Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :) od przedwczoraj obserwuje forum i właśnie teraz weszłam z zamiarem założenia wątku lipcowych mam, a tutaj proszę już jest :)
Ja w sobotę zrobiłam pierwszy test i pojawiła się delikatna druga kreska. Dzisiaj powtórzyłam test i są dwie wyraźne kreseczki. Za kila minut wybieram się zrobić betę.

Odnośnik do komentarza

Tilana! Faktycznie! Pamiętam taki post i myślałam sobie, że tyyyyle jeszcze czasu do lipca. A tu już kolejne Lipcóweczki choć tak patrzyłam ze jakoś długo się nie pojawiały na forum jako nowy wątek w porównaniu z innymi miesiącami i jak już zobaczyłam nie mogłam się opanować żeby nie napisać. Szczerze ten bieg czasu trochę mnie przeraża ale cudownie patrzeć już jak rozwija się dziecko, każda nowa umiejętność Niunia daje mi dużo radości :) Tilana nigdy nic nie wiadomo może akurat dzidzia będzie chciała posiedzieć do lipca. Sama mam urodziny w lipcu fajny miesiąc :D gratuluję z całego serducha. Między dziećmi będziesz mieć dość mała różnicę wiekową, sama chciałabym jeszcze jedno dziecko właśnie za dwa lata ale zobaczymy jak wyjdzie, no nic nie będę Wam tu spamowac swoimi wypocinami :) życzę miło spędzonej ciąży na forum i jak najmniej zmartwień ciazowych dziewczyny :)

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza

Majka i Pati trzymam kciuki :)
Ja zrobiłam betę i wyniki mają być po 14-ej. Też mam spore obawy bo poprzedni cykl zakończył się 2 pozytywnymi testami i niestety po kilku dniach po testowaniu pojawił się krwotok. Oby tym razem wszystko było dobrze.
Natalia zatem czekamy na nasze wyniki :)

Odnośnik do komentarza

Natalia Twoje wyniki wydają się być dobre, tym bardziej, że robione przed spodziewanym okresem. Nasze wyniki są wyższe bo jesteśmy pewnie wyżej w ciąży. Na początku ciąży każdy dzień ma znaczenie. Ja wizytę mam zaplanowaną tak jak wspomniałam na 15.11. Prawdę mówiąc ten termin miałam wyznaczony wcześniej bo mam przyjść po wyniki cytologii,którą wcześniej robiłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...