Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja też mam już dwuletnią uparciuszkę w domu, która teraz doczeka się rodzeństwa.
Powiem Wam, że i dla mnie ta ciąża jest taka "niecierpliwa". W pierwszej ciąży zrobiłam test i w tym samym dniu akurat miałam wizytę u lekarza bo też miałam odczyt cytologii. Wtedy ciąża była bardzo wczesna i nie było jej widać na usg. Nie robiłam też żadnej bety, a teraz ze względu na to co się stało w ostatnim cylu postanowiłam zrobić dla swojego spokoju. Myślę, że serduszka jeszcze nie usłyszę bo w przyszłym tygodniu będzie dopiero 6 tydzień i 4 dzień. A termin porodu wychodzi 06.07 :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, przeczytalam wszystkie wasze posty witam i gratuluje, bylam caly czas na.forum czekajac na.dwie kreski, odstawilam tabletki anty 13, 18 mialam okres odstawienia jak sie.uda to bede z wami lipcowka :) ciekawe czy mi sie udalo za pierwszym razem :) a co do temperatury to kurcze ja sprawdzam i mam jakies wariacje zna sie moze ktoras na tym zeby mi ocenic? pozdrawiam dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, trzymam kciuki za pozytywne testowanie! :)
Marmolit, współczuję . Dla mnie w pierwszej ciąży ten pierwszy trymestr był okropny właśnie przez mdłości. Też miałam przez większość dnia, ale nie wymiotowałam, tylko mi było cały czas niedobrze, niby byłam głodna a nic mi się nie chciało jeść.

Ja się zastanawiam, czy powiedzieć już kierowniczce o ciąży czy poczekać jednak aż powtórzę bete.

Odnośnik do komentarza

Natalia wszystko zależy od tego jaką masz pozycję w pracy i jaką masz relację z kierowniczką :) Ja z informacją o ciąży wstrzymam się jeszcze 2-3 tygodnie. Po ostatnim cyklu, który skończył się krwawieniem mimo pozytywnych testów mam duże obawy czy wszystko będzie dobrze. Zwyczajnie nie chcę spalić tematu.
Marmolit w takim razie życzę Tobie, żeby mdłości były tylko "poranne" :)

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja testowalam wczoraj i wyszły mi dwie kreski! Na bete idę dopiero w sobotę i później powtórzę w poniedziałek. W czerwcu straciłam ciąże, więc i teraz mam obawy, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Biorę duphaston i pregna start. A wy bierzecie jakieś leki? I czy macie jakieś objawy? Ja narazie nic nie czuje, a w poprzedniej ciąży tydz po owu już miałam duże obolałe piersi.

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gmleo1q8f.png

Odnośnik do komentarza

Ja biorę kwas foliowy i vitaminer dla kobiet w ciąży. Z objawów ciążowych mam tylko delikatnie tkliwe piersi. W pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze też czułam się bardzo dobrze. Za to drugi był dla mnie bardzo trudny, pobyty w szpitalu i inne nie miłe perypetie. Dopiero w ostatnim trymestrze doszłam do siebie.

Odnośnik do komentarza

Asiaczek gratulacje!

Ja też wolę się nie spieszyć i nie rozpowiadac o ciąży ale z kierowniczka relacje są spoko, pracuje w korporacji w dużym zespole z czego w tym roku 3 dziewczyny odeszły na L4 ciążowe z czego dwie juz urodziły : )

Z objawów ja juz tydzień temu zauważyłam większe piersi, teraz są w dodatku bolesne, poprawiła mi się cera ale przede wszystkim mam wzdęcia i brzuch jak balon. W pierwszej ciąży w ogóle tego nie miałam, na co dzień tez płaski a teraz ledwie moje stopy widze : D

Odnośnik do komentarza

Witam ,3 tyg. temu dowiedziałam się o ciąży. po wczorajszym usg wychodzi że pecherzyk ma 5 tyg.i 3 dni ,martwi mnie że nie było w środku zarodka ,ale lekarz twierdzi że za tydzień powinien się pojawić. A jak wasze usg kochane ? czy już widzialyscie coś więcej po za pecherzykiem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...