Skocz do zawartości
Forum

Szkoła policealna


Gość patrycha018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania baran

Ja natomiast ukończyłam technika sterylizacji medycznej i jestem mega zadowolona z tego kierunku. Teraz sobie pracuję w szpitalu i sterylizuję narzędzia. Super mega fajna praca. Na spokojnie. Polecam net kieunek

Odnośnik do komentarza

Polecam szkołę Cosinus w Bytomiu. Obecnie skończyłam pierwszy semestr opiekuna medycznego. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, dobrze wyposażona pracownia. Kadra w tej szkole na najwyższym poziomie. Pani w sekretariacie zawsze pomocne.

Odnośnik do komentarza

Co do wyboru szkoły, to ja trafiłam w Internecie na szkołę Pascal. Uczę się w Tczewie na kierunku Technik usług kosmetycznych i szczerze polecam! 
Od tego semestru przepisuję się do ich nowego oddziału w Gdańsku (mam o wiele bliżej) i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Kiedyś uczyłam się niecały semestr w Cosinusie i było średnio. Kolejki, zmęczone Panie w sekretariatach itp. itd. W Gdańsku wszystko startuje na nowo i jest bardzo indywidualne podejście do słuchacza. Jedyny minus dla osób, które dopiero się zapisują do Gdańska- mało kierunków do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://kire.pl/oferta/szkolenia/single/1180:prawo-oswiatowe-w-pigulce znajdziecie Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze studia podyplomowe, szkolenia i kursy dla nauczycieli i dyrektorów szkól. Wszelkie informacje o szkoleniach oraz kontakt znajdziecie na stronie. 

Odnośnik do komentarza

Jako tata polecam szkołę policealną PASCAL. Wraz z żoną chodziliśmy do oddziału w Krakowie. Ja chodziłem na technika sterylizacji medycznej i tutaj wystarczyło pojawić się raz w miesiącu w weekend na zajęciach, żeby mieć zaliczenie itp., a żona chodziła na asystentkę stomatologiczną i chodziła na zajęcia co 2 tygodnie. Zdarzało sie, że jak nasz synek się pochorował, albo coś to ja albo ona nie mogliśmy iść na zajęcia, ale nikt nigdy nie robił z tym problemów, ani nie nakładali na nas żadnych kar, co chyba w innych miejscach jest standardem... wszyscy bardzo wyrozumiali. Miejsce zdecydowanie prorodzicielskie. Teraz oboje pracujemy w zawodzie 💪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...