Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kertes

Przedszkolak z lokalizatorem?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kertes

Co sądzicie o kupieniu przedszkolakowi zegarka z lokalizatorem? Wasze dzieci je mają? Widzę, że u nas w okolicy coraz więcej maluchów je nosi. To się naprawdę sprawdza i przydaje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość petron

Bardzo przydatne rozwiązanie, które przydaje się w wielu przypadkach. Duża część dzieci znajomych nosi własny lokalizator. Bardzo przydają się bezpieczne strefy. Lokalizator wysyła info, jeśli dziecko zdejmie zegarek. O wielu możliwościach można się przekonać dopiero z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kostos

Pewnie, że warto, ale zakładając, że dziecko gdziekolwiek bywa samo. Bo musisz mieć jeszcze po co monitorować lokalizację. W przypadku uczniów to już wygląda całkiem inaczej. Nasza córka nosi lokalizator Locon, ale ona teraz idzie do trzeciej klasy. Uznaliśmy, że musi go mieć w momencie, kiedy pozwoliliśmy, żeby sama chodziła po osiedlu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pektus

Przedszkolaka i tak musicie mieć cały czas na oku, więc na tym etapie chyba jeszcze nie ma sensu. No chyba, że pod jakiś wyjazd, gdzie będzie dużo ludzi i się obawiacie. Ale tak na co dzień to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka1986

Dziubala
Nie znam nikogo kto ma taki lokalizator, a już kupowanie go przedszkolakowi uważam za grubą przesadę.

Dlaczego uważasz to za grubą przesade?
Przyznam, że po spotkaniu integracyjnym w przedszkolu też zaczełam zastanawiać się nad zakupem lokalizatora. Tylko takiego który nie posiada nic oprócz funkcji gps. Zwykła opaska na rękę. Moje dziecko jest bardzo ruchliwe, nie słucha, ucieka... Boje się że może uciec Panią podczas spaceru i czułabym się po prostu spokojniejsza.
Zastanawiam się tylko jak Panie zareagują na taką opaskę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomina mi sie odcinek serialu "Black Mirror" - "Archangel". A tak na powaznie - ja czegos takiego na pewno nie kupie. To moim obowiazkiem jest pilnowanie dziecka, a nie poleganie na jakiejs technologii, ktora moze byc zawodna. Co jesli dziecko jakos zdejmie opaske i rzuci ja np. do studzienki kanalizacyjnej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypomina mi sie odcinek serialu "Black Mirror" - "Archangel". A tak na powaznie - ja czegos takiego na pewno nie kupie. To moim obowiazkiem jest pilnowanie dziecka, a nie poleganie na jakiejs technologii, ktora moze byc zawodna. Co jesli dziecko jakos zdejmie opaske i rzuci ja np. do studzienki kanalizacyjnej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...