Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Megii gratuluje!

Ja odebrałam dzisiaj wynik bety. Wynosi 699,2. Wczesniejsza była robiona 7.10 czyli w dniu spodziewanej miesiączki i wynosiła 57,4. Możecie mi doradzić czy wszystko ok i czy przyrost jest dobry?Nie za bardzo się w tym orientuję w lekarz kazał przyjść na wizytę dopiero w grudniu..

Odnośnik do komentarza

Witaj Megii i moje gratulacje, trzymam kciuki żeby ciąża przebiegała prawidłowo.
Rozumiem Twój lęk i obawy bo miałam podobną sytuację. Zresztą jeżeli nas wcześniej czytałaś to wiesz, że spora część dziewczyn z naszego forum ma za sobą takie przykre doświadczenia. Najważniejsze jednak patrzeć w przyszłość i pozwolić sobie na szczęście, dużo zależy od nas i naszej psychiki.

Odnośnik do komentarza

Tu macie kalkulator przyrostu beta hcg :-) Na początku to normalne że jest strach bo pierwsze tygodnie są decydujące. Trzymam kciuki byście wszystkie dotrwaly do lipca :-) Najgorszy to czas do pierwszych ruchów dziecka A potem to już codziennie czuć że żyje :-) U mnie to było w 18 tygodniu ciąży ale łożysko miałam na przedniej ścianie.

https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Dziewczyny ! :)
Co do Duphastonu przy wcześniejszej ciąży lekarz kazał brać mi 3x1
Teraz też muszę zapisać się jak najszybciej do lekarza, żeby właśnie dowiedzieć się czy mam brać Czy tylko kwas foliowy i witaminy. Stres jest straszny może też dlatego, że niedawno poroniłam ale nie ma na co czekać ;) prześledziłam cały wątek i widzę, że również większość z was miała podobne sytuacje.

Odnośnik do komentarza

Na swojego Lekarza trafiłam przypadkowo w poprzedniej ciąży od samego początku miałam problemy i pojechałam do kliniki tam akurat ten lekarz miał dyżur i pomimo tego, że nie byłam jego pacjentką podał mi swój nr telefonu i mogłam zawsze zadzwonić jak coś się działo. Później niestety trafiłam na SOR co wspominam tragicznie

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jejku jak mnie denerwuje ten ciągły pośpiech. Z pracy na zakupy, później do żłobka i do domu robić obiad. O ile życie byłoby łatwiejsze jakby przychodziło się z pracy, a obiad stałby już gotowy na stole :)
Co do lekarza to już wcześniej wypowiadałam się w tym temacie i teraz tylko czekam na wizyty :)
Gratulacje dla nowych mam :)

Odnośnik do komentarza

Jutro wizyta u lekarza ogromy stres chociaż nie powinnam się martwić na zapas. Nawet nie wiem w którym mogę być tygodniu bo jednak po poronieniu to nic nie wiadomo kiedy mogła być owulacja i jak w ogóle wyliczyć to wszystko. Czekam na wynik Beta. Dziewczyna miałyście może problem z pęcherzem w ciąży ? Jakieś sprawdzone sposoby.

Odnośnik do komentarza

Mała witamy :)

Ja odbieram wynok bety jutro i juz zapisałam się na wizytę ale dopiero na 26 listopada. Wtedy będzie juz coś można powiedziec:)

Megii s jakie to problemy z pęcherzem?

Bracia ja skurczy nie mam ale bardzo boli mnie żołądek. Wczoraj zjadłam obiad i byłam niedojedzona wiec poźarłam jeszcze dwa gołąbki i tak mnie rozbolał żołądek, do samego wieczora miałam takie skurcze nawet jak juz położyłam się spać.
Dzisiaj z kolei bardziej mnie boli jak z głodu ale pogajam w sumie sporo i nadal doskwiera...

Dni teraz takie krótkie ze na wszystko brakuje czasu. :(

Odnośnik do komentarza

Oj tak! Z tym jedzeniem to masakra jakaś! Kiedyś mogłam jeść dużo i nic mnie nie bolalo. Teraz jak zjem za dużo to brzuch puchnie, wzdęcia, zaparcia i ścisk :( ale ponoć to mija. Lekarza już wybrałam. Wizyta ustalona na 28 listopada wiec troszke poczekam ale może będzie już coś widać :)
Dni strasznie krótkie a i mnie uciekł gdzieś zapał do gotowowanka niestety :( zima idzie niestety :(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-) odebralam wyniki beta hcg 15117.24 co wedlug norm wskazuje 6-7 tc gorzej z tsh bo wyszło 4.2 ...za wysokie. Od lat lecze się n niedoczynność tarczycy i przed ciąża wyregulowalam tarczyce a teraz podskoczyła w sobote ide do endokrynologa na wizytę czeka mnie wieksza dawka hormonu. Troche się martwie czy wszystko bedzie ok.... Czy któraś z Was ma niedoczynność tarczycy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Też mam wykonać poziom bety ,ale poczekam do przyszłego tygodnia;) Robiłam na samym początku ok .3tyg.temu i miałam 1 wynik 390 po dwóch dniach 990 także przyrost był ok. Jeśli chodzi o tarczycy to kiedyś wykryto u mnie przecowciala anty tpo miałam ich ok.800 ,ale wyniki tarczycy w normie i nie było żadnych zmian na usg. więc mam tylko kontrolować tsh co jakiś czas. Dzisiaj pisałam do swojego Gina o tych bólach prosił żebym przypomniala się o 14 .00 żeby umówić wizytę. Zalecił tabletki rozkurczowe ,tylko ja nie moge ich brać bo jestem uczulona... A wy jak tam kochane ,czy któraś mamusia ma już jakieś usg ;) z dzidzią?

Odnośnik do komentarza

Mała77 mam niedoczynność tarczycy unormowaną, w poprzedniej ciąży miałam zwiększoną dawkę euthyroxu i tak zostało. Jak już będę po wizycie u ginekologa to się umówię do endokrynologa.
Moje samopoczucie kiepskie, nudności i senność towarzyszą mi przez większość dnia.
Pierwszą wizytę mam we wtorek i już nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ogzu30509wp7o.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpol6sjecv.png
https://www.suwaczki.com/tickers/860iwn15tpm52fry.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...