Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) czy można dołączyć? Jestem Monia, mam synka Witka, w lutym skończy 5 lat. 25 września poronilam drugą, długo wyczekiwana ciąże. Moja historia jest dość długa i skomplikowana ;) choruje na PCOS, mam macie dwurozna, 6 lat temu stwierdzono u mnie bezplodnosc po czym po 2 latach zupełnie niespodziewanie pojawił się Witek :) niespodziewanie ponieważ przy totalnie nieregularnych, trzydniowych okresach, miałam wtedy "okres" około 10 dni i z dnia na dzień bolało mnie wszystko co raz bardziej. W szpitalu okazało się, że to 6 tydzień i nie okres, a krwiak który się oproznial.

Potem zaczęliśmy starać się o drugie dziecko, chociaż staraniami ciężko to nazwać, bo mój mąż pracuje za granicą i w domu był z reguly w czasie mojego okresu, albo chwilkę po. Po dwóch latach w końcu się udało, ale nie cieszylismy się długo, bo poronilam w 5 tygodniu.

No i teraz szok i zdziwienie, bo nie dostałam nawet okresu po tym poronieniu, a tu dwie kreski na teście. W piątek hcg 630, dzisiaj 1899. Strasznie się cieszę, że po tych wszystkich przygodach zupełnie nieświadomie się nam znowu udało i jednocześnie cholernie się boję i jestem gotowa na wszystko.

Wizytę mam dopiero 7 grudnia i zastanawiam się czy cierpliwie czekać czy szukać innego ginekologa na szybsza wizytę i ewentualnie coś na podtrzymanie po niedawnym poronieniu.

Przepraszam za długi monolog, tak już mam :D

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnikgnn7zxnm5p.png

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkha0024euahxb.png

Odnośnik do komentarza

Cześć.
Beta dzisiaj 2702 ;)
Nie wiem na kiedy termin bo 09.10 (beta spadała za 200 na 16) poroniłam do 23.10 krwawiłam. Stwierdziliśmy ze przestajemy działać na sile i odpuściliśmy. W piątek tknęło mnie ze nie mam jeszcze okresu wiec zrobiłam test. A tam po sekundzie dwie piękne kreski. Jutro mam wizytę i się dowiem wszystkiego.
Mam tez 3 letnia córcię w domu.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,
To i ja sie dolacze. Przeczytalam caly watek i mam nadzieje, ze dotrwam z Wami do konca.
Obecnie jestem w 8tc, ale niestety rowniez pojawil sie u mnie krwiak. Takze od czwartku leze w domu i modle sie,zeby sie wchlonal. Biore dodatkowo Duphaston. Na Usg bylo juz serdeuszko i prawidlowy przyrost. Kolejna wizyta 28.11, mam nadzieje, ze w dobrymi wiesciami.
W domu mam 1,5 roczniaka :)

Powodzenia wszystkim i trzymajcie sie dzielnie!

https://www.suwaczki.com/tickers/l22np07w9wvpzqve.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/atdcp07ww3v22e12.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe dziewczyny :)
właśnie naszła mnie refleksja, że chyba większość obecnych na forum ma za sobą trudne doświadczenia związane z utratą wcześniejszej ciąży. To daje obraz jak trudno w dzisiejszych czasach o bezproblemowy przebieg ciąży.
Widzę też, że dla wielu z nas to jest drugie lub trzecie dziecko :)

Odnośnik do komentarza

No teraz ciągle słychać o problemach z zajściem w ciążę donoszeniem...niestety ... wczesniej jak byłam w 1 ciąży aż tyle przypadków nie było.....ja mam 32 lata 12 syna i teraz kończę 7 tydzień....mam za sobą ciążę biochemiczna. Mam nadzieję że teraz wszystko dobrze będzie.Trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza

Pati ja miałam takie badania w pierwszej ciąży i teraz też mam skierowanie. Tylko tak napisałam wczoraj zarejestruj się jak najszybciej bo jest problem z terminami ze względu na okres świąteczny, na który nam akurat przypadają te badania.

Odnośnik do komentarza

Wskazaniem do badań prenatalnych jest wiek pacjentki powyżej 35 r.ż, niepełnosprawność w rodzinie pacjentki (o czym należy powiedzieć lekarzowi), wskazaniem do badań może być też wcześniejsze poronienie. Czasami badania sugeruje sam lekarz, a czasami trzeba powiedzieć, że ze względu na przypadki niepełnosprawności w rodzinie chcialybyscie dostać takie skierowanie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) Witam się i ja. Nie ukrywam, ze jestem pełna strachu i obaw jak to będzie. U mnie wychodzi na to, ze mam dopiero 5/6 tc, dlatego bardzo wcześnie. Wiem, ze jeszcze dużo może się wydarzyć, ale jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Jutro mam pierwszą wizytę u lekarza no i nie mogę się już doczekać. Tak myślałam czy dodanie do do forum tak wcześnie jest dobrym pomysłem, ale chyba w kupie raźniej. Możemy razem się wspierać

Odnośnik do komentarza

Natalia89 dziękuję że pytasz, pewnie że jestem. Obserwuje forum kilka razy dziennie żeby być na bieżąco. Ale nie zawsze mam wene, żeby coś napisać. Mi mdłości/ ból żołądka zaczęły się od wczoraj, ale narazie tylko wtedy jak jestem glodna:-) A tak w ciągu dnia korzystam z tego że jestem na L4 i robię porządki w szafach, a dodatkowo wzięłam udzial w SZLACHETNEJ PACZCE, więc mam co robić. W domu dorabiam sobie również na robieniu paznokci typu żele, hybryda itp myślicie że wykonywanie tego typu rzeczy nie wpływa źle na dzidzie? Wiem, że powinnam sobie kupić maseczkę, aby ograniczyć wdychsnie pylu i oparów.

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...