Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Moj syn w styczniu będzie miał 12urodzinki a teraz maleństwo:-))) ale taka duża różnica też jest fajna syn bardzo mi pomaga w domu wychodzi z psem czy do sklepu pójdzie. Cieszy się,że będzie starszym bratem. Ja wczoraj miałam kryzys i w nocy co pisalam wam a dziś jakoś spoko. Zjadłam kopytka z kotlecikiem i jest ok. Czyżby wymioty i mdłości się skończyły????? Chyba niemożliwe to. Dziś oficjalnie skończyłam 9 tygodni :-))

Odnośnik do komentarza

Ja karmilam półtora miesiąca chociaż ciężko to karmieniem nazwać. Witek mając tydzień jadl tyle co miesięczne dziecko, a mi z cycka leciały dosłownie krople. Potrafiłam spędzić cała noc na tym, żeby chociaż pół buteleczki mu do szpitala odciągnąć. Walczylam bardzo, ale i tak każde karmienie kończyło się dokarmianiem mm, bo te ilości śladowe mu nie starczaly. Nic się u mnie nie rozkrecilo i w końcu się podałam.

U nas będzie różnica 5.5 roku. Zawsze chciałam trójkę dzieci w odstępie po dwa lata, no ale jak widać planować to sobie można dużo, a życie i tak zrobi swoje.

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnikgnn7zxnm5p.png

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkha0024euahxb.png

Odnośnik do komentarza

Ja karmilam tylko 3 miesiace. Jakos tak wyszło nie mialam na to zaciecia jakos specjalnie. Co do roznicy wieku to u nas jak wszystko bedzie dobrze to bedzie 5.5 roku. Borysek w styczniu konczy 5 lat. Jak go urodzialam mialam 22 lata mąż 26 a teraz mam 27 a mąż 31. Uważam ze im wcześniej tym lepiej dla kobiety jakos tak wszystko latwiej przychodzi :)

https://www.suwaczek.pl/cache/53f270dbc2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martus89

Pozno nie pozno. Teraz dziewczyny rodza w wieku 28-30 lat. Nie zlicze ile osob w moim otoczeniu urodzilo wlasnie teraz na przestrzeni 2017-2018 no i to moi rowiesnicy. A kiedys to kobiety mialy max.24 lata jak rodzily 1wsze dziecko.

Odnośnik do komentarza
Gość Martus89

Ile kobiet, tyle historii i kazda w innym wieku urodzila lub urodzi. Nic to nie zmieni czy 30lat ktos powie ze to duzo czy malo. Przeciez czasu sie nie cofnie. Ja osobiscie wszystko planuje w zyciu i teraz wlasnie czas na dzidzie.

Odnośnik do komentarza

Córkę rodziłam mając niecałe 26 lat a ordynator na porodówki powiedział ze wyglądam na 16 :d córka będzie miała 4 lata i dwa miesiące jak dzidziuś przyjdzie na świat a ha niecałe 30.

Co to karmienia. Pamiętajcie dziewczyny ze to ile wy sobie ściągacie mleka nie jest w ogóle miarodajne. Są dziewczyny które laktatorem czy ręcznie ściągną parę kropli albo w ogóle a karmią wyłącznie piersią do 6 miesiąca i dalej do 2 latt. To dziecko ssąc powoduje że wydziela się hormon i mleka leci tyle ile potrzeba. Nie sugerujcie się tym :)

Odnośnik do komentarza

Ja karmiłam córkę półtora roku :) a różnica pomiędzy dziećmi będzie 3 lata. Córkę rodziła w wieku 32 lat a teraz będę miała 35 lat.
Zgadzam się odnośnie wieku, że przecież życie pisze różne scenariusze i nie można odgórnie ustalić jaki wiek jest najlepszy na macierzyństwo. Najważniejsze żeby dziecko było owocem miłości ich rodziców i żeby wychowywało się w szczęśliwej rodzine, a czy wychowywać będą je 20-latkowie, 30-latkowie czy 40-latkowie to nie ma znaczenia :)

Odnośnik do komentarza

Ja urodzilam syna w wieku 21 lat. Młodo na studiach na drugim roku i było ciężko ale udało się dwa kierunki skończone praca i zdrowe dziecko nie żałuję tego że tak wczesnie zaplanowalismy syna. O niego staralismy sie dwa cykle...a teraz będę w lipcu mieć jeszcze 32 lata :-) i z tą fasolką zeszło nam sporo dłużej....a co do ściągania pokarmu to po porodzie w ok. Pół godziny ściągalam słoik mleka,tyle mialam pokarmu a potem stopniowo mniej.i mniej.

Odnośnik do komentarza

Córkę urodziłam jak miałam 24 lata, fasolka się urodzi jak będę miała 27. Prawie 3 lata różnicy. Boję się jak nie wiem jak ogarnę, ale póki co staram się jeszcze o tym nie myśleć. Dzisiaj czuję się tragicznie... najchętniej bym tylko spala... Niedobrze mi nie jest tylko jak leżę i się nie ruszam, strasznie to trudne z dwulatka na stanie.

Odnośnik do komentarza

Asia dziękuję za miłe słowa :)
Panda moja dwulatka też nie pozwala mi się nudzić i wciąż wymyśla nową aktywność. Ja jeszcze pracuje zawodowo i przyznam, że po pracy czasami chętnie bym sobie odpoczęła, a tu córka ma inne plany dla mamy na popołudnie :)

Odnośnik do komentarza

czasami złe samopoczucie może być spotęgowane żelazem, ja jak odstawiłam swoje witamiy z żelazem i prezłam na mamadha premium bez żelaza to się dużo lepiej poczułam, oczywiście wszystko to było skonsultowane z lekarzem, na szczęscie wyniki hemoglobiny mialam dobre i żelaza nie kazał mi brać dodatkowo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...