Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Madziulek trzymam kciuki za Was i mam nadzieję, że po zastosowaniu leków ciąża będzie rozwijała się prawidłowo.
Nadzieja beta jest bardziej dokładną formą potwierdzenia ciąży więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś ją zrobiła. Przynajmniej będziesz miała pewność.

Odnośnik do komentarza
Gość Anilewe2018

Ja staram sie od ponad 2 lat, rowniez 2 nieudane ciąże za mna (5 i 8 tc) . Od piatku zaczęłam sie dziwnie czuć i zauwazylam plamienia. Pomyslałam, ze to okres ale nic wiecej sie nie działo . Wyczytałam ze to moze byc plamienie implantacyjne , w nd strasznie mnie bolało po prawej stronie w pachwinie . Przeszło upławy tez sie zmniejszyły . Wczoraj zrobiłam test - wymarzone dwie kreski i ogromny strach . Dzis od nowa plamienie w rożnych kolorach brązowe , różowawe . Jutro ide na betę. Umowilam sie do ginekologa na piatek . boli mnie w okolicach pachwin i te dziwne plamienia . Boje sie strasznie ☹️☹️

Odnośnik do komentarza

Barcia też jestem przewrażliwiona na punkcie bólu przez zle doświadczenia dlatego dzis ba wizycie mówię do Lekarza, że teraz odczuwam ból w okolicach jajników ale taki niezbyt mocny. Lekarz powiedział, że to normalne żeby się tym nie martwić macica się rozciąga i tak czasami bywa ale masz racje lepiej skonsultuj to z lekarzem :)
Ja zaczęłam odczuwać ból kręgosłupa trochę się boje ale staram się nie myśleć negatywnie. Co do bety wczoraj miałam 9062 U/L a dziś 13515 U/L. Dziś już miałam poranne mdłości :( i niestety również mam brak apetytu

Odnośnik do komentarza

Madziulek, trzymam kciuki! Najważniejsze że jesteś juz pod opieką lekarza o bierzesz leki. Dużo wypoczywających i nie pisz czarnych scenariuszy!

Nadzieja a w jakim jesteś dniu cyklu, przed czy po terminie spodziewanej @. Ja trzy dni przed robiłam test i tez była blada kręcą a dwa dni później poszłam na betę.

Odebrałam dziś wyniki bety i jest duży przyrost ze 125 na 1032 wiec się ciesze bo spidziewałam się minimim 600. Ale wychodzi mi 6 tydzień z OM a raczej jest młodsza.

Juz nie mogę się doczekać kiedy będziemy obserwowały nasze bobas na usg :)

Mi nadal najbardziej doskwiera ból żołądka... :/ Jutro planuje zakomunikować kierownicze nowinę.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:-) ja po 2 testach pozytywnych, dzis beta 420 po 3 dniach od spodziewanej @. stresuje i boje sie bardzo, bo to pierwsza ciaza. czeka mnie jeszcze wizyta u lekarza. mam nadzieje ze bedzie dobrze:-) trzymam kciuki za wszystkie lipcowki;-)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny wczoraj po intensywnych bólach zaczęły się takie plemienia różowe,pojechałam na pogotowie lekarz stwierdzil że ciąża się nie rozwija..puste jajo. czekam teraz jak na bombie kiedy się znacznie..ostatnio miałam poronienie samoistne,bardzo bolało szczególnie te skurcze.. jest mozliwosc ze przy drugim naturalnym poronieniu może być chociaz trochę mniejszy ból? jak to było u Was kochane ? :((( załamana

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki :-)nie poddawajcie się wszystko będzie dobrze. Z pecherzem trzeba szybko działać i wyleczyc nie groznymi lekami nie wyleczone zapalenie bardzo boli....Ja na ciążę czekałam kilka miesięcy...już byłam zdruzgotana....przeszłam ciążę biochemiczna w lipcu....z TSH ciagle jestem pod opieką lekarza miałam w miarę uregulowane ale teraz z biegiem czasu mi skacze do góry. Martwię się czy to nie będzie miało wplywu na fasolke... w sobote lekarz wieksza dawka hormonu...a za tydzień pierwsze usg....tak się boję by wszystko było ok. A Dziś byłam na ponownej becie i czekam czy przyrost będzie ok...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Barcia 2 strasznie współczuję, ogromna strata, jeśli to już drugie poronienie powinnaś zrobić szczegółowe badanie żeby poznać powód,ale to już pewnie Twój lekarz wyjaśnił. Myślę, że w tym przypadku kiedy chcesz znać powód nie powinnaś czekać na samoistnie poronienie tylko zgłosić się na zabieg.
Powodzenia w tych strasznych chwilach.
Dziewczyny pomóżmy wsparciem Barcia 2

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3x1hpfcemzzvz.png
https://www.suwaczki.com/tickers/1usai09k65aasa5f.png

Odnośnik do komentarza

Beercia głowa do góry!

Dziewczyny mam pytanie. Trochę się zle czuje, boli mnie głowa, gardło trochę drapie ogólnie czuje ze łapie mnie przeziębienie. Myślicie ze internista wypisze mi l4 chociaż na jeden dzień ? Czy muszę isc do ginekologa? Nie jest to jakieś silne przeziębienie ale nie chce ryzykować ze się rozwinie na coś mocniejszego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...