Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Jajko zniose do piątku. ...tak się nie mogę doczekać tej wizyty ze szok....po pierwsze jaka płeć bo na ostatniej dzidziuś tak był ułożony ze nijak nie dało się zobaczyć młodszy na każdym usg interes wywalal do monitora:) dlatego teraz się smiejemy ze pewnie dziewczynka bo się wstydzila:) ale przede wszystkim czy wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Mi leci szybko w sensie dzień bo przy 11 miesięcznym jest co robić. ..ale w skali od wizyty do wizyty użyty dluzy się mega....tez badania ok chociaż morfologia mi strasznie spadła pewnie znowu żelazo sie kłania. Dziś mnie laskocze w brzuchu chyba to ruchy. Nie wiem jakoś w poprzednich czułam bez wątpliwości a tu tak spokojnie się rozkręca. ...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczęta! Jak u Was dziś samopoczucie? U mnie za oknem piękne słoneczko, szkoda że muszę być w pracy a o 16,00 nie będzie śladu po tej pięknej pogodzie.
Czuję takie coraz częstsze łaskotanie... a dziś miałam sen!
Taki realny, że lekarz na USG połówkowym widzi u nas bliźnięta - dwie dziewczynki! W tym śnie mąż prawie zawału dostał!! :) a tak poza tym wszystko ok u mnie! Miłego dnia!
ja na wizytęc tez czekam z utęsknieniem ale to dopiero 11 lutego!

Odnośnik do komentarza

To u mnie dziś pochmurno sypnął śnieg jest ślisko bardzo. Byłam w sklepie i w banku i można na chodniku zęby zostawić. Syn ma zapalenie ucha także siedximy w domu. Ja jutro mam wizytę.mam nadzieję że wszystko będzie ok. Dziś zaczynam 18tydzien :-)))wczoraj rozmawiałam z mężem o porodzie rodzinnym i chyba teraz się zdecyduje.przy pierwszym porodzie nawet nie bralismy go pod uwagę. Powoli czuje wyrazniejsze laskotanie w brzuchu.

Odnośnik do komentarza

Z tym łaskotaniem jest różnie niektóre dziewczyny piszą że czuły bardzo wcześnie. A niektóre późno. To samo jest z długością dziecka. Na necie wszędzie piszą wymiary na dany tydzień. A np mi to nijak pasuje .mój dzidzius jest mniejszy niż piszą a jest wszystko ok. Może to szczupła niewysoka mała kobietka:-)))))???zobaczymy

Odnośnik do komentarza

No właśnie też tak myślę że trzecia będzie dziewczynka dlatego tak nieśmiało mamę kopie:))))) bo drugi syn to mega kopał z resztą to było niedawno to się pamięta bo z pierwszym to nie pamiętam tyle lat. Ale może ja też za bardzo oczekuje tych kopniakow na tak wczesnym etapie.

Odnośnik do komentarza

Ja też Wam życzę powodzenia na wizytach. Ja jeszcze muszę na swoją poczekać 1,5 tygodnia i też jestem ciekawa płci. Ruchów jeszcze nie czuję ale zaczął rosnąć mi brzuszek. No cóż w czwartej ciąży mogę spodziewać się sporego brzuszka. Już niedługo będę musiała pochwalić się rodzince chociaż wciąż odkładam ten moment. Po 40 i z 4 dzieckiem nikt nie będzie mi bił brawo raczej zobaczę przerażone twarze. Dlatego odwlekam ten moment. Olik25 taki sen miał mój mąż i również był przerażony do dziś boi się, że mimo zapewnień lekarzy gdzieś czai się drugi dzidziuś. (szczególnie że bliźnięta przerabialiśmy)

Odnośnik do komentarza

Ja to się tak bałam o ciąży powiedzieć jakbym miala 15lat:)))może dlatego że powiedzieliśmy w grudniu a w tym samym roku w marcu syna urodziłam:) i jeszcze po jednym nie doszli do siebie a tu upssss:)))))) też biorę duphaston i jeszcze luteinę. To moja czwarta ciąża poród będzie 3 bo niestety raz się nie udało...i dziś w końcu poczułam mocniejsze łaskotanie:) też życzęjutro powodzenia na wizycie:)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuski.
Ja z dziećmi na feriach u siostry, dzisiaj jadę na chwilkę do babci i jutro do domu...
Witam nowe mamy.
Może któraś się na tym zna. Jeśli jestem na etacie i mam L4 to czy mogę założyć w tym czasie swoją firmę? Czy wtedy tracę świadczenia chorobowe. W tej firmie będę się zajmować tylko papierowymi sprawami nie fizycznymi, więc nie wiem czy muszę czekać z tym do porodu czy można już teraz. Dodam, że będę zatrudniać ok3-4 osoby na poczatek. Muszę się wybrać do urzędu, ale może tutaj, któraś się na tym zna :)

Ja mam wizytę dopiero 11.02, a w sobotę kontrola moich wyników cukru, ale odkąd zmieniłam glukometr to mam super cukry :)

Powodzenia na wizytach!

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jy5moty2g.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09cwa1o2wg8u1y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u9ru1dbqs94x9b.png

Odnośnik do komentarza

Besos wydaje mi się ze nie możesz. L4 to niezdolność do pracy...jakiejkolwiek. Skoro jesteś zdolna do pracy w swojej firmie to dlaczego nie do pracy na etacie ? Wczoraj czytałam artykuł ze nawet praca w ogrodzie jest uznawana za złamanie warunków l4...

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
Witam nowe dziewczyny :)
U mnie też były obawy jak zareaguje rodzina męża, bo to czasem różnie jest, ale wyszło wszystko bardzo dobrze, moja rodzinka to się cieszy bardzo.
też mam 11 lutego lekarza, ciekawe czy cos zobaczy!
Co do L4 to też wydaje mi się ze nie można prowadzić działalności, końcu to niezdolność do pracy jakiejkolwiek.
A ta praca w ogrodzie to przy zapisie że można chodzić??

Ja pracuje nadal, nie wybieram się póki co na L4 ale też wcale nie chcę leżeć plackiem.
powodzonka na wizytach!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Chce Was zaprosić do wypełnienia ankiety odnośnie waszej wiedzy na temat toksoplazmozy i cytomegalii. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie Wam dosłownie 5 minut.
Liczę na Waszą pomoc, już tylko 40 ankiet dzieli mnie od jej ukończenia. Pozdrawiam i życzę miłego dnia;)
Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T4M3X9W3J5K2Q2N0B

Odnośnik do komentarza

Besos30
~Ol66
Besos wydaje mi się ze nie możesz. L4 to niezdolność do pracy...jakiejkolwiek. Skoro jesteś zdolna do pracy w swojej firmie to dlaczego nie do pracy na etacie ? Wczoraj czytałam artykuł ze nawet praca w ogrodzie jest uznawana za złamanie warunków l4...

Wydawać to i mi się tak wydawało tylko pytam żeby wiedzieć na 100% :)

Na 100% to u księgowej się upewnisz :) chyba ze tu jakaś jest !
Odnośnik do komentarza

Kinaq no to gratulacje. Fajnie będzie parka....ja jeśli się dupaczek pokaże to jutro będę wiedziała bo mam wizytę. A w domu 15 letni syn i 11 miesięcznym syn....:))))) 18 tydzień i 2 dzień ciąży termin OM 2 lipiec termin usg 28.06.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...