Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2019


Gość marzenka91

Rekomendowane odpowiedzi

dziś 21 dzień cyklu. od wczoraj bolały mnie piersi i ciągle chciało mi się spać. coś mnie tknelo i zrobiłam test... pokazał się cien drugiej kreski. zglupialam. pobiegłam szybciutko na betę- 14,8!!!! jestem przeszczesliwa! Witam wszystkie majóweczki!

Odnośnik do komentarza

ja powiedziałam tylko przyjaciółce. boję się. dzisiaj i w piątek idę powtórzyć bete, bo lekarz wczoraj trochę sprowadził mnie na ziemię i kazał mi się jeszcze tak szybko nie cieszyć, bo ta beta mimo wszystko wg niego jest dość niska i musimy najpierw sprawdzić przyrost. jak będzie ładnie wzrastać i będzie powyżej 100 to zrobimy usg i wtedy będę mogła się cieszyć :(

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Bardzo możliwe ze będzie za wcześnie, ale musze iść teraz poniewazt pracuje fizycznie na trzy zmiany i potrzebuję l4. Zaraz pewnie zaczniecie, ze ciąża to nie choroba itp. Ale w naszej firmie kobiety w ciąży mają przywilej pójścia na zwolnienie od samego początku. (Praca w godzinach nocnych, dźwiganie itp.) A po drugie staraliśmy się z mężem 2 lata i wolę dmuchać na zimne. Brzuch mnie caly czas boli jakbym okres miała...lekarz kazał nospe brać. Narazie jeszcze w to nie wierzę, że jestem w ciąży!!!pozdrawiam
A Wy jak się czujecie?

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

To ja się przywitam założyłam ten post jeszcze z wielką niewiadomą czy wgl będę majówka i bach w niedzielę okazało się że dobrze przeczuwałam pokazała się cienką mała kreska wczoraj test powtórzyłam i okazało się że kreska coraz mocniejsza :) termin @ miałam na 01.09 i nie spodziewałam się że tydzień przed test wyjdzie pozytywny :) mam 27 lat w domu 5latke i 3 latke które kocham nad życie :) ciąży trzeciej nie planowałam ale jak wiecie zabezpieczenia są z 1 setną procenta niewiadomą i tak się stało poraz drugi że nas zawiodło i bd mieli bobaska :) ja się cieszę w niebo głosy bo to wspaniały dar od Boga :) za miesiąc mamy ślub i dużo mam do załatwienia ale myślę że damy radę :) termin mam na 11.05.2019 ale wizyta 19.09 potwierdzi nam to :) z objawów mam ból brzucha jak na @ i jestem ciągle zmęczona :) pracować bd do ślubu a po ślubie idę na L4 :) pochodzę z Torunia :)
Pozdrawiam was i gratuluje każdej :)

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna8904

Ja też chyba nie uwierzę dopóki nie zobacze na usg... cały czas się boję, ze jeszcze wszystko się może wydarzyć bo to dopiero początek... najgorszy ten brzuch bo mnie boli cały czas jakbym okres miała dostać...
Trzymajcie się dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka91

Dziekuje bardzo :*
Tak miałam zawroty głowy mój mówił że mam anemię i do lekarza mam iść jednak ja wiem że to nie to :) no i przeczucia że to ciąża jest :) teraz mam ból brzucha jak na@ oraz doszły piersi :) na betę nie idę bo wiem że tam wszystko ok bobas się rozwija :) boje się wymiotów bo z druga córka miałam je niestety :( od soboty wchodzę w 5tc i może być ciekawie :( a najważniejsze mam zaburzenia snu co widać budzę się o siedzę do 10 a potem senna a spać nie mogę bo ode dziś do pracy :(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Zdaje się, że ja też w maku zostanę mamą :)
To będzie moje pierwsze dziecko, z mężem staraliśmy się trzy cykle.
Wczoraj był 34dc A ja bez miesiączki - nie spodziewałam się mimo to ciąży, bo miałam wszystkie objawy typowo na okres. Jednak dwa testy i na obydwóch dwie grube czerwone krechy :)
W przyszłym tyg pójdę do lekarza.
Ma chwilę obecną radość miesza mi się z przerażeniem i niedowierzaniem- naprawdę będziemy rodzicami? ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjhdlfcz69.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...