Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamusie 2019 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane dziękuję za wsparcie
Jestem po wizycie pani doktor mnie zbadała przyszła polozna trzymała mnie za rękę glaskala,mówiła do mnie że wszystko będzie dobrze...Chciało mi się strasznie płakać :(
Powiedziała mi że szyjka zamknięta,zadzwonila do szpitala na early pregnance umówiła mnie na usg za tydzień,powiedziała że tak się czasami zdarza ale że jest dobrej myśli.
Myślicie że to jakiś znak?
Dziś zrobiłam znowu test i wyszła bladziutka.kreska z tego wszystkiego zapomnialam zapytać p.doktor,myślę sobie czy to nie przez krew ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, czytam was od kilki dni, ja gratuluje tym co sie udalo ja mam pytanie 13 pazdziernika odstawilam anty od razu zaczelismy sie starac moze zbyt pochopnie ale jak.myslicie udalo sie zaskoczyc i kiedy wg was powinnam testowac? Delikatne plamienie mialam pod koniec tygodnia liczymy na dwie kreski ale nie mam pojecia kiedy sprawdzac

Odnośnik do komentarza

Angel - tydzień to odległy termin....
Ale szyjka zamknięta :)
Ja bym nie wytrzymała i leciała gdzieś prywatnie. Teraz jak miałam silne bóle po lewej, to jednego dnia rano wpadłam na pomysł i poleciałam do prywatnej przychodni którą często mijam, a w której nigdy nie byłam. Powiedziałam że chce wykluczyć lewy jajowód, wzięli stówke z hakiem i zrobili mi usg. Było ok, 4ty tydz, tyle że pecherzyk jeszcze pusty był. Dzisiaj mam drugie badanie, już w swojej przychodni.
Dopiero teraz widzę że u Ciebie w suwaku 4-5 tydzień. Bardzo wcześnie. Też nie będzie dużo widać na usg. Ponadto w tym czasie można mieć taki pseudo okres - niektóre kobity mają. No i możesz mieć silne bóle okołoimplantacyjne.
Co do bladej kreski - moze jest blada bo jest wcześnie.
Trzymam dalej te kciuki !
A ja nadal fatalnie... Boli brzuch jak na okres, mdli i ... spałam ponad godzinę. Chyba musze jutro w pracy poeiedzieć choć nie chcę :(

https://lb1f.lilypie.com/fJ4lp2.png

Odnośnik do komentarza

Cotobedzie - najlepiej beta hcg z krwi zrób w dniu miesiączki. Mi w poprzedniej ciąży wyszedł z moczu pozytyw dopiero w 7 tyg.
I zastanów się czy czujesz się teraz jakoś inaczej niż zwykle. Ja tym razem parę dni po zapł. nagle zasnęłam w metrze, normalnie czułam się wyczerpana po robocie jak nigdy. Potem ciągle byłam senna i zmęczona plus miałam bóle okresowe już ponad tydzień przed spodziewaną, a normalnie miałam je zawsze 1-2 dni przed. Mówią że przed okresem za wcześnie na objawy, a ja je czułam i już. A teraz są mega nasilone....

https://lb1f.lilypie.com/fJ4lp2.png

Odnośnik do komentarza

Cotobedzie - jest ten cień po lewej pojawił sie dopiero po zakropleniu, to jest szansa. Wtedy z córką w 6 tyg miałam taki bladziutki cień i znajoma powiedziała że się nie liczy. A za tydzień był już pozytyw.
Ale nie wiem czy na świeżym teście pod światło można uzyskać taki sam obraz.
Gin nic Ci nie powie. Ja przed betą teraz byłam i powiedział że mało prawdopodobne. No i co - jestem w ciąży :)
Tylko beta z krwi.

https://lb1f.lilypie.com/fJ4lp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...