Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz zainstalowałam aplikacje ciażową na telefon, zaczełam brac kwasfoliowy, żelazo i magnez.
Kolejnym moim objawem oprócz senności jest ciągłe pragnienie picia wody... Nie mogę się doczekać pierwszego usg zeby zobaczyć tą kropeczke....

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Umówiłaś się już Fryzjerka na wizytę? Miałam poczekać jeszcze 2 tygodnie ale umówiłam się za tydzień, bo dłużej już nie wytrzymam. Jakoś jak nigdy boję się ciąży pozamaczicznej, choć niby nic mnie szczególnie nie boli. Chcę już widzieć gdzie jest pecherzyk. W poprzedniej ciąży sprawdziłam że byłam 6tydz.2d i już serduszko było choć wg usg był to 5t5d.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja też jeszcze nikomu prócz męża nie powiedziałam. No i wam oczywiście:) Sama nadal trochę w to nie wierzę, początki są zawsze takie dziwne. Niby się człowiek cieszy ale boi się tym szczęściem dzielić. Ja mam teraz chorą atmosferę w pracy i wolałabym powiedzieć jak już będzie trochę pewniejsza ta ciąża.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki!
Wczoraj zobaczyłam cień cienia cienia, dzisiaj już tylko bladzioch. Termin @ mam na wtorek, więc wszystko jeszcze niestety może się zdarzyć. Ale liczę jednak na to, że dotrwamy razem do sierpnia. Ewentualny mój termin to 13.08 :D

Odnośnik do komentarza
Gość Night...

Ja nie wiem właśnie jak z praca... To moje pierwsze dziecko i lekko panikuje... Mam dość fizyczna pracę w sklepie... Wiecie wykladanie towaru, przebudowy, stres związany z trudnymi klientami... Nie wiem jak to się pogodzi

Odnośnik do komentarza

W 1 trymestrze to lepiej się nie przemęczać. Ja leże od czwartku w szpitalu. Jutro maja robić kolejne usg czy płyn koło jajnika zniknął. Ogólnie czuje się dobrze bo wyleżałam się za wszystkie czasy w szpitalu i wypoczełam wiec mam nadzieje maluszek ma się dobrze :) dziś zaczeam 6 tydzien także może jutro będzie biło już serduszko :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

MaZos1 super, trzymam kciuki żeby @ małpki nie było ;)
Lili to dobrze, że odpoczywasz, szkoda tylko że nie w domu. Ja jak leżałam na patologi ciąży to się tyle różnych historii naoglądałam, to nic przyjemniego. Jedyny plus był taki że
kilka koleżanek zyskalam, bo utrzymujemy kontakt do dziś.
Night dziecko jest najważniejsze, zależy jaką masz atmosferę w pracy. Jeśli jest szansa to po potwierdzeniu lepiej poprosić o możliwość zmiany zakresu tak aby wyeliminować noszenie ciężarów, to nawet jest gdzieś w przepisach. Jeśli chodzi o stres to niestety chyba tylko pozostanie w domu pomoże. Najbardziej uwielbiam te wszystkie porady- w ciąży najważniejszy jest spokój, unikaj stresu itp.- jak to robić kiedy codziennie będąc w pracy masz ochotę wyskoczyć przez okno. Mam już doła, że jutro muszę tam iść. Myśl o tej kropeczce w środku trzyma mnie tylko przy tym żeby odganiac złe myśli.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Witam nowe mamusie :) Super MaZos1 że są kreseczki wyraźne, trzymam kciuki, tym bardziej że podczytywalam czerwcowki na początku i chyba kojarzę twój Nick.
Zresztą wszystkie trzymamy kciuki za siebie i inne :)
Dobre wieści od Was przynajmniej poprawiają mi humor ;)

Odnośnik do komentarza

Zakochana cóż za pamięć! To byłam ja - coś poszło nie tak i tak moja radość wtedy trwała tylko tydzień :/ Dlatego cieszę się że tym razem się udało i mam szczerą nadzieję że już obędzie się bez niespodzianek.

lili05 dobre wiadomości! Super! Mamy wizytę w ten sam dzień :)

Arlusiek witamy :) Ładna beta :) no i trzymam kciuki żebyś na kolejnej wiżycie zobaczyła serduszko!

Odnośnik do komentarza
Gość Night...

Lili i MaZos cieszę się bardzo!
Arlusek witam i gratuluję!
Tak dziś czytam o Waszych usg i trochę się zmartwilam... Jak Wy liczycie te tygodnie bo zglupialam... Dziś mam 37dzien od ostatniej @...czyli skonczyłam piąty tydzień to jestem w 6? Miałam usg w piątek i nie było nic widać... Lekarz od razu powiedział mi że małe szanse żeby coś było widać... Ale Wy już widziałyscie pecherzyki... Martwię się czy faktycznie jestem w Ciąży czy sobie wmawiam...tylko skąd pozytywne testy ciążowe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...