Skocz do zawartości
Forum

Inhalator dla 3-latka


Rekomendowane odpowiedzi

My wybraliśmy taki https://www.wapteka.pl/family-neb-megi-mcn-s600mh-inhalator-sprezarkowy-1-sztuka-15357,p , działa niezawodnie już dłuższy czas i dużym plusem jest jego kształt czyli piesek; od początku mała chętnie godziła się na inhalacje, a czasem jest tak że dzieci się boją po prostu takiego urządzenia, piesek wygląda o wiele przyjaźniej;

Odnośnik do komentarza

Doradzałabym też Pro polskiej marki Sanity dostaliśmy na niego aż 5 lat gwarancji. Szybki wydajny, aerozol nie podrażnia dróg oddechowych ładnie przechodzi aż w głąb na wysokość płuc. Samej obsługi to uczyliśmy się z żoną może kwadrans, dobrze napisana instrukcja obsługi, logicznie pomyślana konstrukcja.

Odnośnik do komentarza

Warto sobie kupić inhalator do domu ale raczej coś z wyższej półki niż jakiś prosty i najtańszy bo to się potem będzie przekładać na gorsze efekty. Sama zamówiłam model Novama Familino Pro. Włoska produkcja marki Flaem, gwarancję dają na ten model wieczystą, więc pod tym względem trudno będzie ich ofertę przebić ;>

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
stosowanie nebulizatorów dla dzieci i dorosłych jest bardzo dobrą metodą leczenia, ponieważ pozwala podać duże dawki leku i łączyć je z innymi preparatami. Wybór odpowiedniego nebulizatora zależy od bardzo wielu czynników m.in.: stanu zdrowia oraz wieku pacjenta, rodzaju stosowanych leków, czy też chociażby warunków w jakich nebulizacja ma być wykonana. Przy terapii wziewnej nie ma jednego uniwersalnego postępowania, a każde z dostępnych na rynku urządzeń posiada swoje zalety oraz wady. Kupując nowy nebulizator, należy zwrócić uwagę na dostępne końcówki. Warto pamiętać, iż co do zasady dzieci do 4 roku życia powinny być inhalowane za pomocą maski twarzowej, a starsze oraz dorośli - ustnikiem. Ze swojej strony polecam nebulizator membranowo-siateczkowy Air Pro, o który Pani pyta. Jest odrobinę głośniejszy o szeptu (40-50dB). Ponadto, w odróżnieniu od nebulizatorów pneumatyczno-tłokowych i ultradźwiękowych, technika membranowa zastosowana w Air Pro sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin.
Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam
Ekspert Air Pro

Odnośnik do komentarza
Gość Tomasz Fiodoruk

Na stronie novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja masz mój inhalator który niedawno zamawiałem nam do domu. Sprawdza się, jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się trudniejszej i bardziej czasochłonnej obsługi, ale jest okej, nie traci się czasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...