Skocz do zawartości
Forum

Cork University Maternity Hospital/Ireland


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktoras przebywa na zielonej wyspie i zamierza tu rodzic jak ja to polecam serdecznie ten szpital.Bosko i wspaniale to malo powiedziane, skacza nad toba , wszystko za free. Jak dla mnie bomba i jesli zdecyduje sie na drugiego bobo to tylko tu :)

Odnośnik do komentarza

witam
chciała bym dowiedzieć sie czy masz moze jakiś kontakt do szpitala Maternity
niestety poroniłam w nim a tu w Polsce jest mi potrzebna moja karta i nie wiem jak ja odzyskać
była bym ci wdzięczna za wszelką pomoc

DOROTA

Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochaj

Odnośnik do komentarza

Irlandia podoba nam się, chociaż za wiele jeszcze nie zwiedziliśmy.

Tu chyba i kara nie pomoże, dziś weszłam do niej do pokoju :Szok: Jak w składzie makulatury... Na pewno tak nie wygląda pokój księżniczki :zmartwiony:

Chciałabym Cię zapytać, co muszę mieć ze sobą jadąc do porodu? Nie dostałam żadnej listy, a każdy szpital wymaga innych rzeczy.
I jeszcze jedno. Czy pomimo wyznaczonej godziny wizyty, zawsze się tyle czeka zanim cię przyjmą? Wczoraj byłam na "wywiadzie" i miałam być na 10.15 a przyjęli mnie ok 12.

http://s2.pierwszezabki.pl/010/010022930.png?6037

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Niestety tye sie czeka :( chyba ze masz prywatne ubezbieczenie ale wnioskuje ze nie masz skoro bylas na publicznym wywiadzie :(

W szpitalu nie dadza Ci żadnej listy....mają ja opublikowana w ksiązcze takiej o szpitalu. Jesli nie masz jej (a mozna ją wziąść wlasnie przy biurku podczas wywiadu) i tam masz napisane co potrzebujesz....generalnie wszystko dla siebie i dla dziecka.
oni daja tylko mleko jesli nie chcesz karmic piersia i smoczki do tego a jak karmisz to laktator elektryczny. i to tyle reszte musisz miec ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dla Ciebie :
-koszula do porodu-moze byc t-shirt taki xxl :)
- koszule po porodzie czy pizamy,
-szlafrok
-podklady poporodowe
-woda do picia
-ja mialam jeszczze do podmywania tantum rosa-polecam, szybko sie i ładnie rana goi
-wkladki laktacyjne
-majtki jednorazowe poporodowe
-pzrybory kosmetyczne + reczniki

Dla dziecka:
-bodziaki
-pajacyki
-sol fizjologiczna
-waciki
-pampersy
-mokre chusteczki do tylka
-sudocrem
-sliniaczki
-mnóstwo tetrowych pieluch
-do podlozenia pod buzie bawelniana pielucha
-----> smoczek:) jesli masz zamiar dac dziecku- bardzo przydatny :)
-recznik i rzeczy do kąpieli :)
- łapki niedrapki

Pamietaj ze w szpitalu jest bardzo bardzo cieplo wiec nie bierz zadnych kocykow itp oni dadza :) A rzeczy na wyjscie podrzuci Ci ukochany z córką jak bedziecie wiedzieli kiedy wychodzisz:) no i musisz miec nosidelko bo inaczej Was nie wypisza...dziecko musi byc w nosidelku podczas wypisu :)

A dodatkowo jesli chcesz to mam do sprzedania kupe rzeczy po mojej córce typu: sterylizator elektryczny Avent, podgrzewacz Avent, wózek mamas&papas z nosidelkiem wpinanym i z bazą, przewijak drewniany, laktator reczny avent, hustawkę graco, bujaczek mamas&papas, mate edukacyjna, nosidelko tomy freestyler.....generalnie kupe rzeczy za śmieszne pieniążki:)

tu masz fotki :) jak bys byla zainteresowana to pisz na gg :) 6388098
Picasa Web Albums - Minia - Wyprawka

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

malwinka
Chciałam Cię jeszcze zapytać.. Miałaś może robione badania na tolerancję glukozy? Ja mam mieć w przyszłym tygodniu i nie wiem, czy mam przynieść swoją tą glukoz, czy mi dadzą.. Pytam dlatego, bo żadna z moich koleżanek tu nie miała robionego tego badania..

nie mialam bo sie nie zgodzilam:)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dluga historai ale w skrocie napisze ze nie jestem chora i w moczu cukru nie mialam a jak wiadomo glukoza w takiej ilosci zle wplywa na plod....wiec stwierdzili ze jak sie cukier w moczu pojawi to wtedy zrobimy glukoze ....jak zwykle do tej pory bywalo zanim polki zaczely sie domagac tego badania....jeszcze 2 lata temu ze zdziweinia otwierali buzie a teraz spelniaja zachcianki polakow heheh

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

malwinka
To nie moja zachcianka, sama byłam zdziwiona, że takie badanie chcą mi zrobic. To dlatego, ze babcie moje były cukrzyczki, no i ponoc jakieś śladowe białko w moczu znaleźli...

A no wlasnie....skoro maja podejrzenia to zrob...
źle mnie zrozumialas bo nie o Ciebie konkretnie mi chodzilo tylko ogolnie o Polki ktore przywożą polskie zwyczaje i wymuszaja badania ktorych oni standardowo nie robia.....ale skoro w moczu masz bialko to lepiej zrob badanie ale nie wiem czy musisz miec swoja glukoze czy nie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...