Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie byłam, to moja trzecia ciąża i wolę iść dopiero jak będzie serduszko już można usłyszeć. Wcześniej to było w 6 tyg. Więc i teraz tak się wybieram. Staram się narzazie podchodzić do tego spokojnie choć to trudne. Wiem, że jak już zobaczę usg to zacznę znów wszystko analizować i sprawdzać czy w normie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny... to i ja sie pochwale, tydzien temu zrobilam test i mam 2 kreski:) tez chce wybrac się do lekarza w 7 tygodniu jak juz serduszko sie pokaże. Zastanawia mnie tylko jak z konfliktem syrologicznym. Mam córke 2 letnią i jak bylam w 6 tygodniu to mialam plamienia i podano mi zastrzyk z innmunologlobiny, ciekawa jestem czy przy drugiej ciazy podają tez ten zastrzyk?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, zaczynam jutro 6 tydzień. Kalkulator ciąży również pokazuje datę na 1 sierpnia . Wczoraj byłam na wizycie i potwierdził lekarz ciążę, na razie widoczny pecherzyk beta z niedzieli to 1133mlu. Bardzo się cieszę i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku, moja poprzednia ciążę poronilam samoistnie w 7 tygodniu i bardzo się zalamalam. Trzeba iść do przodu, jak u was ? Jutro idę na badania typu krew mocz beta i został mi przepisany Duphaston.

Odnośnik do komentarza

Cześć :) fajnie że dołączasz do nas :) jak tak czytam to już też bym chciała być po wizycie. Od kilku dni próbuje dodzwonić się do mojego lekarza żeby umówić wizytę, kiedyś zawsze oddzwaniał :/ jak się do końca tygodnia nie uda to będę musiała iść gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie ma na co czekać. Lepiej iść i uspokoic się widząc, że wszystko jest w porządku niż czekać i niepotrzebnie się stresować. Kolejna wizytę mam za dwa tygodnie i mam nadzieję że usłyszę już bijące serduszko:-)
Jak z waszymi objawami ?

Odnośnik do komentarza

Ja miałam bóle tylko w okolicach dnia kiedy miał być okres. Teraz tylko czasem coś zakłuje. W ogóle jakoś tak mało ciążowo się czuję, wcześniej to zawsze miałam wyczulony węch już przed spodziewana @, a narazie to tak normalnie wszystko. Jedyne co to spać mi się ciągle chce.

Odnośnik do komentarza

Jak wam minął dzień dziewczyny? Ja dziś na dwa razy prawie zaslablam w pracy, akurat ostatnio jest u nas dużo emocji i nikt tego nie zauważył, bo bym się musiała tłumaczyć. Mam nadzieję, że to nie będzie się powtarzać. Przyznam że się przestraszyłam, w ogóle nadal słabo się czuję :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...