Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza druga bardzo blada druga kreska na teście owulacyjnym?


Gość kolin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj powtórzyłam test i wyszło to samo bardzo blada druga kreska. Wytłumaczcie mi dlaczego tak się dzieje skoro nie ma owulacji dlaczego ta kreska się pojawia? Czy nie powinno być tak że pojawa się jedna kreska przy braku owulacji? Czy ta druga kreska pojawia się bo trochę tego hormonu jest zawsze czy jak? A może ma to związek z niedawno przebytym porodem? Przypomnę że jeszcze nie miałam miesiączki po porodzie

Odnośnik do komentarza

Kolin słaba kreska oznacza, że ilość hormonu LH jest na "normalnym" poziomie w organizmie, (a jest generalnie w 95% taki sam-niski) czyli, że test go w ogóle wykrywa. Jak następuje nagły wzrost LH kreska ciemnieje i jak są obie zbliżone kolorem do siebie znaczy, że hormonu jest najwięcej. Jak na obrazku, zielona linia.

monthly_2018_08/co-oznacza-druga-bardzo-blada-druga-kreska-na-tescie-owulacyjnym_69173.jpg

Odnośnik do komentarza

Poronienie samoistne na bardzo wczesnym etapie. Ponoc bardzo częsty przypadek. Kobiety, które nie monitorują nawet nie wiedza, ze były w ciąży i poroniły. Lekarze mi mówili, ze 90 % kobiet nawet nie wiedziały, ze ronily.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...