Skocz do zawartości
Forum

Szkoła policealna


Gość patrycha018

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycha018

Hej dziewczyny :) Wiem, że wiele z Was chodzi do szkoły policealnej zaocznie i też bym się chciała zapisać. Niestety nie udało mi się zrobić nic poza technikum, bo wiadomo, dzieci, rodzina i tak wyszło :) Teraz chciałabym nadrobić zaległości. Do jakiej szkoły chodzicie? Jaką polecacie, jaką nie? Jaki kierunek? :) Zdobyłyście pracę po tym kierunku? :)

Odnośnik do komentarza
Gość konkretnaa

~ttedixa
najgorsza szkoła, połowa zajęć odwoływana, praktyk szukasz na własną rękę, nie polecam

Gdzie niby połowa zajęć jest odwoływana? Ja chodzę do żaka już na 3 semestr i zajęcia były odwołane chyba z 2 razy dotychczas. Co do praktyk - to normalne, że się ich szuka na własną rękę, niby dlaczego miałaby to robić szkoła? Tak jest w każdej szkole, tak samo też na studiach. Mi to pasuje, można znaleźć miejsce, w którym chce się popracować i można się wiele nauczyć

Odnośnik do komentarza
Gość 045-6094iga

Weźcie przestancie, na zapisalam sie na wizazystke i to był bardzo słaby pomysł. W Całym listopadzie mieliśmy jeden raz zajęcia. I jak sięwypisałam to sie nagle okazało, że musze jeszcze 3 miesiace płacić a nie bede chodzic juz tam

Odnośnik do komentarza
Gość matyldziaaaa

Wizażystka to kurs roczny, nie kierunek. Jeśli jakieś zajęcia nie odbywają się w danym miesiącu, to odbędą się później, bo oni muszą zrealizować cały plan. Przecież wiadomo, że nauczyciel może się rozchorować. Z doświadczenia wiem, że zajęcia są później odrabiane. Lepiej zapytać, chwilę poczekać, a nie od razu się wypisywać. A co do tych trzech miesięcy, to przecież już w umowie masz zapis o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia, więc nie wiem co Cię tak zdziwiło

Odnośnik do komentarza
Gość AngelikaGro

Ja chodzę do szkoły Cosinus, wybrałam kierunek kosmetyczny. Jeszcze realizuję naukę, ale już widzę że salony chcą mnie przyjąć na praktykę z możliwością pozostania do pracy. 😀Zależy jaki Ciebie kierunek interesuje, jakie masz zainteresowania. Jeśli lubisz dokładność, precyzję i ciekawi Cię branża Beauty to możesz realizować ten kierunek w Cosinus - 2 lata nauki. Szkoła stawia na wiele ćwiczeń i praktyki, a to ogromny plus. 😉 

Jak sprawdzić stronę www.cosinus.pl  to można tam znaleźć zakładkę z kierunkami. Naprawdę jest w czym wybierać. 😉 Warto poczytać i zobaczyć co dany kierunek oferuje oraz spojrzeć na rynek na co teraz jest popyt, ale zawsze warto robić to co nas interesuje. 😉

Szkoła oferuję naukę również za darmo oraz otrzymanie kwalifikacji. W trakcie szkoły lub po zdanych egzaminach można szukać pracy. 

Ja z doświadczenia powiem, że to był dobry wybór szkoły! POLECAM COSINUS!

 

AngelikaGro

 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Jestem studentką psychologii i prowadzę badania na temat decyzji macierzyńskich ;)

Mój post jest całkowicie prywatny i mam nadzieję, że nikogo on nie urazi i nie odbierze go za ofensywny lub naruszający regulamin, liczę jedynie na empatię i pomoc, ponieważ mój temat nie należy do najprostszych, próbuję w  nim łączyć biologię z psychologią więc znalezienie badanych graniczy z cudem. Niezmiernie dziękuję, jeśli zdecydujesz się mi pomóc 😊

Bardzo mi zależy na jak największej liczbie odpowiedzi, żeby moje badania były rzetelne, proszę o pomoc i wzięcie udziału w krótkiej ankiecie na ten temat. Udział jest całkowicie anonimowy i dobrowolny ;)

 

Bardzo dziękuję! ;)

 

https://ankiety.uksw.edu.pl/index.php/926257?lang=pl&fbclid=IwAR273pqVPeAAZp0GyTcoZ1oTJjUb5czWhwGom6YGXjn0cg69FPb9ikY9SmA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...