Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Czuczi

Poronienie zagrażające!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej może któras z was była w takiej sytuacji i może mi odpowiedzieć mianowicie w 8 tygodni ciąży trafiłam do szpitala z krwawieniem po badaniach okazało się że z ciąża wszystko ok serduszko bije. Na wypisie mialam napisane poronienie zagrażające dostałam luteine dopochwowa i dużo odpoczynku. Moje pytanie brzmi czy teraz jest większe ryzyko że dziecko urodzi się z jakąs wada czy to krwawienie nie ma wpływu na stan zdrowia dziecka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Yzaa

Hey. Ja w pierwszym trymestrze plamilam kilka razy krwią, najpierw żywo czerwona a na koniec brązowa. Brałam duphaston , potem luteine. Przy tym ostatnim plamieniu okazało się że przyczyną jest krwiak podkosmowkowy. (Przy pierwszych plamieniach na USG go nie było.) Wszystko przeszło w okolicy USG połówkowego. Na USG 1, 2 i 3 trymestru wyszło że z dzidziusiem wszystko ok, zdrowy, tak samo test pappa wyszedł dobrze. Trzymam kciuki żeby u Was też wszystko dobrze się skonczylo !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sawana123

Ryzyko zawsze jest że dzidzi urodzi się z jakąś wadą nawet testy nie dają 100% pewności, czasami krwawienia wynikają np. z krwiaka a czasami z tego że organizm chce wydalić uszkodzony lub obarczony jakąś chorobą zarodek. A czasem leki które bierzemy by powstrzymać poronienie szkodzą dziecku. To loteria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krwawienie raczej nie ma wpływu na to czy dziecko urodzi się z wadą czy nie... Ja od początku ciąży ( teraz 19 tydzień) plamiłam i brałam luteine i no-spe, w sumie do tej pory biorę. Nie ma co się martwić :) A jak masz jakieś wątpliwości porozmawiaj z lekarzem o swoich obawach on ma doświadczenie w takich sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...