Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku fb odpada :( mam nadzieje że ktos jeszcze będzie tu zaglądał :) Chociażby po to by podzielić się jak po wizytach maleństwa urosły. Mi nadal termin z usg wychodzi na lipiec, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :)

Odnośnik do komentarza

Witam.Czytam Was od samego początku ale dopiero teraz piszę. Dziś kończę 15 tydz., termin mam na 10.07.,ale na pewno będę miała wcześniej CC. W domu 3 dzieciaczków, teraz czekam na czwarte. Ciąża trochę problemów, bo od 6 tyg. krwawienia, plamienia, torbiele, krwiaczek. W poniedziałek idę na kolejną wizytę, mam nadzieję że wszystko będzie OK. Przeczytałam dziś wpis o tajnej grupie na FB, wysłałam chęć zgłoszenia, mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Besos powodzenia na wizycie i daj znać czy wszystko wporządku :)
Natalia współczuję choroby córki w takim momencie. Na pewno jest to frustrujące dla całej rodziny bo każdy cieszy się z wyjazdu i odpoczynku a tutaj nagle choróbsko krzyżuje plany. Theamy super, że czujesz już ruchy dzidziusia :)
Mała, Zakochana piszcie dalej z nami na forum :)

Odnośnik do komentarza

Też będę tu zaglądać, taki sentyment :)
Jutro będzie u mnie pełen 16 tydzień, a nie czuję jeszcze ruchów maleństwa :( czekam i czekam i nic. Wizytę mam już w piątek.
Młodemu już nie wychodzą nowe krostki,ale wysypało biedulka porządnie, myślę że już teraz będzie tylko lepiej.Oglądam się dwa razy dziennie czy nic mi nie wyszło. Strasznie tęsknię za synkiem, rozmawiamy często przez tel, ale to nie to samo.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpfcemzzvz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/1usai09k65aasa5f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...