Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja po porodzie


Gość Patty95

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie kobietki, mam pytanie czysto teoretyczne, bo po weekendzie mam wizytę u ginekologa (kontrolną po porodzie).
Czy jeśli chciałabym wrócić do tabletek anty to muszę czekać do pierwszego okresu czy można zacząć brać je wcześniej? Nie karmię piersią więc dziecku nie zaszkodze, ale jednak nigdy nie wiadomo kiedy ta pierwsza miesiączka się pojawi..
Wiecie coś na ten temat?
Chciałabym jak najszybciej zacząć się z powrotem zabezpieczać. Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza

Ja bym ci poleciła naturalna antykoncepcję. Po urodzeniu dwójki dzieci i braniu tabletek przez przeszło 10 lat postanowiłam takiej własnie ochrony spróbować. Dzisiaj po prawie roku stosowania nie zamienię jej na żadna inną. Komputer cyklu [reklama usunięta] wyznacza moje dni płodne na podstawie pomiaru temperatury, poziomu hormonu lh i jakości śluzu szyjkowego. Wymaga troszkę dyscypliny, ale przynajmniej wiem że nie truje swojego organizmu chemią.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza
Gość mom of two

Ja mam spiralke bez hormonow. Okres ma byc o truche dluzszy, ale dokladnie jeszcze nie wiem bo nie dostalam jeszcze po porodzie synka w Maju. Nie chcialam hormonow poniewaz karmie piersia i od hormonow w przezlosci przybieralam na wadze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...