Skocz do zawartości
Forum

Co skuteczniejsze, Ovarin, Inofrem, Infolik?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Dziewczyny!
Czy któraś z Was stosuje bądź stosowała któreś z tych suplementów i sprawił on, że ujrzalyscie upragnione II kreseczki?
Jeśli tak to jak długo go stosowałyscie i co najważniejsze - który z nich wg Was najlepszy?
Mi Lekarz zalecił brać Ovarin (2 tabletki dziennie) zaczynam zaraz 3 opakowanie i widzę jakieś już efekty (mniejsze owłosienie, w miarę regularny okres - a to już sukces bo wcześniej bez wspomagaczy nie miałam na co liczyć). Dzięki serdeczne za wszystkie rady, odpowiedzi itd.

Odnośnik do komentarza

Witaj MarSed27
Starałam sie o dziecko prawie rok chociaż nie mamy z mężem żadnych problemów, badania ok. Stosowalam Ovarin przez 2 cykle i jedyne co zauważyłam to MEGA bolace piersi i odstawiłam a zaczęłam pić Inofem 2 saszetki i w 2 CYKLU sie UDAŁO!!naprawdę polecam!!
warto też dołączyć Castagnus 2tabl. (ziołowe tabl.na owulacje i nie tylko, ma dużo zalet, przeczytaj ulotke na inernecie) i Olej z wiesiołka (4-6tabl od 1dnia cyklu do owulacji) i pić herbatke z siemie lniane na śluz i TO wszystko zadziałało!
Po Inofem 1 cykl nic nie zauważyłam tylko wysypana na twarzy i częste niestety rozwolnienia, a w 2 cyklu cera super, żołądkowo ok i PIĘKNY śluz płodny i wtedy do dzieła! Polecam też testy owulacyjne bo w 2 cyklu też używałam
Powodzenia dla Ciebie;-)

Odnośnik do komentarza

Przed pierwszą ciążą piłam kilka miesięcy inofem i jak przestałam pić to się udało chyba po dwóch miesiącach A teraz przez pół roku bram Ovarin i też jak mi się skończył to po miesiącu zaszlam w ciążę :-) Także to mój sposób: przerwac branie tych specyfików i brać tylko kwas foliowy :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość soporopo

W poprzedniej ciązy po 2 cyklach się udało, przed samymi staranami brałam mamadha premium prze zjakieś 3 miesiące żeby się jak najlepiej przygotowac, lekarz mi mowil że witamina D wspomaga płodność w a moich witaminach jest aż 2000 jednotek.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/6/2020 o 9:58 PM, Gość GośćK napisał:

Hej 🙂

Biorę Ovarin od kilku dni.. Od 3 dni spóźnia mi się miesiączka. Wcześniej się to nie zdarzało, zawsze regularne cykle. Czy to możliwe, że tabletki wywołują opóźnienie?

Mi ovarin wywołał opóźnienie, a raczej wprowadził rewolucje w gospodarce horm. Okres pojawił się po 64 dniach a od tego opoznieznia ładnie się skraca ( początkowo cykl 39 dni a ostatni 30 i zaczęły pojawiać się owulacje)

oczywiście prócz ovarinu dieta - olej lniany, czarnuszka, rośliny strączkowe, więcej warzyw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...