale chce już wiedzieć że przynajmniej jest umiejscowiona tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Gość Night...

Zakochana dzięki nieco mnie uspokoilas... 12.12 mam wizytę u lekarza i usg to może będzie coś widać to odetchne.
Lili ale super! Ciekawe czy fasolki będę się tak samo rozwijały...

Witaj Larissa!
Robi się nas wiecej

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

I ja dołączę ;) w innym poście pisałam o moim zmartwieniu, otóż wdł kalkulatorów jestem w 6 tygodniu ciąży, dzisiaj odebrałam wyniki bety: 129 mlU/ml. Myślę nad powtórzeniem badania ale dopiero w poniedziałek, we wtorek mam wizytę u lekarza. Chodzę siku jak oszalała, od wczoraj boli mnie pęcherz ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja becie nie do końca wierzę, bo u mnie nie pokrywała się tygodniami ciąży. Bardziej istotne jest to czy przyrasta po 48h. Za tydzień lekarz określi Ci wiek ciąży od @ i z usg. Mogą się one kilka dni różnić.

Odnośnik do komentarza
Gość WallsWalls

Mam nadzieję, że wizyta u lekarza mnie uspokoi ;) Szczerze powiem, nigdy nie myślałam, że sam początek ciąży jest taki stresujący ;) Żyłam w błogim przekonaniu, że spóźnia Ci się okres = robisz test = potem lekarz mówi, że jest ciąża haha a tu wielka niewiadoma ;)

Odnośnik do komentarza

Hej laski!
Witam nowe przyszłe Mamusie :)

A ja nie wiem czy u mnie wszystko jest ok bo zrobiłam kilka testów i wszędzie te kreski takie blade :/ Wydawało mi się że po terminie @ to już będą grube i wyraźne. Martwię się trochę. Całe szczęście że to moje drugie dzieciątko bo bym pewnie już schizowala.
A w ogóle wczoraj gin odwołał mi wizytę z 20.12 - pew nie urlop se wziął. Więc muszę znowu się umówić.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja po terminie robiłam ten elektroniczny który podaje tydzień ciąży to nie wiem jakie kreski by wyszły:) ale dziewczyny nieraz pisały że np. Dwa dni po terminie wyszedł negatywny a po tygodniu już pozytywny. Niby jak owulacja była później to tak mogło być.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

WallsWalls, ja też tak kiedyś myślałam. Słyszałam co prawda o stratach w pierwszych tygodniach, ale to były pojedyncze przypadki. Teraz na palcach policze znajome których to nie dotyczy :( Niestety strach o dzidziusia będzie nam towarzyszył cała ciążę. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Podobno potęga podświadomości czyni cuda.

Odnośnik do komentarza
Gość Night...

Musimy myslec pozytywnie i cieszyć się z tego co mamy! Choć te wahania nastroju są upierdliwe...
A ja trochę z innej beczki... Macie jakieś nietypowe dolegliwości? Mi naprzyklad od dwóch dni jest tak zimno że cała się trzęse...Raczej nie miałam tak wcześniej...

Odnośnik do komentarza

Witam sierpnioweczki !! Powodzenia na tej pięknej drodze która jest ciążą:-) Życzę Wam żeby przebiegła tak książkowo jak u mnie A poród był lekki ... grunt to dobre nastawienie ;-) Ja rok temu 6 grudnia dowiedziałam się że będę mieć długo wyczekiwanego dzidziusia A teraz mój babelek z sierpnia śpi słodko:-) Wszystkiego dobrego życzy Sierpniowka 2018 :-*

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość robberta

Do któego momentu ciązy będziecie bray witaminy? jak na razie kupiłam sobie zapas mamadha premium na kilka miesiecy, ginekolog mówił ze mogę je brać też po porodzie. To moje pierwsze dziecko i będę wdzięczna za porady

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, dołącze do Was a co ;)
U mnienz ostatniej @wynika 7+2, a usg 5+2( lekarz powiedzial ze mam sie nienmartwic bo to i tak wszystko w przybliżeniu wylicza , a poprostu owulacja była później) Wczorajsza wizyta, pęcherzyk w macicy i wszystko ok.
Kolejna wizyta 12.12 ktoras z was też tak ma chyba. Razem się postresujemy.
Walls może mialas pozniejsza owu? Nasz organizm czasem płata nam figle, powtorz badanie i po przyroście będzie można coś dopiero stwierdzić.Mój termin to 6.08.
Buziaki fruziaki :*

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Witaj Nana ;) Robberta, co lekarz to inne zdanie na termat witamin, ja w pierwszym trymestrze brałam tylko kwas foliowy, potem witaminy dla kobiet w ciąży od II trym. A po porodzie są dla kobiet karmiących. Ważne żeby po prostu były odpowiednie do potrzeb bo na początku lepiej nie brać witamin w których jest wir.a żeby jej nie przedawkowac bo to niebezpieczne dla dziecka.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Witaj Camilla, czyli twój lekarz liczy termin porodu z usg? Pierwszy raz się spotykam. Zawsze termin liczony był od @, a z usg tylko do porównania. Ale co kraj to obyczaj ;) Super, że już masz pierwszą wizytę za sobą :)

Odnośnik do komentarza
Gość Night...

Camilla82 Ja mam wizytę 21.12 ale umówiłam się też na 12.12 bo nie mogę się już doczekać zobaczyć fasolka.
Roberta ja biorę magnez i kwas foliowy.
Nana30 mi też doskwieraja nie tyle piersi co bardziej sutki... Jestem też osłabiona, mam humorki, zachcianki i ciągle mi zimno...jestem wyczulona na zapachy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...