Skocz do zawartości
Forum

Poronienie zagrażające!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej może któras z was była w takiej sytuacji i może mi odpowiedzieć mianowicie w 8 tygodni ciąży trafiłam do szpitala z krwawieniem po badaniach okazało się że z ciąża wszystko ok serduszko bije. Na wypisie mialam napisane poronienie zagrażające dostałam luteine dopochwowa i dużo odpoczynku. Moje pytanie brzmi czy teraz jest większe ryzyko że dziecko urodzi się z jakąs wada czy to krwawienie nie ma wpływu na stan zdrowia dziecka

Odnośnik do komentarza

Hey. Ja w pierwszym trymestrze plamilam kilka razy krwią, najpierw żywo czerwona a na koniec brązowa. Brałam duphaston , potem luteine. Przy tym ostatnim plamieniu okazało się że przyczyną jest krwiak podkosmowkowy. (Przy pierwszych plamieniach na USG go nie było.) Wszystko przeszło w okolicy USG połówkowego. Na USG 1, 2 i 3 trymestru wyszło że z dzidziusiem wszystko ok, zdrowy, tak samo test pappa wyszedł dobrze. Trzymam kciuki żeby u Was też wszystko dobrze się skonczylo !

Odnośnik do komentarza

Ryzyko zawsze jest że dzidzi urodzi się z jakąś wadą nawet testy nie dają 100% pewności, czasami krwawienia wynikają np. z krwiaka a czasami z tego że organizm chce wydalić uszkodzony lub obarczony jakąś chorobą zarodek. A czasem leki które bierzemy by powstrzymać poronienie szkodzą dziecku. To loteria.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...