Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie obudzil potworny dlawiacy kaszel...psa. Takze teraz ja u lekarza bo z przeziebienia nie moge wyjsc a zaraz potem weterynarz bo licho wie skad te psie problemy. Podoba mi sie ta Wasza grupa. Z tamtej odeszlam. Tutaj wiecej wsparcia mniej statystyk ;)

Odnośnik do komentarza

Spartek melduj sie po wizycie :)
Waris u mnie tez pierwsza ciaza w ktorej spac nie moge. Krece sie caly czas i nie moge sie ulozyc. Kurcze dopiero 8 tc ami juz brzuch przeszkadza. Zazwyczaj spie tak pol na brzuchu, pol na boku. A teraz od dwoch dni nie moge. Gniecie mnie strasznie. Ja dosc szybko brzucha dostawalam ale zeby juz teraz?

Evi kurde nigdy nie slyszlam zeby moj pies kaszlal. Chociaz moja suka to zazwyczaj haftuje wszystkim.
Evi ja to wychodze z zalozenia ,ze fb dziala na ludzi jak plachta na byka. Jestem na kilku grupach akwarystycznych i co tam sie dzieje. to wola o pomste do nieba. Wszyscy hejtuja,wysmiewaja. Wczoraj zaczelam juz usuwać te grupy bo szkoda nerwow. Zamiast jeden drugiemu pomoc to tylko kpiny i hejt.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Spartek melduj sie po wizycie :)
Waris u mnie tez pierwsza ciaza w ktorej spac nie moge. Krece sie caly czas i nie moge sie ulozyc. Kurcze dopiero 8 tc ami juz brzuch przeszkadza. Zazwyczaj spie tak pol na brzuchu, pol na boku. A teraz od dwoch dni nie moge. Gniecie mnie strasznie. Ja dosc szybko brzucha dostawalam ale zeby juz teraz?

Evi kurde nigdy nie slyszlam zeby moj pies kaszlal. Chociaz moja suka to zazwyczaj haftuje wszystkim.
Evi ja to wychodze z zalozenia ,ze fb dziala na ludzi jak plachta na byka. Jestem na kilku grupach akwarystycznych i co tam sie dzieje. to wola o pomste do nieba. Wszyscy hejtuja,wysmiewaja. Wczoraj zaczelam juz usuwać te grupy bo szkoda nerwow. Zamiast jeden drugiemu pomoc to tylko kpiny i hejt.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Odnośnik do komentarza

Doczłapałam do domu.
Wszystko w porządku, zarodek jest serduszko bije, plamień nie ma ona nie wie skąd to było ... obejrzała wszystko dokładnie i stwierdziła że nie ma nic co by wskazywało na zagrożenie. Jajo siedzi głęboko - hehe ;) wg OM 7t wg USG tydzień młodsze. Ale to już wiemy od tygodnia ;)

termin roboczy: 13 maj

dostałam pakiet badań, za 2 tygodnie kolejna wizyta. I będzie skierowanie na prenatalne.

Lekko się uspokoiłam, ale brzuch dalej kuje. Usłyszałam że kuje bo rośnie ... no nic ... chyba wie co mówi i co widziała ;)
trza zaopatrzyć się w nospę.

Idę sobie śniadanie zrobić bo z tych nerwów to rano mi nic przez gardło przejść nie chciało.

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6p07wws4ayx26.png

Odnośnik do komentarza

Ulinek, ja poszłam 6+6 i miał pretensje ze tak późno haha

Mnie brzuch boli jak spie na brzuchu, choćby na kawałku brzucha się położę i zaraz boli, wyciągnęłam poduchę ciążową z szafy, wyprałam i spie bez bólu, choć się budzę bo ona mi nie pozwala spokojnie sie przez sen kręcić.. a w pierwszej ciąży miałam tak samo. no i brzuch rośnie.. znów będzie duży ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3k5eupxrkk.png

Odnośnik do komentarza

Ja też już mam mdłości, wizyta dopiero za tydzień. Ale dziewczyny mam problem, nie wiem co robić. Jutro mam podpisać umowę w drugiej pracy. I nie wiem czy podpisać a o ciąży powiedzieć za jakiś czas, czy już teraz, chociaż u lekarza nie byłam. 3 mc temu poronilam, więc jakby teraz znów (odpukać) coś by się stało, spalilabym mosty za sobą. Siedzę i myślę.

Odnośnik do komentarza

Siekierkowska - ja mialam ost 4 dni przerwy w mdlosciach i zanim sie wystraszylam wrocily z podwojna sila. Takze ciesz sie przerwa ;) bo to pewnie to.

Truskiew - w Poznaniu panuje kaszel kennelowski i sie okazuje ze psiaki moga zarazic wlascicieli. Poki co ja i maz na zwolnieniu do konca nastepnego tygodnia a pies zastrzyki. W domi zdrowa juz tylko sunia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...