Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamusie 2019 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kama, anusiak superrrrr! :D gratulacje!
MargoAnn witaj, ja również nie mam fejsa. Była propozycja założenia zablokowanej grupy tutaj (nawet ja ją już zakladalam) ale jeszcze nowe mamusie dochodzą także zrezygnowalysmy. Moja grupa z poprzedniej ciąży ciągnie wlasnie już drugi rok na takim prywatnym forum.
Ewelinka ja rodziłam synka na jaczewskiego w Lublinie i terazv też chcę tam rodzic. Nie ukrywam że mam tam znajoma położna i chociaż ona mi porodu nie przyjmowała to szepnęła słówko innym położonym. Nie wiem czy to pomogło ale byłam zadowolona. Poza tym moja lekarka też tam przyjmuje i parę razy umawialam sie z nią na badania na izbie i miałam jako tako obeznany ten szpital. Ponadto tam jest najlepszy odzdzial noworodków więc jakby (odpukac) coś było nie tak to i tak dzidziuś tam trafi. O Puławskiej porodowce nic nie słyszałam, ale w zasadzie o wszystkich szpitalach w Lublinie mogę co nieco powiedzieć, więc bliżej rozwiązania możemy do tego tematu wrócić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Anusiak89 Kama _86 Gratulacje dziewczyny:) cieszę sie że wszystko dobrze .Mam nadzieje że za jakies 2 tygodnie też zobaczę swoje maleństwo.Na razie grzcznie czekam na wyniki bety;)
Izu88 Mój lekarz też pracuje w szpitalu na jaczewskiego i też mam zamiar wybrac własnie ten szpital :) .Obawiam sie tylko czasu dojazdu ,tłumów i czy zostane przyjęta jak już zacznie sie poród .

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza

Kama_86 biedna jestes z tym żołądkiem oby szybko ci przeszło .A dostałas zwolnienie?.U mnie z jedzeniem na razie nie jest źle oby tak zostało.Musze zapytac mamę czy miała mdłosci w ciążach. Słyszałam że czesto sie tak zdarza ze jeżeli matka nie miała mdłosci to i córka prawdopodobnie też nie bedzie mieć. Oby to była prawdziwa teoria:).Zapytam sie dopiero jak już wszystko bedzie pewne bo na razie nikt z rodziny nic nie wie :/ i tak siedze na zwolnieniu i nie ma z kim porozmawiac i sie wyżalic .Kurcze nawet po miescie bardzo nie chodze żeby nie wpasc na tesciowa ;)

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie zalogowałam się na stronę laboratorium i przez przypadek odczytałam wyniki beta HCG bo nie spodziewałam się że już są dostępne . Mój wynik to 693,7 mIU/ml huurrraaa. Wychodzi na to że to 5 tydzień :D
Biska03 a dzieje ci się coś z pęcherzem? moja koleżanka prawie przez całą ciąże brała leki na problemy z pęcherzem bo też miała złe wyniki ale nie miała żadnych dolegliwości .Później okazało się że za każdym razem gdy pobierała mocz do pojemnika zanieczyszczała niechcący próbkę i stąd te złe wyniki . Nie wiem dokładnie co ci tam wyszło ale jeżeli jakieś bakterie to może to ten sam problem co u mojej koleżanki.
Dopadła mnie z rana ochota na rosół więc stoję od 7.00 i gotuję :D

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Odnośnik do komentarza

Biska03 a co ci tam wyszlo zlego w tym moczu?
Ewelina26 chyba nie zawsze sie sprawdza bo moja mama nie miala mdlosci a moja starsza siostra w obu ciazach miala ja teraz tylko w drugiej. Wiec chyba nie ma co sie tym.sugerowac. Oczywiscie pewnie moze sie tak zdazyc ze bedzie podobno jak u mamy ale.wychdzi na to ze nie jest to regula. Za to ja moge powiedziec ze u nas akurat sie to sprawdzilo w przypadku rozstepow ze nie mialysmy z siostra i mama rowniez ale pewnie zdazy sie tak ze bedzie mama ktora bedzie miala zupelnie inaczej.
Kama_86 anusiak89 super wiesci. Cieszymy sie razem z wami ze wszystko dobrze na badaniach.
U mnie wciaz mdlosci nie przechodza niestety. Do tego pojawilo sie okropne zmeczenie a synekiem trzeba sie zajac. Ale za to juz od polowy listopada bede miec pomoc bo moj tata ma mi pomoc w opiece nad malym. To troche sobie odpoczne

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0agqr5vtbw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv4z17qgv3lqwu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...