Skocz do zawartości
Forum

Wcześniejsze krwawienie przy tabletkach antykoncepcyjnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie.
Od 3 lat biorę tabletki Vibin mini. Zawsze regularnie, nigdy nie zapomniałam o tabletce. Krwawienia zawsze były w ciągu 7dniowej przerwy.I tutaj sedno sprawy od tygodnia jestem na diecie do tego codzienne ćwiczenia, również stres w pracy. Jestem teraz na 13 aktywnej tabletce i dostałam krwawienia. Wszystkie przyjmowałam zgodnie z ulotką. Czy jest to wynik tego, że organizm doznał pewnego rodzaju szoku? Czy brać pod uwagę ciążę? Zaznaczę, że do tej pory jadłam niezdrowo, nie miałam żadnej aktywności fizycznej teraz zmieniłam to o 180 stopni. I startuje też z dość wysokiej wagi bo 95 kg.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina_98

Regularnie przyjmowane tabletki nie pozwalają do owulacji, a tym samym nie może dojść do zapłodnienia. Twoje zmiany w życiu i jego aktywności mogą jedynie wpływać na regulację hormonalną, a tym samym wcześniejszą menstruację. Jeśli jednak obawiasz się tego, że pomimo brania tabletek możesz mieć cykle owulacyjne to możesz to kontrolować za pomocą testera owulacji ze śliny [reklama usunięta]. Ja go stosuje i jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...